NENFORUME

Nuk Ka Postime te reja Emigracioni dhe Problemet qe sjell pas

Per sa kohe akoma Shqiptaret duhet te emigrojne per te gjetur pak qetsi dhe mireqenie. Shkruani historite tuaja, dhe mendimet ne lidhje me temen.

Moderator: Laciani

724
Postime
29
Tema

Postimi i Fundit nga Xena
ne Sa kohe keni qe jeni lar...
Me Prill 06, 2013, 02:13:39 PD

  Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete rubrike.
5 / 9413 nga sorkadhePostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 03:27:19 MD
Zbuloni Shqiperine!

Filluar nga LuXor « 1 2 »

20 / 7224 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 20, 2010, 07:44:35 MD
4 / 2116 nga YainakornPostimi i Fundit
Prill 17, 2019, 11:07:42 PD
1 / 4011 nga ClayGreelPostimi i Fundit
Mars 22, 2019, 09:36:06 PD
3 / 3397 nga AowlowLdowPostimi i Fundit
Tetor 20, 2017, 10:35:34 PD
71 / 22663 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Shkurt 19, 2015, 05:36:08 MD
321 / 50688 nga PIMPostimi i Fundit
Maj 05, 2013, 05:43:55 MD
311 / 45408 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:27:11 MD
218 / 35856 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:26:07 MD
Llogaria ime bankare,,,,!

Filluar nga Sole « 1 2 3 »

36 / 9057 nga BOHANPostimi i Fundit
Mars 04, 2013, 04:17:37 MD
5 / 3242 nga AmyPostimi i Fundit
Maj 29, 2012, 07:45:47 MD
6 / 2793 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Mars 11, 2012, 12:04:34 MD
17 / 8640 nga trimi4tPostimi i Fundit
Janar 14, 2012, 11:31:46 PD
19 / 4414 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Tetor 13, 2011, 05:48:24 MD
7 / 2531 nga XenaPostimi i Fundit
Shtator 27, 2011, 11:21:45 MD
76 / 16151 nga BOHANPostimi i Fundit
Shtator 17, 2011, 11:44:28 MD
26 / 6874 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Gusht 06, 2011, 09:34:04 PD
3 / 1679 nga sorkadhePostimi i Fundit
Korrik 24, 2011, 12:34:22 PD
35 / 8238 nga HeRaPostimi i Fundit
Qershor 29, 2011, 05:12:15 MD
2 / 1909 nga Call-LMPostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 06:58:30 MD
3 / 3063 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 13, 2011, 02:36:32 MD
Nga cili qytet jeni?

Filluar nga WiLD-CHeRRy « 1 2 3 4 5 6 ... 29 »

429 / 65687 nga tony montanaPostimi i Fundit
Dhjetor 27, 2010, 01:19:25 MD
47 / 11664 nga IL PARADISOPostimi i Fundit
Nëntor 26, 2010, 07:49:25 MD
21 / 6274 nga MistrecePostimi i Fundit
Nëntor 03, 2010, 06:32:57 MD
32 / 7283 nga red_lipsPostimi i Fundit
Tetor 22, 2010, 02:20:11 MD
25 / 6914 nga GoldenPostimi i Fundit
Tetor 07, 2010, 01:57:40 PD
49 / 10490 nga BomboniPostimi i Fundit
Gusht 06, 2010, 02:40:03 PD
33 / 7324 nga ஜKamikazjaஜPostimi i Fundit
Qershor 30, 2010, 04:16:03 MD
10 / 4035 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 14, 2010, 03:07:42 MD
120 / 26907 nga zooiPostimi i Fundit
Maj 20, 2010, 03:26:33 MD