Autori Tema: Pse vajzat shqiptare qajnë kur martohen.....  (Lexuar 29043 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë shoferi

  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 11353
  • Popullariteti: 84
Pse vajzat shqiptare qajnë kur martohen.....
« Pergjigju #180 Me: Korrik 03, 2011, 09:31:00 MD »
me vje per te qesh sa bukur formulohen ;P 

Jashtë Linjë HeRa

  • anetare i/e nderuar
  • ****
  • Postime: 583
  • Popullariteti: 8
  • "SÓLO SÉ QUE NO SÉ NADA"
Pse vajzat shqiptare qajnë kur martohen.....
« Pergjigju #181 Me: Korrik 04, 2011, 04:15:02 MD »
eshte nje mix emocionesh
ndahesh nga preardhja e i jep jete nje fillimi te ri
se kam provuar por imagjinoje
une se di ne do qaje apo jo por do kujtoje se sdo jem me e vogel do behem zonje shtepie
do behem gruaja e dikujt, mamaja e nje bebeje
e sdo kem me kohe te mendoje per DASHURITE E MEPARSHME
SEPSE DO KRIJOJE TE REJA, dhe kjo me con drejt Nostalgjise  :'( :'( :'( :'( :'( :'( [sad3] [sad3] [sad3]
"Po shpresove, ka rrezik të dëshpërohesh;- po tentove, ka rrezik të dështosh" Por është e nevojshme të kalosh rreziqe,.sepse
rreziku më i madh në jetë është të mos rrezikosh asgjë. Njeriu që nuk rrezikon asgjë, nuk bën asgjë, nuk ka asgjë, nuk është asgjë dhe nuk bëhet asgjë..!