Autori Tema: KUSH MA GJENE DOTE KETE KENGEN?????JU LUTEM!!!!  (Lexuar 2323 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
KUSH MA GJENE DOTE KETE KENGEN?????JU LUTEM!!!!
« Me: Nëntor 09, 2009, 08:36:48 MD »

JU LUTEM ME NDIHMONI PAK TE GJEJ KETE KENGEN SE ME KA NGEL FIKSIM  [praying] [praying]
ose te me treogoni kengetaren qe e kendon?? [praying] [praying]
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë Bul

 • THE END
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3744
 • Popullariteti: 58
 • Ndodhit qe te lendojn jan edukative.
KUSH MA GJENE DOTE KETE KENGEN?????JU LUTEM!!!!
« Pergjigju #1 Me: Janar 13, 2010, 08:14:45 MD »
Ja kenga komplet Orial


E verteta nuk eshte cdo here e bukur, por etja per te PO .