NENFORUME

Nuk Ka Postime te reja Emigracioni dhe Problemet qe sjell pas

Per sa kohe akoma Shqiptaret duhet te emigrojne per te gjetur pak qetsi dhe mireqenie. Shkruani historite tuaja, dhe mendimet ne lidhje me temen.

Moderator: Laciani

724
Postime
29
Tema

Postimi i Fundit nga Xena
ne Sa kohe keni qe jeni lar...
Me Prill 06, 2013, 02:13:39 PD

  Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete rubrike.
5 / 8711 nga sorkadhePostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 03:27:19 MD
Zbuloni Shqiperine!

Filluar nga LuXor « 1 2 »

20 / 6508 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 20, 2010, 07:44:35 MD
5 / 1540 nga BigVipPostimi i Fundit
Prill 12, 2018, 10:33:12 MD
4 / 2902 nga BastronutPostimi i Fundit
Shkurt 08, 2018, 10:48:56 PD
71 / 19974 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Shkurt 19, 2015, 05:36:08 MD
321 / 44064 nga PIMPostimi i Fundit
Maj 05, 2013, 05:43:55 MD
311 / 39514 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:27:11 MD
218 / 30670 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:26:07 MD
Llogaria ime bankare,,,,!

Filluar nga Sole « 1 2 3 »

36 / 7390 nga BOHANPostimi i Fundit
Mars 04, 2013, 04:17:37 MD
5 / 2869 nga AmyPostimi i Fundit
Maj 29, 2012, 07:45:47 MD
6 / 2393 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Mars 11, 2012, 12:04:34 MD
17 / 8004 nga trimi4tPostimi i Fundit
Janar 14, 2012, 11:31:46 PD
19 / 3708 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Tetor 13, 2011, 05:48:24 MD
7 / 1992 nga XenaPostimi i Fundit
Shtator 27, 2011, 11:21:45 MD
76 / 14479 nga BOHANPostimi i Fundit
Shtator 17, 2011, 11:44:28 MD
26 / 5980 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Gusht 06, 2011, 09:34:04 PD
3 / 1318 nga sorkadhePostimi i Fundit
Korrik 24, 2011, 12:34:22 PD
35 / 7020 nga HeRaPostimi i Fundit
Qershor 29, 2011, 05:12:15 MD
2 / 1493 nga Call-LMPostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 06:58:30 MD
3 / 2075 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 13, 2011, 02:36:32 MD
Nga cili qytet jeni?

Filluar nga WiLD-CHeRRy « 1 2 3 4 5 6 ... 29 »

429 / 59290 nga tony montanaPostimi i Fundit
Dhjetor 27, 2010, 01:19:25 MD
0 / 3271 nga shaban cakolliPostimi i Fundit
Dhjetor 02, 2010, 05:28:33 PD
47 / 9902 nga IL PARADISOPostimi i Fundit
Nëntor 26, 2010, 07:49:25 MD
21 / 5497 nga MistrecePostimi i Fundit
Nëntor 03, 2010, 06:32:57 MD
32 / 6329 nga red_lipsPostimi i Fundit
Tetor 22, 2010, 02:20:11 MD
25 / 6073 nga GoldenPostimi i Fundit
Tetor 07, 2010, 01:57:40 PD
49 / 9179 nga BomboniPostimi i Fundit
Gusht 06, 2010, 02:40:03 PD
33 / 6249 nga ஜKamikazjaஜPostimi i Fundit
Qershor 30, 2010, 04:16:03 MD
10 / 3273 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 14, 2010, 03:07:42 MD
120 / 24334 nga zooiPostimi i Fundit
Maj 20, 2010, 03:26:33 MD