Autori Tema: Microsoft Windows 8.1 Enterprise  (Lexuar 1497 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë nastrad1ni

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Microsoft Windows 8.1 Enterprise
« Me: Tetor 27, 2014, 08:13:32 MD »

Kodi: [Zgjidh]
File Name: en_windows_8.1_enterprise_with_update_x86_dvd_4065185.iso
Languages: English
SHA1: FE43558B4708B4B786BC3286924813B0AAD21106
http://msdn.microsoft.com/subscriptions/downloads/?#FileId=58310


iso
Kodi: [Zgjidh]
http://turbobit.net/53B36FBDBD6BFC8B.html
http://hugefiles.net/jeccyk957pvq
http://dl.free.fr/getfile.pl?file=/ZKYBbt6E

fix
Kodi: [Zgjidh]
http://www.solidfiles.com/d/d1f3e82452/

 [cheers]
« Redaktimi i Fundit: Tetor 27, 2014, 08:18:47 MD nga nastrad1ni »