Autori Tema: Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?  (Lexuar 20131 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë EmoNa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5246
 • Popullariteti: 113
 • Lose yourself in Love.♥
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Me: Qershor 11, 2010, 07:11:48 MD »
Ne jete me siguri na ndodh ose do te ndodhje ndonjeher ndasht je mir ndasht keq cdoher njerzit folin....Per derisa eshte e vertet me siguri s'eshte gje, mirpo ndonjeher folin gjera qe s'jan.!

C'far mendoni ju per kete? A ju intereson cka thuan a po jo?
You only live once, but if you do it right, once is enough.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #1 Me: Qershor 11, 2010, 07:34:34 MD »
Po me intereson, sepse nje pjese e mire e imja eshte pamja qe une tregoj, jo vetem ajo qe une mendoj per veten.
Duke qene se jeton ne shoqeri, je ne kontakt me te tjere, ska si te mos te interesojne mendimet qe kane per ty. SA me e madhe te jete lidhja jone me te tjeret, aq me teper na interesojne mendimet.

Ka raste qe nuk duhet marre ne konsiderate mendimet e te tjereve, duke qene se ato jane te shumellojshme dhe bien ndesh me njera tjetren, atehere ketu veprojme ashtu si ndjejme apo sic dime vet. Kur ke nje qellim te cilin do ta realizosh, shume gjera duhet ti shmangesh...per te arritur atje ku do.
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #2 Me: Qershor 11, 2010, 07:44:00 MD »
vlen dhe e respektoj sepse eshte opinioni o tyre
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #3 Me: Qershor 11, 2010, 07:49:05 MD »
Normale me inetereson sidomos kur  flasin sinqerisht...kujt si pelqejn llafet e mira qe bejn per ty [tongue3]

Ndersa kur flasin kec atehere njerin vesh me hyn tjetrin dalin..si marr paraysh
:)
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #4 Me: Qershor 13, 2010, 10:47:25 PD »
Per mua ndikon shume opinioni i rrethit tim te ngushte(mami,babi,vellai,dhe per ato qe i dua dhe me duan),me tej nuk me intereson shume....kemi gjera te tjera me te rendesishme ne jete te merremi,sesa me thashethemet e te tjereve qe per mua nuk vlejne....jeta eshte aq e shkurter sa eshte e kote ta humbim me gjera pa vlere!
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #5 Me: Qershor 13, 2010, 12:02:47 MD »
ZERO,,,sme intereson aspak .

Jashtë Linjë EmoNa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5246
 • Popullariteti: 113
 • Lose yourself in Love.♥
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #6 Me: Qershor 13, 2010, 12:12:21 MD »
ZERO,,,sme intereson aspak .


Pergjigjje E sinqer Me Pelqeu! ;)
You only live once, but if you do it right, once is enough.

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #7 Me: Qershor 13, 2010, 12:29:38 MD »
Nje shprehje ketej nga mua thote :
"Ku ka ze s'eshte pa gje " .Dmth njerezit flasin po diku mbeshteten .


Mua personalisht sme interesojne se cfare thone te tjeret per mua mbas kraheve .
Po te jene aq te zote te ma thone ne sy (gje qe sndodh kur eshte genjeshter ).
Pra "Qente le te lehin ,karvani shkon perpara ".

 

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #8 Me: Qershor 13, 2010, 01:30:20 MD »
Nese  ma  thone  ne  sy...PO... Me intereson....sepse  me  ndihmon  te  kontrolloj  dhe  korrigjoj  vehten...

se  ca  flitet  pas  shpines  time -----  ___________FARE___________

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #9 Me: Qershor 13, 2010, 01:58:32 MD »
nk me vlen por me ndikon .. ;)
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë EmoNa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5246
 • Popullariteti: 113
 • Lose yourself in Love.♥
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #10 Me: Qershor 14, 2010, 08:03:09 MD »
Me Intereson ate qe ma tote Ne sy  :)Ate qe thot Pa Perzencen time Sem Intereson Hic! ;)
You only live once, but if you do it right, once is enough.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #11 Me: Qershor 14, 2010, 08:18:47 MD »
Vlen me pak se 0 por njerzit akoma se kan kuptuar  ;)

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #12 Me: Qershor 14, 2010, 11:55:53 MD »
Zero !!!

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #13 Me: Qershor 15, 2010, 12:29:32 PD »
ASPAK!

Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Sa vlen per ju se cka mendojn tjeret?
« Pergjigju #14 Me: Qershor 17, 2010, 02:22:37 MD »
Zero vlen  [smiley1]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!