Autori Tema: Rinia Shqiptare..... E ku sipas << jush>> qendron ndryshimi midis rinive ?  (Lexuar 1487 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë middernag

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 31
  • Popullariteti: 0
Rinia Shqiptare.....  E ku sipas << jush>> qendron ndryshimi midis rinive te tjera ne ballkan e me gjere?

Jashtë Linjë Numsiripha

  • baccarat
  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 2
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Rinia Shqiptare..... E ku sipas << jush>> qendron ndryshimi midis rinive ?
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 22, 2018, 11:03:27 PD »
I studied after reading this. I do get new knowledge, which is really useful.