Autori Tema: [Keys] Kaspersky Anti Virus Internet Security Keys,,,,, faqe me keys  (Lexuar 2098 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë sala

  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 1241
  • Popullariteti: 10
kjo faqja nxjerr gjithmone keys per kaspersky antivirus ose internet Security

faqja behet update cdo 5 dite

http://www.kavkiskey.com/

kaspersky e ka blloku kete faqe per me rujt veten edhe do ju nxjerri kte


kshu qe futini nje pause ose beni kete
disable το anti-phishing  maroni pune pastaj enable  ose pause komplet pastaj enable
http://www.kavkiskey.com/« Redaktimi i Fundit: Mars 13, 2009, 10:04:55 MD nga sala »