Autori Tema: Si ndiheni kur ju pyesin nga jeni ?  (Lexuar 23764 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Matteos

  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 1511
  • Popullariteti: 70
Si ndiheni kur ju pyesin nga jeni ?
« Pergjigju #135 Me: Tetor 30, 2011, 02:15:34 PD »
Me vehten ndihem mire ,por me kta ktu ku jetoj, tregohem akoma shume me mire.