NENFORUME

Nuk Ka Postime te reja Emigracioni dhe Problemet qe sjell pas

Per sa kohe akoma Shqiptaret duhet te emigrojne per te gjetur pak qetsi dhe mireqenie. Shkruani historite tuaja, dhe mendimet ne lidhje me temen.

Moderator: Laciani

724
Postime
29
Tema

Postimi i Fundit nga Xena
ne Sa kohe keni qe jeni lar...
Me Prill 06, 2013, 02:13:39 PD

  Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete rubrike.
5 / 7980 nga sorkadhePostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 03:27:19 MD
Zbuloni Shqiperine!

Filluar nga LuXor « 1 2 »

20 / 5959 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 20, 2010, 07:44:35 MD
3 / 2525 nga AowlowLdowPostimi i Fundit
Tetor 20, 2017, 10:35:34 PD
71 / 17521 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Shkurt 19, 2015, 05:36:08 MD
321 / 37854 nga PIMPostimi i Fundit
Maj 05, 2013, 05:43:55 MD
311 / 35129 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:27:11 MD
218 / 26417 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:26:07 MD
Llogaria ime bankare,,,,!

Filluar nga Sole « 1 2 3 »

36 / 6377 nga BOHANPostimi i Fundit
Mars 04, 2013, 04:17:37 MD
5 / 2608 nga AmyPostimi i Fundit
Maj 29, 2012, 07:45:47 MD
6 / 1979 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Mars 11, 2012, 12:04:34 MD
17 / 7011 nga trimi4tPostimi i Fundit
Janar 14, 2012, 11:31:46 PD
2 / 1094 nga AnkelPostimi i Fundit
Dhjetor 08, 2011, 11:53:23 PD
19 / 3176 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Tetor 13, 2011, 05:48:24 MD
7 / 1674 nga XenaPostimi i Fundit
Shtator 27, 2011, 11:21:45 MD
76 / 12466 nga BOHANPostimi i Fundit
Shtator 17, 2011, 11:44:28 MD
26 / 4951 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Gusht 06, 2011, 09:34:04 PD
3 / 1096 nga sorkadhePostimi i Fundit
Korrik 24, 2011, 12:34:22 PD
35 / 6072 nga HeRaPostimi i Fundit
Qershor 29, 2011, 05:12:15 MD
2 / 1286 nga Call-LMPostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 06:58:30 MD
3 / 1620 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 13, 2011, 02:36:32 MD
Nga cili qytet jeni?

Filluar nga WiLD-CHeRRy « 1 2 3 4 5 6 ... 29 »

429 / 50361 nga tony montanaPostimi i Fundit
Dhjetor 27, 2010, 01:19:25 MD
0 / 2631 nga shaban cakolliPostimi i Fundit
Dhjetor 02, 2010, 05:28:33 PD
47 / 8527 nga IL PARADISOPostimi i Fundit
Nëntor 26, 2010, 07:49:25 MD
21 / 4759 nga MistrecePostimi i Fundit
Nëntor 03, 2010, 06:32:57 MD
32 / 5620 nga red_lipsPostimi i Fundit
Tetor 22, 2010, 02:20:11 MD
25 / 5682 nga GoldenPostimi i Fundit
Tetor 07, 2010, 01:57:40 PD
49 / 7855 nga BomboniPostimi i Fundit
Gusht 06, 2010, 02:40:03 PD
33 / 5058 nga ஜKamikazjaஜPostimi i Fundit
Qershor 30, 2010, 04:16:03 MD
10 / 2882 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 14, 2010, 03:07:42 MD
120 / 21435 nga zooiPostimi i Fundit
Maj 20, 2010, 03:26:33 MD