NENFORUME

Nuk Ka Postime te reja Emigracioni dhe Problemet qe sjell pas

Per sa kohe akoma Shqiptaret duhet te emigrojne per te gjetur pak qetsi dhe mireqenie. Shkruani historite tuaja, dhe mendimet ne lidhje me temen.

Moderator: Laciani

724
Postime
29
Tema

Postimi i Fundit nga Xena
ne Sa kohe keni qe jeni lar...
Me Prill 06, 2013, 02:13:39 PD

  Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 3 Vizitore po shikojne kete rubrike.
5 / 7937 nga sorkadhePostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 03:27:19 MD
Zbuloni Shqiperine!

Filluar nga LuXor « 1 2 »

20 / 5897 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 20, 2010, 07:44:35 MD
3 / 2506 nga AowlowLdowPostimi i Fundit
Tetor 20, 2017, 10:35:34 PD
71 / 17364 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Shkurt 19, 2015, 05:36:08 MD
321 / 37096 nga PIMPostimi i Fundit
Maj 05, 2013, 05:43:55 MD
311 / 34428 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:27:11 MD
218 / 26098 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:26:07 MD
Llogaria ime bankare,,,,!

Filluar nga Sole « 1 2 3 »

36 / 6278 nga BOHANPostimi i Fundit
Mars 04, 2013, 04:17:37 MD
5 / 2598 nga AmyPostimi i Fundit
Maj 29, 2012, 07:45:47 MD
6 / 1949 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Mars 11, 2012, 12:04:34 MD
17 / 6921 nga trimi4tPostimi i Fundit
Janar 14, 2012, 11:31:46 PD
2 / 1081 nga AnkelPostimi i Fundit
Dhjetor 08, 2011, 11:53:23 PD
19 / 3127 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Tetor 13, 2011, 05:48:24 MD
7 / 1647 nga XenaPostimi i Fundit
Shtator 27, 2011, 11:21:45 MD
76 / 12305 nga BOHANPostimi i Fundit
Shtator 17, 2011, 11:44:28 MD
26 / 4899 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Gusht 06, 2011, 09:34:04 PD
3 / 1083 nga sorkadhePostimi i Fundit
Korrik 24, 2011, 12:34:22 PD
35 / 6017 nga HeRaPostimi i Fundit
Qershor 29, 2011, 05:12:15 MD
2 / 1280 nga Call-LMPostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 06:58:30 MD
3 / 1595 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 13, 2011, 02:36:32 MD
Nga cili qytet jeni?

Filluar nga WiLD-CHeRRy « 1 2 3 4 5 6 ... 29 »

429 / 49687 nga tony montanaPostimi i Fundit
Dhjetor 27, 2010, 01:19:25 MD
0 / 2603 nga shaban cakolliPostimi i Fundit
Dhjetor 02, 2010, 05:28:33 PD
47 / 8443 nga IL PARADISOPostimi i Fundit
Nëntor 26, 2010, 07:49:25 MD
21 / 4710 nga MistrecePostimi i Fundit
Nëntor 03, 2010, 06:32:57 MD
32 / 5596 nga red_lipsPostimi i Fundit
Tetor 22, 2010, 02:20:11 MD
25 / 5661 nga GoldenPostimi i Fundit
Tetor 07, 2010, 01:57:40 PD
49 / 7806 nga BomboniPostimi i Fundit
Gusht 06, 2010, 02:40:03 PD
33 / 4999 nga ஜKamikazjaஜPostimi i Fundit
Qershor 30, 2010, 04:16:03 MD
10 / 2845 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 14, 2010, 03:07:42 MD
120 / 21215 nga zooiPostimi i Fundit
Maj 20, 2010, 03:26:33 MD