Autori Tema: Ja si te dobsoheni shpejte  (Lexuar 480 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Poshnjari

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 13
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
    • Dietat te shpejta
Ja si te dobsoheni shpejte
« Me: Dhjetor 27, 2019, 01:17:21 MD »
Humbja e kileve të tepërta në kushte shtëpie është një gjë e vështirë. Por me një dietë të mirë dhe me shume vullnet mund të arrihet që të humbni disa kile në javë. Këtë herë do sjellim një diete 1 javore per te humbur 5 kile.

Kjo dietë zgjatë 7 ditë dhe është shumë e rëndësishme që ashtu si çdo dietë duket t’i përmbaheni në mënyrë të rreptë. Me këtë dietë 1 javore do të mund të humbisni deri ne 5 kile në javë.
Lexo artikullin e plote Diete 1 javore per te humbur 5 kile