Autori Tema: Sa te dhene pas modes jeni?  (Lexuar 7920 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Sa te dhene pas modes jeni?
« Pergjigju #15 Me: Qershor 23, 2010, 11:16:00 MD »
jam i thjeshte me  teper me pelqen te jem sportiv

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Sa te dhene pas modes jeni?
« Pergjigju #16 Me: Qershor 26, 2010, 01:26:26 MD »
Kam stilin tim sport s'para ndikohem nga tendencat e momentit
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë tulipina

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 181
 • Popullariteti: 5
 • black hair, white smile.
Sa te dhene pas modes jeni?
« Pergjigju #17 Me: Qershor 30, 2010, 08:01:35 MD »
fashion victim  [lipsareasealed1] [lipsareasealed1]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Sa te dhene pas modes jeni?
« Pergjigju #18 Me: Qershor 30, 2010, 08:41:30 MD »
jam e fiksuar

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Sa te dhene pas modes jeni?
« Pergjigju #19 Me: Qershor 30, 2010, 09:59:17 MD »
Me pelqen shume moda,por nuk mund te them jam e fiksuar....
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Sa te dhene pas modes jeni?
« Pergjigju #20 Me: Korrik 01, 2010, 01:15:04 PD »
Nthuq  vesh ca me pelqen mua jo ca u pelqen te tjerve [wink1]

Jashtë Linjë Rockerka

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 211
 • Popullariteti: 3
Sa te dhene pas modes jeni?
« Pergjigju #21 Me: Korrik 05, 2010, 09:44:42 MD »
Shuummë jam e dhënë.......
Loti nuk t'sjell dhimbje, por dhimbja të sjell lot.Andaj un nuk them o Zot un kam një dhimbje por o Dhimbje un kam Nje Zot....

Jashtë Linjë a_lesio

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 770
 • Popullariteti: 10
Sa te dhene pas modes jeni?
« Pergjigju #22 Me: Gusht 16, 2010, 05:47:05 MD »
si kushtoj shume rendesi

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Sa te dhene pas modes jeni?
« Pergjigju #23 Me: Gusht 16, 2010, 06:08:10 MD »
moda fiksim e kam  [givelove]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Sa te dhene pas modes jeni?
« Pergjigju #24 Me: Gusht 16, 2010, 10:40:37 MD »
moda fiksim e kam  [givelove]
Ndjek ti ate apo ti para e moda mbrapa  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Ncuq veshe ca me pelqen mua  ;D

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Sa te dhene pas modes jeni?
« Pergjigju #25 Me: Gusht 17, 2010, 07:31:30 MD »
moda fiksim e kam  [givelove]
Ndjek ti ate apo ti para e moda mbrapa  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Ncuq veshe ca me pelqen mua  ;D
[rlmao] [rlmao]nganjehere dalim edhe anash ose njera nga koka tjetra nga kembet [rlmao] [rlmao] [rlmao]


Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Sa te dhene pas modes jeni?
« Pergjigju #26 Me: Gusht 17, 2010, 08:01:48 MD »
moda fiksim e kam  [givelove]
Ndjek ti ate apo ti para e moda mbrapa  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Ncuq veshe ca me pelqen mua  ;D
[rlmao] [rlmao] nganjehere dalim edhe anash ose njera nga koka tjetra nga kembet [rlmao] [rlmao] [rlmao]


Prandaj pash moden qe mundonte te kalonte para nje bjondeje une ti paske qene  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Sa te dhene pas modes jeni?
« Pergjigju #27 Me: Gusht 21, 2010, 04:40:17 MD »
Me pelqejne  firmat  dhe veshje te koleksioneve te fundit por gjithmone sipas karakterit tim...aty  ku  ndjehem  rehat dhe bukur...

Jashtë Linjë a_lesio

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 770
 • Popullariteti: 10
Sa te dhene pas modes jeni?
« Pergjigju #28 Me: Gusht 23, 2010, 04:36:18 MD »
mbas modes
sa rimorkio mbas skodes [laugh1]

Jashtë Linjë Danzel

 • Pikaboooo !!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 635
 • Popullariteti: 5
 • yummy
Sa te dhene pas modes jeni?
« Pergjigju #29 Me: Shtator 28, 2010, 11:29:19 PD »
shum simple
Someone tell me what's a man to do !!!