Autori Tema: si mendoni o KORCARE o ic fare........  (Lexuar 11368 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LOLITA OUI

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2414
 • Popullariteti: 44
 • Bukuroshja e Fbi
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #45 Me: Qershor 05, 2009, 10:08:17 MD »
Tamam ja kane thene fjales o korcare o ic fare

 [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]

Jashtë Linjë xhetka

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2677
 • Popullariteti: 0
 • XHETKA(LA7)
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #46 Me: Qershor 11, 2009, 01:34:34 MD »
Tamam ja kane thene fjales o korcare o ic fare

 [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
po ku ka me mire se ne korcaret si shpirt jemi te tere

Jashtë Linjë sanco

 • angelboy
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2020
 • Popullariteti: 0
 • sa lezet kane korcaret
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #47 Me: Qershor 15, 2009, 06:31:28 MD »
Tamam ja kane thene fjales o korcare o ic fare

 [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
po ku ka me mire se ne korcaret si shpirt jemi te tere
jepi xhetka ashtu eshte si shpirta jemi
everything I do,I do it for you

Jashtë Linjë sanco

 • angelboy
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2020
 • Popullariteti: 0
 • sa lezet kane korcaret
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #48 Me: Gusht 27, 2009, 11:33:54 PD »
Pershendetje korca,them te hapim nje votim Korcaret apo Beratesit.Te shohim si do jemi  [winningdance]
mos e hap se do me vije keq per ju do jeni sh poshte  [tongue3] [tongue3] [tongue3] [tongue3] [tongue3] [tongue3]
everything I do,I do it for you

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #49 Me: Qershor 30, 2011, 08:20:39 PD »
me mire hic fare se korcare ...kerrnace dhe shume krindavece..mahhhhhhh nuk ja vlejn fare

Me mire nami sesa syri - thone :P ... Keshtu thone ne pergjithesi por une e njoh veten per xhymerte  [smiley1]  (kam dhe prova per kete te fundit ,,, per shuarje kurioziteti duhet te pyesni njerzit qe me njohin).

Jashtë Linjë Alegri

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 811
 • Popullariteti: 21
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #50 Me: Shkurt 29, 2012, 11:51:31 PD »
tash e kena nderru  o kosovare o hic fare :)