Autori Tema: Ju lutem, ndihm !  (Lexuar 4375 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Bul

 • THE END
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3744
 • Popullariteti: 58
 • Ndodhit qe te lendojn jan edukative.
Ju lutem, ndihm !
« Me: Janar 11, 2010, 05:26:35 MD »
Di dikush nese mund apo ka ndonje menyr si si kthehen mesazhet e fshira nga imbox.

P.S kam fshire ca meshazhe nga imbox i MSN, por tani me duhen   [confused4]
E verteta nuk eshte cdo here e bukur, por etja per te PO .

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Ju lutem, ndihm !
« Pergjigju #1 Me: Janar 11, 2010, 05:37:28 MD »
I ke te koshi normalisht . ^-^

dmth tek mesazhet e fshira ...
« Redaktimi i Fundit: Janar 11, 2010, 05:41:16 MD nga ★GOTIKA★ »
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Ju lutem, ndihm !
« Pergjigju #2 Me: Janar 11, 2010, 05:42:25 MD »
I ke te koshi normalisht . ^-^

dmth tek mesazhet e fshira ...
Po flet per Msn ai Got.
Me sa di une i ke humbur ato mesazhe Bul.

Jashtë Linjë Bul

 • THE END
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3744
 • Popullariteti: 58
 • Ndodhit qe te lendojn jan edukative.
Ju lutem, ndihm !
« Pergjigju #3 Me: Janar 11, 2010, 05:45:24 MD »
I ke te koshi normalisht . ^-^

dmth tek mesazhet e fshira ...
Po flet per Msn ai Got.
Me sa di une i ke humbur ato mesazhe Bul.

Ke te drejt Mistrece, nuk i gjej as aty tek mesazhet e fshira, nuk i ka ruajtur apo ca po di une  [confused4]
E verteta nuk eshte cdo here e bukur, por etja per te PO .

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Ju lutem, ndihm !
« Pergjigju #4 Me: Janar 11, 2010, 05:48:01 MD »
Di dikush nese mund apo ka ndonje menyr si si kthehen mesazhet e fshira nga imbox.

P.S kam fshire ca meshazhe nga imbox i MSN, por tani me duhen   [confused4]

po nese i ke fshire i ke ne mesazhet e fshira..nese i ke fshi dhe nga koshi si gjen me me duket
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Bul

 • THE END
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3744
 • Popullariteti: 58
 • Ndodhit qe te lendojn jan edukative.
Ju lutem, ndihm !
« Pergjigju #5 Me: Janar 11, 2010, 05:53:13 MD »
Di dikush nese mund apo ka ndonje menyr si si kthehen mesazhet e fshira nga imbox.

P.S kam fshire ca meshazhe nga imbox i MSN, por tani me duhen   [confused4]

po nese i ke fshire i ke ne mesazhet e fshira..nese i ke fshi dhe nga koshi si gjen me me duket

Une nuk i kam fshir nga koshi, por nuk jan, ndoshta fshihen vete me kohe te caktuar , apo nuk i ruan fare, nuk e di.

Kshtu eshte kur ngutesh  [cryingorverysad] [cryingorverysad]
E verteta nuk eshte cdo here e bukur, por etja per te PO .

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Ju lutem, ndihm !
« Pergjigju #6 Me: Janar 11, 2010, 05:56:03 MD »
I ke te koshi normalisht . ^-^

dmth tek mesazhet e fshira ...
Po flet per Msn ai Got.
Me sa di une i ke humbur ato mesazhe Bul.
Po per ate po i them dhe une yllo se ktu ne forum po i fshive iken per shele ndersa ne msn te del keshtu si me del mua psh....kur hap faqen me mesazhe te Windows Live™



Boîte de réception (584)Courrier indésirable (20)Brouillons ()Messages envoyés (1)Messages supprimés ()Gérer les dossiers
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Ju lutem, ndihm !
« Pergjigju #7 Me: Janar 11, 2010, 05:58:44 MD »
Di dikush nese mund apo ka ndonje menyr si si kthehen mesazhet e fshira nga imbox.

P.S kam fshire ca meshazhe nga imbox i MSN, por tani me duhen   [confused4]

po nese i ke fshire i ke ne mesazhet e fshira..nese i ke fshi dhe nga koshi si gjen me me duket

Une nuk i kam fshir nga koshi, por nuk jan, ndoshta fshihen vete me kohe te caktuar , apo nuk i ruan fare, nuk e di.

Kshtu eshte kur ngutesh  [cryingorverysad] [cryingorverysad]

Kushedi sa dite ke qe i ke fshire se normalisht  deri 3 dit qendrojne aty mesa di une...dhe fshihen automatikisht..
po hape nje here dhe gestion de dossier
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Ju lutem, ndihm !
« Pergjigju #8 Me: Janar 11, 2010, 06:00:37 MD »
Di dikush nese mund apo ka ndonje menyr si si kthehen mesazhet e fshira nga imbox.

