NENFORUME

Nuk Ka Postime te reja Emigracioni dhe Problemet qe sjell pas

Per sa kohe akoma Shqiptaret duhet te emigrojne per te gjetur pak qetsi dhe mireqenie. Shkruani historite tuaja, dhe mendimet ne lidhje me temen.

Moderator: Laciani

724
Postime
29
Tema

Postimi i Fundit nga Xena
ne Sa kohe keni qe jeni lar...
Me Prill 06, 2013, 02:13:39 PD

  Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete rubrike.
5 / 7861 nga sorkadhePostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 03:27:19 MD
Zbuloni Shqiperine!

Filluar nga LuXor « 1 2 »

20 / 5847 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Shkurt 20, 2010, 07:44:35 MD
3 / 2458 nga AowlowLdowPostimi i Fundit
Tetor 20, 2017, 10:35:34 PD
71 / 17185 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Shkurt 19, 2015, 05:36:08 MD
321 / 36745 nga PIMPostimi i Fundit
Maj 05, 2013, 05:43:55 MD
311 / 34095 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:27:11 MD
218 / 25834 nga corazonPostimi i Fundit
Maj 04, 2013, 03:26:07 MD
Llogaria ime bankare,,,,!

Filluar nga Sole « 1 2 3 »

36 / 6200 nga BOHANPostimi i Fundit
Mars 04, 2013, 04:17:37 MD
5 / 2577 nga AmyPostimi i Fundit
Maj 29, 2012, 07:45:47 MD
6 / 1915 nga ★GOTIKA★Postimi i Fundit
Mars 11, 2012, 12:04:34 MD
17 / 6804 nga trimi4tPostimi i Fundit
Janar 14, 2012, 11:31:46 PD
2 / 1062 nga AnkelPostimi i Fundit
Dhjetor 08, 2011, 11:53:23 PD
19 / 3105 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Tetor 13, 2011, 05:48:24 MD
7 / 1635 nga XenaPostimi i Fundit
Shtator 27, 2011, 11:21:45 MD
76 / 12253 nga BOHANPostimi i Fundit
Shtator 17, 2011, 11:44:28 MD
26 / 4846 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Gusht 06, 2011, 09:34:04 PD
3 / 1071 nga sorkadhePostimi i Fundit
Korrik 24, 2011, 12:34:22 PD
35 / 5972 nga HeRaPostimi i Fundit
Qershor 29, 2011, 05:12:15 MD
2 / 1266 nga Call-LMPostimi i Fundit
Prill 17, 2011, 06:58:30 MD
3 / 1573 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Janar 13, 2011, 02:36:32 MD
Nga cili qytet jeni?

Filluar nga WiLD-CHeRRy « 1 2 3 4 5 6 ... 29 »

429 / 49180 nga tony montanaPostimi i Fundit
Dhjetor 27, 2010, 01:19:25 MD
0 / 2575 nga shaban cakolliPostimi i Fundit
Dhjetor 02, 2010, 05:28:33 PD
47 / 8360 nga IL PARADISOPostimi i Fundit
Nëntor 26, 2010, 07:49:25 MD
21 / 4687 nga MistrecePostimi i Fundit
Nëntor 03, 2010, 06:32:57 MD
32 / 5574 nga red_lipsPostimi i Fundit
Tetor 22, 2010, 02:20:11 MD
25 / 5633 nga GoldenPostimi i Fundit
Tetor 07, 2010, 01:57:40 PD
49 / 7760 nga BomboniPostimi i Fundit
Gusht 06, 2010, 02:40:03 PD
33 / 4969 nga ஜKamikazjaஜPostimi i Fundit
Qershor 30, 2010, 04:16:03 MD
10 / 2816 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Qershor 14, 2010, 03:07:42 MD
120 / 21015 nga zooiPostimi i Fundit
Maj 20, 2010, 03:26:33 MD