Autori Tema: Rinia Shqiptare..... E ku sipas << jush>> qendron ndryshimi midis rinive ?  (Lexuar 1660 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë middernag

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 31
  • Popullariteti: 0
Rinia Shqiptare.....  E ku sipas << jush>> qendron ndryshimi midis rinive te tjera ne ballkan e me gjere?