Autori Tema: Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?  (Lexuar 19471 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #75 Me: Nëntor 21, 2010, 11:02:32 MD »
Varte se kush e thote  [cool1]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #76 Me: Nëntor 22, 2010, 08:08:41 MD »
s'ma ndjen hic fare se cfare thone te tjeret per mua  8) 8)

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #77 Me: Dhjetor 19, 2010, 07:59:26 MD »
s'me interesojn fare c'mendojn te tjeret , rendesi ka te jem ne rregull me veten.
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #78 Me: Dhjetor 21, 2010, 11:48:43 PD »
I wear make-up,so I’m plastic?I speak my mind,so I’m a b..ch? I cry,so I’m a drama queen?I speak to boys, so I’m a sl.t?I like getting my picture taken,so I love myself? go on .. throw me a label, you’ll do it anyway.I don’t ignore u,I just don’t care for u. I’m not stuck up, I just dont give a fuck.I’m not insecure,I just don’t trust you.I’m not perfect and I don’t claim to be.I'm just me,glad to beTe gjith njerzit  kan paragjykime, i jap vler mendimit te atij personi te cilit mer mundimin per te me njohur ashtu sic un jam, sa per te tjeret  go to hell I don't care  [mrgreen]
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 21, 2010, 11:50:28 PD nga *Toshe »
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #79 Me: Dhjetor 22, 2010, 12:16:58 MD »
ZERO...!!!

Jashtë Linjë Alegri

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 811
 • Popullariteti: 21
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #80 Me: Janar 11, 2011, 09:05:24 MD »
eshte e drejte e kujto te mendoje cfare te doje po te mua nuk do ndikonte aspak

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #81 Me: Janar 11, 2011, 09:07:02 MD »
se rr fare

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #82 Me: Janar 11, 2011, 09:08:01 MD »
Qent le te lehin, ajo gjoja me rrota hec perpara ;)

Jashtë Linjë Alegri

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 811
 • Popullariteti: 21
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #83 Me: Janar 11, 2011, 09:09:40 MD »
Qent le te lehin, ajo gjoja me rrota hec perpara ;)

 [bravo] [bravo] [bravo] [bravo]

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #84 Me: Shkurt 02, 2011, 02:42:26 PD »
Te gjithe thojne qe sme intereson ajo cfare mendojne te tjeret po ju sapo keni pohuar te kunderten me kte qe keni thene! [teethsmile]
Apo jo ngatarrova teme me duket [fool]

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë al-kapone

 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #85 Me: Shkurt 02, 2011, 12:07:59 MD »
e kush po ua var atyre ...u ka shkur jeta gjithmon me thashetheme ...jane njerez qe kane lindur vetem per te tilla idera te merrem me fjale...qe as qe ma ndjen fare i kam te shkruar me 00000...

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #86 Me: Shkurt 26, 2011, 09:30:07 PD »
Ndonjeher fjalet e te tjerve te bejn pershtypje, dhe vetvetiu shtyhesh te kuptosh dicka me teper.

Jashtë Linjë al-kapone

 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #87 Me: Shkurt 26, 2011, 09:51:03 PD »
i kam shumzuar me zero :)

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #88 Me: Shkurt 27, 2011, 09:45:13 MD »
Ndonjeher fjalet e te tjerve te bejn pershtypje, dhe vetvetiu shtyhesh te kuptosh dicka me teper.


E vertete
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #89 Me: Shkurt 28, 2011, 03:09:36 MD »
Se me lart kisha ngaterruar teme  :D Tani eh...  :D

kjo pune varet or ti vlla,nqs eshte shumice ajo qe mendon do vleje,nqs eshte pakice ajo qe mendon s'ja vlen!

me duket se ngatarrova teme per te dyten here  [laugh1]

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!