Autori Tema: si mendoni o KORCARE o ic fare........  (Lexuar 11370 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë xhetka

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2677
 • Popullariteti: 0
 • XHETKA(LA7)
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #15 Me: Tetor 22, 2008, 04:33:49 MD »
po edhe po su mburemn nga nje cike sbehet apo jo

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #16 Me: Tetor 22, 2008, 04:39:35 MD »
baaaaah korcaret qe njoh une ta nxijne jeten, kernace edhe koprace ne kulm(per jeten e tyre flas,privojne vete nga cdo lloj argetimi qe permban shpenzim) le pastaj grindavece te lodhin
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #17 Me: Tetor 22, 2008, 05:12:49 MD »
nuk me pelqejne...

Jashtë Linjë sanco

 • angelboy
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2020
 • Popullariteti: 0
 • sa lezet kane korcaret
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #18 Me: Tetor 24, 2008, 05:00:49 MD »
nuk me pelqejne...
cila eshte arsyeja!!!!!!!!!! ??? ??? ???
everything I do,I do it for you

Jashtë Linjë sanco

 • angelboy
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2020
 • Popullariteti: 0
 • sa lezet kane korcaret
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #19 Me: Tetor 24, 2008, 05:04:24 MD »
baaaaah korcaret qe njoh une ta nxijne jeten, kernace edhe koprace ne kulm(per jeten e tyre flas,privojne vete nga cdo lloj argetimi qe permban shpenzim) le pastaj grindavece te lodhin
e ke shume gabim zemer ka edhe disa tipa te tille se asnje shoqeri nuk eshte e perkryer por ne pergjithesi jane ylla njihi pak me mire dhe do e shohesh
everything I do,I do it for you

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #20 Me: Tetor 24, 2008, 05:21:13 MD »
nuk me pelqejne...
cila eshte arsyeja!!!!!!!!!! ??? ??? ???
jane shum llapazane...dhe shesin pordhe... ;D

Jashtë Linjë tabela2008

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 247
 • Popullariteti: 0
 • Toni Montana.
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #21 Me: Tetor 26, 2008, 12:42:00 MD »
nuk me pelqejne...
cila eshte arsyeja!!!!!!!!!! ??? ??? ???
jane shum llapazane...dhe shesin pordhe... ;D
zogu e ke shume gabim se neve nami na ka dale por jemi me te mire. po te duash duku njehere ketej.tabela2008
Mesoni,mesoni dhe do te beheni te zgjuar,
Dashuroni,dashuroni dhe do te beheni te medhenj.

Jashtë Linjë HiddenStarDust

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 25
 • Popullariteti: 1
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #22 Me: Tetor 26, 2008, 06:33:12 MD »
S'mund te flas tamam per vajzat korcare ne pergjithesi.
Por, ne nje eksperience qe kam patur, me kane lene mbresa shume te mira.

Keshtu qe nga mua eshte e vertete qe c'ke me te: o korcare o hic fare!  ;)


Jashtë Linjë IL PARADISO

 • COMUNQUE SIA QOMUNQUE VADA RICORDI,IMMAGINI,EMOZIONI CI APPARTENGANO E VIVONO DENTRO DI NOI!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3979
 • Popullariteti: 146
 • LA VITA E UN BRIVIDO CHE VOLA VIA
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #23 Me: Nëntor 06, 2008, 10:17:36 MD »
ME SE E VERTETE PERSA I PERKET MENDIMIT TIM,
POR VETEM PER BUKURI AMA....
KURSE TIRONSET JANE TE KOMPLETUME.
Scegli il silenzio e le stelle


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #24 Me: Nëntor 06, 2008, 10:18:58 MD »
S'mund te flas tamam per vajzat korcare ne pergjithesi.
Por, ne nje eksperience qe kam patur, me kane lene mbresa shume te mira.

Keshtu qe nga mua eshte e vertete qe c'ke me te: o korcare o hic fare!  ;)


Ktu po qe ja ke fut kot  :P

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #25 Me: Nëntor 06, 2008, 10:19:04 MD »
mendoj qe fjalia ka rime  :)
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë sanco

 • angelboy
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2020
 • Popullariteti: 0
 • sa lezet kane korcaret
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #26 Me: Nëntor 07, 2008, 01:06:09 MD »
Po qe korcare me mire le fare, kshu kam degjuar eee...  :o :P lmao
ndoshta keshtu te pelqen ta degjosh se nuk eshte e vertet
everything I do,I do it for you

Jashtë Linjë maximuss

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 0
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #27 Me: Nëntor 15, 2008, 12:01:27 MD »
sa zili qe na i kane cupat tona keta te tjeret
sidomos keto cupate e tjeraa
apo jo djema si thu ti Tabela2008 ?
 :)
It is nice to be important but It is more important to be nice ... :)

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #28 Me: Maj 14, 2009, 08:07:08 MD »
Po qe korcare me mire le fare, kshu kam degjuar eee...  :o :P lmao
jooo eke gabim ajo eshte keshtu ..po ngele pa te fare merre ndonje korcare.....
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
si mendoni o KORCARE o ic fare........
« Pergjigju #29 Me: Maj 14, 2009, 08:18:57 MD »
ue ue po ilexoja keto shkrimet  dhe me beri pershtypje qe te tere po i shajne korcaret ..nuk kam ndonje opinoin te keq  per goca te mira i njohe nikoqire te pastra te bukura..nuk edi nga e keni gjeture keto opinione....mos shikoniu ate shkrimin me pare se bera shaka........
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .