NENFORUME

Nuk Ka Postime te reja Emigracioni dhe Problemet qe sjell pas

Per sa kohe akoma Shqiptaret duhet te emigrojne per te gjetur pak qetsi dhe mireqenie. Shkruani historite tuaja, dhe mendimet ne lidhje me temen.

Moderator: Laciani

724
Postime
29
Tema

Postimi i Fundit nga Xena
ne Sa kohe keni qe jeni lar...
Me Prill 06, 2013, 02:13:39 PD

  Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 3 Vizitore po shikojne kete rubrike.
5 / 8145 nga sorkadhePostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 03:27:19 MD
Zbuloni Shqiperine!

Filluar nga LuXor « 1 2 »

20 / 6079 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 20, 2010, 07:44:35 MD
3 / 1125 nga NumsiriphaPostimi i Fundit
Shkurt 22, 2018, 11:03:08 PD
4 / 2624 nga BastronutPostimi i Fundit
Shkurt 08, 2018, 10:48:56 PD
71 / 18114 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Shkurt 19, 2015, 05:36:08 MD
321 / 39136 nga PIMPostimi i Fundit
Maj 05, 2013, 05:43:55 MD
311 / 36395 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:27:11 MD
218 / 27366 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:26:07 MD
Llogaria ime bankare,,,,!

Filluar nga Sole « 1 2 3 »

36 / 6667 nga BOHANPostimi i Fundit
Mars 04, 2013, 04:17:37 MD
5 / 2659 nga AmyPostimi i Fundit
Maj 29, 2012, 07:45:47 MD
6 / 2112 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Mars 11, 2012, 12:04:34 MD
17 / 7222 nga trimi4tPostimi i Fundit
Janar 14, 2012, 11:31:46 PD
19 / 3285 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Tetor 13, 2011, 05:48:24 MD
7 / 1742 nga XenaPostimi i Fundit
Shtator 27, 2011, 11:21:45 MD
76 / 12826 nga BOHANPostimi i Fundit
Shtator 17, 2011, 11:44:28 MD
26 / 5177 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Gusht 06, 2011, 09:34:04 PD
3 / 1151 nga sorkadhePostimi i Fundit
Korrik 24, 2011, 12:34:22 PD
35 / 6262 nga HeRaPostimi i Fundit
Qershor 29, 2011, 05:12:15 MD
2 / 1337 nga Call-LMPostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 06:58:30 MD
3 / 1691 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 13, 2011, 02:36:32 MD
Nga cili qytet jeni?

Filluar nga WiLD-CHeRRy « 1 2 3 4 5 6 ... 29 »

429 / 52231 nga tony montanaPostimi i Fundit
Dhjetor 27, 2010, 01:19:25 MD
0 / 2757 nga shaban cakolliPostimi i Fundit
Dhjetor 02, 2010, 05:28:33 PD
47 / 8799 nga IL PARADISOPostimi i Fundit
Nëntor 26, 2010, 07:49:25 MD
21 / 4905 nga MistrecePostimi i Fundit
Nëntor 03, 2010, 06:32:57 MD
32 / 5745 nga red_lipsPostimi i Fundit
Tetor 22, 2010, 02:20:11 MD
25 / 5757 nga GoldenPostimi i Fundit
Tetor 07, 2010, 01:57:40 PD
49 / 8097 nga BomboniPostimi i Fundit
Gusht 06, 2010, 02:40:03 PD
33 / 5307 nga ஜKamikazjaஜPostimi i Fundit
Qershor 30, 2010, 04:16:03 MD
10 / 2969 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 14, 2010, 03:07:42 MD
120 / 22062 nga zooiPostimi i Fundit
Maj 20, 2010, 03:26:33 MD