NENFORUME

Nuk Ka Postime te reja Emigracioni dhe Problemet qe sjell pas

Per sa kohe akoma Shqiptaret duhet te emigrojne per te gjetur pak qetsi dhe mireqenie. Shkruani historite tuaja, dhe mendimet ne lidhje me temen.

Moderator: Laciani

724
Postime
29
Tema

Postimi i Fundit nga Xena
ne Sa kohe keni qe jeni lar...
Me Prill 06, 2013, 02:13:39 PD

  Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete rubrike.
5 / 8336 nga sorkadhePostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 03:27:19 MD
Zbuloni Shqiperine!

Filluar nga LuXor « 1 2 »

20 / 6278 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 20, 2010, 07:44:35 MD
5 / 1351 nga BigVipPostimi i Fundit
Prill 12, 2018, 10:33:12 MD
4 / 2745 nga BastronutPostimi i Fundit
Shkurt 08, 2018, 10:48:56 PD
71 / 19079 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Shkurt 19, 2015, 05:36:08 MD
321 / 41482 nga PIMPostimi i Fundit
Maj 05, 2013, 05:43:55 MD
311 / 37889 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:27:11 MD
218 / 29179 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:26:07 MD
Llogaria ime bankare,,,,!

Filluar nga Sole « 1 2 3 »

36 / 7017 nga BOHANPostimi i Fundit
Mars 04, 2013, 04:17:37 MD
5 / 2760 nga AmyPostimi i Fundit
Maj 29, 2012, 07:45:47 MD
6 / 2282 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Mars 11, 2012, 12:04:34 MD
17 / 7545 nga trimi4tPostimi i Fundit
Janar 14, 2012, 11:31:46 PD
19 / 3464 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Tetor 13, 2011, 05:48:24 MD
7 / 1829 nga XenaPostimi i Fundit
Shtator 27, 2011, 11:21:45 MD
76 / 13716 nga BOHANPostimi i Fundit
Shtator 17, 2011, 11:44:28 MD
26 / 5644 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Gusht 06, 2011, 09:34:04 PD
3 / 1239 nga sorkadhePostimi i Fundit
Korrik 24, 2011, 12:34:22 PD
35 / 6713 nga HeRaPostimi i Fundit
Qershor 29, 2011, 05:12:15 MD
2 / 1424 nga Call-LMPostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 06:58:30 MD
3 / 1820 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 13, 2011, 02:36:32 MD
Nga cili qytet jeni?

Filluar nga WiLD-CHeRRy « 1 2 3 4 5 6 ... 29 »

429 / 56227 nga tony montanaPostimi i Fundit
Dhjetor 27, 2010, 01:19:25 MD
0 / 2972 nga shaban cakolliPostimi i Fundit
Dhjetor 02, 2010, 05:28:33 PD
47 / 9436 nga IL PARADISOPostimi i Fundit
Nëntor 26, 2010, 07:49:25 MD
21 / 5226 nga MistrecePostimi i Fundit
Nëntor 03, 2010, 06:32:57 MD
32 / 6063 nga red_lipsPostimi i Fundit
Tetor 22, 2010, 02:20:11 MD
25 / 5895 nga GoldenPostimi i Fundit
Tetor 07, 2010, 01:57:40 PD
49 / 8756 nga BomboniPostimi i Fundit
Gusht 06, 2010, 02:40:03 PD
33 / 5881 nga ஜKamikazjaஜPostimi i Fundit
Qershor 30, 2010, 04:16:03 MD
10 / 3093 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 14, 2010, 03:07:42 MD
120 / 23260 nga zooiPostimi i Fundit
Maj 20, 2010, 03:26:33 MD