Autori Tema: Si ndiheni kur ju pyesin nga jeni ?  (Lexuar 23763 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë blandi2007

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 38
 • Popullariteti: 0
Si ndiheni kur ju pyesin nga jeni ?
« Me: Tetor 13, 2007, 05:05:33 MD »
Psh:  A Jeni krenar te thoni ju qe jetoni jashte vendit une vij nga Shqiperia ?
« Redaktimi i Fundit: Tetor 13, 2007, 07:14:02 MD nga n00b »

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Si ndiheni kur ju pyesin nga jeni ?
« Pergjigju #1 Me: Tetor 13, 2007, 09:10:40 MD »
blandi2007 u serious man? lolz, u joka ;)

Sigurisht qe ju pergjigjem: "IM ALBANIAAAAAAAAN" edhe jam shume krenare per kete.

ReD Ann BLaCk I dReSs EaGLe On MaH chEsT
iTZ gD To Be An ALBaNiAnnnnnnnnnnnnnnnnnn...
KeeP MaH HeAD Up HiGH FoR FlAg I DiEEEEE
IM PROUD TO BE AN LABANIANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN....

DiS iz our national anthem for da moment in da NYC BaBiEEEEE
;) 8)Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë blandi2007

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 38
 • Popullariteti: 0
Si ndiheni kur ju pyesin nga jeni ?
« Pergjigju #2 Me: Tetor 14, 2007, 05:54:04 MD »
brravo pikola , je e paarritshme, dhe me flamurin qe e ke ven siper brravo zemer , te till vajza i duhen shqiperis , dhe jo si ca qe e imponojn naciolitetin e vet dhe gjuhen e tyre per arsyje interesi ,
eshte nje fjal e uret ,
kush shet vendin e vet , nuk eshte me njeri por kafesh.

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Si ndiheni kur ju pyesin nga jeni ?
« Pergjigju #3 Me: Tetor 15, 2007, 01:39:45 MD »
Psh:  A Jeni krenar te thoni ju qe jetoni jashte vendit une vij nga Shqiperia ?

o Blandi po ty kur te pyesin nga i thua femrave sidosms ?
trego te verteten


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Si ndiheni kur ju pyesin nga jeni ?
« Pergjigju #4 Me: Tetor 15, 2007, 08:31:01 MD »
Gjithmon them jam shqipetare jam shume krenare per kete.
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Si ndiheni kur ju pyesin nga jeni ?
« Pergjigju #5 Me: Tetor 15, 2007, 10:31:32 MD »
Gjithmon them jam shqipetare jam shume krenare per kete.

Ashtu tu befsha, gjithmone supet larte dhe sa me kryelarte per prejardhien tone si gjak shqyptari, rrac e mencur rrace ariane.  :-* :-* :-*...
 
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Si ndiheni kur ju pyesin nga jeni ?
« Pergjigju #6 Me: Tetor 15, 2007, 10:35:31 MD »
Gjyna mos te themi qe jemi shqiptar se jemi raca me e paster ne bot


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Si ndiheni kur ju pyesin nga jeni ?
« Pergjigju #7 Me: Tetor 15, 2007, 11:08:40 MD »
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë blandi2007

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 38
 • Popullariteti: 0
te keqen nenja re hasan shoket han mena ti rri brena.
« Pergjigju #8 Me: Tetor 19, 2007, 04:06:37 MD »
o vip berati , shiko ti e di dhe me njeh mua ca u them femrave une kur me pyesin , por para se tja u bej ate adetin i ginjej , kur ja u mbys iriqin u tregoj te vrtetennga jam , sepse e di ti,dhe sa per rrac e mir , dua te shtoj nje dicka te vogel dhe mos tu ngeli hatri , jemi rraca ,me e poshter qe egzistojm ne bot , e them me plot goj sepse eshte e vertet , sepse nje komb se do njeriun e vet , nuk eshte per azgje keshtu jan shqipetaret bye.e verteta eshte e hidhur , por eshte e vertet .

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
Si ndiheni kur ju pyesin nga jeni ?
« Pergjigju #9 Me: Tetor 24, 2007, 07:15:56 MD »
ne fakt ndjehem normal kur me pyesin nga jam..
do thoja qe ndjehem keq kur ma shajn Shqiperine, jam ne gjendje t'ja fus dhe ne shpull personit qe flet keq per vendin tim.
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Si ndiheni kur ju pyesin nga jeni ?
« Pergjigju #10 Me: Tetor 25, 2007, 01:21:32 PD »
ne fakt ndjehem normal kur me pyesin nga jam..
do thoja qe ndjehem keq kur ma shajn Shqiperine, jam ne gjendje t'ja fus dhe ne shpull personit qe flet keq per vendin tim.


Hahaha Sweet_Memory, ke shume te drejte dhe ta mbeshtes mendimin! Me ka ndodhur dhe mua, por shyqyre Zotit edhe nje here qe u revoltova kisha dike tjeter qe me beri te kthjellohem dhe te ta merja muhabetin me shtruar.

-O sa mire me qene Shqipetare!!! :-*
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Si ndiheni kur ju pyesin nga jeni ?
« Pergjigju #11 Me: Nëntor 23, 2007, 09:31:34 MD »
Un jam krenar qe jam Shqiptar
« Redaktimi i Fundit: Maj 10, 2008, 01:23:19 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Si ndiheni kur ju pyesin nga jeni ?
« Pergjigju #12 Me: Dhjetor 01, 2007, 10:04:50 PD »
Po te kam nje cike lakmi mi Vlonjate.Une dhe pse kam vite ne CH,ne aeroport sapo te shohin vendin e origjines, menjehere kontrollori ben:a ja albanerin eee? (a po shqiptare eee?),dhe plot episode te tjera ne jeten e perditshme.Por krenare qe jam shqiptare,kam qene,jam dhe do jem gjithmone.

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Si ndiheni kur ju pyesin nga jeni ?
« Pergjigju #13 Me: Dhjetor 01, 2007, 11:13:24 PD »
une jam krenar qe jam shqiptare skam pse e mohoj kete e skam per ta ber kurr deri sa te jem gjallJashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Si ndiheni kur ju pyesin nga jeni ?
« Pergjigju #14 Me: Dhjetor 01, 2007, 12:30:53 MD »
"Un ndjehem krenar qe kam gjak Shqiptar ky esht trupi ky esht shpirti 100% SHQIPTAR"