P.S kam fshire ca meshazhe nga imbox i MSN, por tani me duhen   [confused4]

po nese i ke fshire i ke ne mesazhet e fshira..nese i ke fshi dhe nga koshi si gjen me me duket

Une nuk i kam fshir nga koshi, por nuk jan, ndoshta fshihen vete me kohe te caktuar , apo nuk i ruan fare, nuk e di.

Kshtu eshte kur ngutesh  [cryingorverysad] [cryingorverysad]

Kushedi sa dite ke qe i ke fshire se normalisht  deri 3 dit qendrojne aty mesa di une...dhe fshihen automatikisht..
po hape nje here dhe gestion de dossier
Me duket se po flet per mesazhet momentale qe flitet ne msn moj. ato kur chaton dhe ajo te e-mailit.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Ju lutem, ndihm !
« Pergjigju #9 Me: Janar 11, 2010, 06:02:07 MD »
Di dikush nese mund apo ka ndonje menyr si si kthehen mesazhet e fshira nga imbox.

P.S kam fshire ca meshazhe nga imbox i MSN, por tani me duhen   [confused4]

po nese i ke fshire i ke ne mesazhet e fshira..nese i ke fshi dhe nga koshi si gjen me me duket

Une nuk i kam fshir nga koshi, por nuk jan, ndoshta fshihen vete me kohe te caktuar , apo nuk i ruan fare, nuk e di.

Kshtu eshte kur ngutesh  [cryingorverysad] [cryingorverysad]

Kushedi sa dite ke qe i ke fshire se normalisht  deri 3 dit qendrojne aty mesa di une...dhe fshihen automatikisht..
po hape nje here dhe gestion de dossier
Me duket se po flet per mesazhet momentale qe flitet ne msn moj. ato kur chaton dhe ajo te e-mailit.
Jo mi nga inbox thote ai ...dmth e-mai

Bul pergjigju se gjeta dicka .....
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Bul

 • THE END
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3744
 • Popullariteti: 58
 • Ndodhit qe te lendojn jan edukative.
Ju lutem, ndihm !
« Pergjigju #10 Me: Janar 11, 2010, 06:06:47 MD »
Per mesazhet ne imbox - e kam fjalen. qe vine ne e-mail.

Me thuaj Got cfar ke gjetur, se me gezove  [clap3]
E verteta nuk eshte cdo here e bukur, por etja per te PO .

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Ju lutem, ndihm !
« Pergjigju #11 Me: Janar 11, 2010, 06:13:34 MD »
Per mesazhet ne imbox - e kam fjalen. qe vine ne e-mail.

Me thuaj Got cfar ke gjetur, se me gezove  [clap3]
Degjo
shiko icik kur hap koshin e ste del asnje mesazh majtas eshte shkruar trier les mesazhe
dmth vecojini ose ndajini mesazhet ose me date ose me objekte ose mesazhet me piece te shtuar.....
psh une gjeta na 20 mesazhe te motres qe i kam fshire para nje muaji se kishin te shtuar dicka tek mesazhi (foto psh)
hidhi nje sy
se di si i thone anglisht po mua me del keshtu

Nouveau
 |
 Supprimer
 Courrier indésirable
 Pas indésirable
 |
 Marquer comme ▼
 Non lu
Lu
Tentative de hameçonnageDéplacer vers ▼
 Boîte de réception
Courrier indésirable
Brouillons
Messages envoyés
Messages supprimés|
 Vider
 
  ▼
 Aide
Support
Commentaires
Nouveautés
À propos
Options ▼
 Langue
 
Français
 
Thèmes
 
Autres thèmes
 
Volet de lecture
Aucun
À droite
En bas
Autres options
 
|
  Hors ligne ▼
 Afficher les contacts en ligne
 Se connecter à Messenger (Web)
 Se connecter automatiquement depuis cet endroit   Résultats pour 'hasattachment:true'. Revenir à la boîte de réception 
 Trier par Date ▼KETU E KAM LLAFIN TEK MESAZHET E FSHIRA TE DEL KJO ..SHTYP NJE NGA KETO KETU DATE OSE OBJEKT SHIKOJI ME RRADHE DO ZOTI E GJEN
 Trier par
Date
De
Objet
Taille
Afficher uniquement les messages
Avec pièces jointes   
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Bul

 • THE END
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3744
 • Popullariteti: 58
 • Ndodhit qe te lendojn jan edukative.
Ju lutem, ndihm !
« Pergjigju #12 Me: Janar 13, 2010, 12:32:52 MD »
Gotika flm per ndihmen, por as ne kete menyr nuk i gjej dot  ;cryingorverysad;
E verteta nuk eshte cdo here e bukur, por etja per te PO .