Autori Tema: Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?  (Lexuar 9809 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #1 Me: Prill 08, 2009, 03:57:23 MD »
haha asnjeher sme ka shkuare mendja per kete,kur te gjeje ndonje info do pergjigjem,ose kur te me vije ndonje mendim:)
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #2 Me: Prill 08, 2009, 04:00:54 MD »
me krujt morrat hahahahaha (bej lojra)
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #3 Me: Prill 08, 2009, 04:02:39 MD »
sherrja,i mbarova ato une:D
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #4 Me: Prill 08, 2009, 04:03:34 MD »
cfar marove mer jahu?
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #5 Me: Prill 08, 2009, 08:08:52 MD »
per te pastruare sa me mire unden .......e kam ven dhe une re..........
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë Ola.

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1222
 • Popullariteti: 12
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #6 Me: Prill 08, 2009, 08:12:40 MD »
iiiiiiiiiii sa i urrej keta tipa vertet iiiiiiiiiiiiiiiiiiii
pa nenshkrim fare :D

Jashtë Linjë summer

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 355
 • Popullariteti: 8
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #7 Me: Prill 08, 2009, 08:50:49 MD »
ahahahahahahaah ahahaahahhaahah o zot , sa po qesh. per zotin sme kish vajtur kurre mendja,

ndsh sepse spara kam pare njeres te ketij lloji  [rolleyes1] [rolleyes1]

sh gje e  shpifur pffffffffffff

Jashtë Linjë loni_milano

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 748
 • Popullariteti: -2
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #8 Me: Prill 08, 2009, 08:54:22 MD »
hahahahahah sa e bukur hahahahaha edhe une per ate pune i maj te gjate krruj hunen pasta i hudh ne toke  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë rrebani

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #9 Me: Qershor 21, 2009, 08:16:48 MD »
me gervisht me ta me lal  [cheesy1]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #10 Me: Qershor 21, 2009, 08:25:05 MD »
Nuk  e  dini  ju  [mrgreen] [mrgreen]

Perpara  te  shikoje  meshkujt  te  gjithe  me  thoin  e  vogel  te  rritur, e  kishin  kollaj  me  pastru  veshin dhe  hunden  [mrgreen] [mrgreen]


hahahahahahahaahhaah  si  se  paskam  pa  perpara  ket  teme  une, hej  zot  edhe  kjo  kishte  ngel pa  u  permend [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #11 Me: Qershor 21, 2009, 08:27:17 MD »
Per te bo saçme mi pranej :p

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #12 Me: Qershor 22, 2009, 04:21:58 MD »
sa kam qesh o zot ..dihet mo jan then te gjith versionet ... [bigok]

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #13 Me: Qershor 22, 2009, 06:02:44 MD »
na trego naj version te ri mi  se i imi isht em ei riu :p

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #14 Me: Qershor 24, 2009, 10:34:06 PD »
me ta pre gurrmacin  [rlmao]