Autori Tema: pershendetje te gjithve , ju lutem me duhet pak ndihmë  (Lexuar 1964 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë tol-kosova

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 13
  • Popullariteti: 0
pershendetje te gjithve , ju lutem me duhet pak ndihmë
« Me: Mars 01, 2012, 10:21:20 PD »
Me duhet ndihmë per shkarkimin e ...SPSS..,  eshte program per matjet statistikore te gjendjeve psiko-sociale.
si mundem ta shkarkoj programin?, por te jet funksional sepse ka nje numer te madh nga to por spo funksionojnë si duhet.
Ju pershendes te gjithve dhe ju falenderoj paraprakisht,

Jashtë Linjë Ankel

  • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
  • anetare i/e nderuar
  • ****
  • Postime: 524
  • Popullariteti: 3
  • Durim,Qetesi,Reflektim
Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.