NENFORUME

Nuk Ka Postime te reja Emigracioni dhe Problemet qe sjell pas

Per sa kohe akoma Shqiptaret duhet te emigrojne per te gjetur pak qetsi dhe mireqenie. Shkruani historite tuaja, dhe mendimet ne lidhje me temen.

Moderator: Laciani

724
Postime
29
Tema

Postimi i Fundit nga Xena
ne Sa kohe keni qe jeni lar...
Me Prill 06, 2013, 02:13:39 PD

  Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete rubrike.
5 / 8057 nga sorkadhePostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 03:27:19 MD
Zbuloni Shqiperine!

Filluar nga LuXor « 1 2 »

20 / 6020 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 20, 2010, 07:44:35 MD
3 / 2569 nga AowlowLdowPostimi i Fundit
Tetor 20, 2017, 10:35:34 PD
71 / 17814 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Shkurt 19, 2015, 05:36:08 MD
321 / 38480 nga PIMPostimi i Fundit
Maj 05, 2013, 05:43:55 MD
311 / 35700 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:27:11 MD
218 / 26828 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:26:07 MD
Llogaria ime bankare,,,,!

Filluar nga Sole « 1 2 3 »

36 / 6495 nga BOHANPostimi i Fundit
Mars 04, 2013, 04:17:37 MD
5 / 2632 nga AmyPostimi i Fundit
Maj 29, 2012, 07:45:47 MD
6 / 2028 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Mars 11, 2012, 12:04:34 MD
17 / 7130 nga trimi4tPostimi i Fundit
Janar 14, 2012, 11:31:46 PD
2 / 1105 nga AnkelPostimi i Fundit
Dhjetor 08, 2011, 11:53:23 PD
19 / 3224 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Tetor 13, 2011, 05:48:24 MD
7 / 1710 nga XenaPostimi i Fundit
Shtator 27, 2011, 11:21:45 MD
76 / 12604 nga BOHANPostimi i Fundit
Shtator 17, 2011, 11:44:28 MD
26 / 5060 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Gusht 06, 2011, 09:34:04 PD
3 / 1118 nga sorkadhePostimi i Fundit
Korrik 24, 2011, 12:34:22 PD
35 / 6162 nga HeRaPostimi i Fundit
Qershor 29, 2011, 05:12:15 MD
2 / 1315 nga Call-LMPostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 06:58:30 MD
3 / 1654 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 13, 2011, 02:36:32 MD
Nga cili qytet jeni?

Filluar nga WiLD-CHeRRy « 1 2 3 4 5 6 ... 29 »

429 / 51228 nga tony montanaPostimi i Fundit
Dhjetor 27, 2010, 01:19:25 MD
0 / 2690 nga shaban cakolliPostimi i Fundit
Dhjetor 02, 2010, 05:28:33 PD
47 / 8663 nga IL PARADISOPostimi i Fundit
Nëntor 26, 2010, 07:49:25 MD
21 / 4837 nga MistrecePostimi i Fundit
Nëntor 03, 2010, 06:32:57 MD
32 / 5673 nga red_lipsPostimi i Fundit
Tetor 22, 2010, 02:20:11 MD
25 / 5705 nga GoldenPostimi i Fundit
Tetor 07, 2010, 01:57:40 PD
49 / 7961 nga BomboniPostimi i Fundit
Gusht 06, 2010, 02:40:03 PD
33 / 5138 nga ஜKamikazjaஜPostimi i Fundit
Qershor 30, 2010, 04:16:03 MD
10 / 2916 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 14, 2010, 03:07:42 MD
120 / 21703 nga zooiPostimi i Fundit
Maj 20, 2010, 03:26:33 MD