Autori Tema: a e kini licinsen e bus driver  (Lexuar 2644 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë bleron shala

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
a e kini licinsen e bus driver
« Me: Mars 25, 2009, 11:54:36 PD »
nese e kini qitini atu ok [bigok]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
a e kini licinsen e bus driver
« Pergjigju #1 Me: Qershor 03, 2010, 11:06:47 MD »
nese e kini qitini atu ok [bigok]
Co kjo teme lana ,,, tani qe bo dhe vape mo kaqol  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
a e kini licinsen e bus driver
« Pergjigju #2 Me: Qershor 03, 2010, 11:10:26 MD »
nese e kini qitini atu ok [bigok]
Co kjo teme lana ,,, tani qe bo dhe vape mo kaqol  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
a e kini licinsen e bus driver
« Pergjigju #3 Me: Qershor 04, 2010, 01:38:44 MD »
se kam mare akoma patenten per autobus [rlmao]