Autori Tema: Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?  (Lexuar 20132 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #15 Me: Qershor 18, 2010, 01:37:56 PD »
As se ve ujin ne zjarr fare ,se fundja fare njerzit ate pune kan  ;)

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #16 Me: Qershor 18, 2010, 10:13:28 PD »
As qe s'e çaj nervin hic.  ;D

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #17 Me: Qershor 18, 2010, 10:24:06 PD »
Aspak per njerezit jashte rrethit tim te ngushte!
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #18 Me: Qershor 18, 2010, 12:15:24 MD »
Po me habisni

Si nuk vlejne fjalet e te tjereve? po kur ju kompimentojne nuk ju behet qejfi?
kur te kritikojne per mire, fjalet e tyre vlejne qe te permisoheni
Kur degjon fjale jo te drejta per ty, sigurisht qe te vjen inat, merzitesh , nuk te vjen mire po ama te kane prekur, i ke marre ne konsiderate.

Derisa njeriu eshte pjese e shoqerise e cila per baze komunikimi ka fjalen, sigurisht qe ajo vlen.
Te gjithe i marrin ne konsiderate fjalet, por disa me shume e te tjera me pak, por asnjhere aspak.
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #19 Me: Qershor 18, 2010, 01:21:01 MD »
Iness,sigurisht i marr ne konsiderate fjalet e te tjereve,por vetem te rrethit tim te ngushte,me tutje nuk me intereson as per mire te flasin e as per keq...!!!
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #20 Me: Qershor 18, 2010, 01:34:25 MD »
kur esht ndonje gje e vertet me intereson ndersa kur esht genjeshtur bej nje vrim ne uj
sdua tia di fare

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #21 Me: Qershor 23, 2010, 11:10:34 MD »
une jetoj per vete dhe jo per [laugh1] [laugh1] te tjeret

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #22 Me: Qershor 23, 2010, 11:20:49 MD »
as shti edhe as kerrcas
sepse edhe une jetoj per vete
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #23 Me: Qershor 25, 2010, 11:06:45 PD »
As se ve ujin ne zjarr fare ,se fundja fare njerzit ate pune kan  ;)
Une preferoj ujin e ftohte ,,, se skam zjarr  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #24 Me: Qershor 25, 2010, 11:08:43 PD »
Cme ka vajtur mendja per kos delje LLogaraje  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #25 Me: Qershor 26, 2010, 01:29:04 MD »
Vlen c'ndjejne miqt emi per te tjeteret pffffffffffffffffff as 10% nuk e ve ujin ne zjarr
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Matteos

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1511
 • Popullariteti: 70
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #26 Me: Qershor 26, 2010, 02:15:45 MD »
Jam pjeserisht dakort me NIKLEN, qe per miqte vlen shume mendimi i tyre, per te tjere ska absolutisht vlere ,

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #27 Me: Qershor 26, 2010, 04:39:09 MD »
Vlen shume mendimi i atyre personave qe me njohin mjaft mire dhe mendimet e tyre jane patjeter me baza .....sa per te tjeret te jemi shendosh....!

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #28 Me: Qershor 26, 2010, 04:55:55 MD »
ato qe snuk me interesojne ishumezoj me 0

Jashtë Linjë Rockerka

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 211
 • Popullariteti: 3
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #29 Me: Korrik 05, 2010, 12:19:38 MD »
S'vlen fare.....me rensi un si mendoj per veten time...sepse askush nuk mun ta diij brendin tënde
Loti nuk t'sjell dhimbje, por dhimbja të sjell lot.Andaj un nuk them o Zot un kam një dhimbje por o Dhimbje un kam Nje Zot....