NENFORUME

Nuk Ka Postime te reja Emigracioni dhe Problemet qe sjell pas

Per sa kohe akoma Shqiptaret duhet te emigrojne per te gjetur pak qetsi dhe mireqenie. Shkruani historite tuaja, dhe mendimet ne lidhje me temen.

Moderator: Laciani

724
Postime
29
Tema

Postimi i Fundit nga Xena
ne Sa kohe keni qe jeni lar...
Me Prill 06, 2013, 02:13:39 PD

  Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete rubrike.
5 / 8619 nga sorkadhePostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 03:27:19 MD
Zbuloni Shqiperine!

Filluar nga LuXor « 1 2 »

20 / 6408 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 20, 2010, 07:44:35 MD
5 / 1482 nga BigVipPostimi i Fundit
Prill 12, 2018, 10:33:12 MD
4 / 2855 nga BastronutPostimi i Fundit
Shkurt 08, 2018, 10:48:56 PD
71 / 19628 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Shkurt 19, 2015, 05:36:08 MD
321 / 43415 nga PIMPostimi i Fundit
Maj 05, 2013, 05:43:55 MD
311 / 38836 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:27:11 MD
218 / 30200 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:26:07 MD
Llogaria ime bankare,,,,!

Filluar nga Sole « 1 2 3 »

36 / 7236 nga BOHANPostimi i Fundit
Mars 04, 2013, 04:17:37 MD
5 / 2817 nga AmyPostimi i Fundit
Maj 29, 2012, 07:45:47 MD
6 / 2357 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Mars 11, 2012, 12:04:34 MD
17 / 7929 nga trimi4tPostimi i Fundit
Janar 14, 2012, 11:31:46 PD
19 / 3572 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Tetor 13, 2011, 05:48:24 MD
7 / 1915 nga XenaPostimi i Fundit
Shtator 27, 2011, 11:21:45 MD
76 / 14160 nga BOHANPostimi i Fundit
Shtator 17, 2011, 11:44:28 MD
26 / 5884 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Gusht 06, 2011, 09:34:04 PD
3 / 1289 nga sorkadhePostimi i Fundit
Korrik 24, 2011, 12:34:22 PD
35 / 6916 nga HeRaPostimi i Fundit
Qershor 29, 2011, 05:12:15 MD
2 / 1467 nga Call-LMPostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 06:58:30 MD
3 / 2010 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 13, 2011, 02:36:32 MD
Nga cili qytet jeni?

Filluar nga WiLD-CHeRRy « 1 2 3 4 5 6 ... 29 »

429 / 58715 nga tony montanaPostimi i Fundit
Dhjetor 27, 2010, 01:19:25 MD
0 / 3202 nga shaban cakolliPostimi i Fundit
Dhjetor 02, 2010, 05:28:33 PD
47 / 9753 nga IL PARADISOPostimi i Fundit
Nëntor 26, 2010, 07:49:25 MD
21 / 5393 nga MistrecePostimi i Fundit
Nëntor 03, 2010, 06:32:57 MD
32 / 6236 nga red_lipsPostimi i Fundit
Tetor 22, 2010, 02:20:11 MD
25 / 6000 nga GoldenPostimi i Fundit
Tetor 07, 2010, 01:57:40 PD
49 / 9019 nga BomboniPostimi i Fundit
Gusht 06, 2010, 02:40:03 PD
33 / 6130 nga ஜKamikazjaஜPostimi i Fundit
Qershor 30, 2010, 04:16:03 MD
10 / 3204 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 14, 2010, 03:07:42 MD
120 / 24058 nga zooiPostimi i Fundit
Maj 20, 2010, 03:26:33 MD