Autori Tema: Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?  (Lexuar 9530 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #45 Me: Maj 23, 2010, 04:59:43 MD »
me e perdor si garuzhde

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #46 Me: Maj 23, 2010, 05:11:52 MD »
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #47 Me: Maj 23, 2010, 05:16:52 MD »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #48 Me: Maj 23, 2010, 05:18:34 MD »
per te bere sfera ose sacme i themi ne

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #49 Me: Maj 23, 2010, 05:22:06 MD »
...per te kruajtur me mire dinamitin  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #50 Me: Maj 23, 2010, 10:38:59 MD »
 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Per te nxerr qurret krrujt veshet e sumen [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #51 Me: Korrik 08, 2011, 02:07:06 PD »
Mbase e perdorin ne vend te luges ,,, per te ngrene  [laugh1] ,,, po normal se smund te rrisin tere thonje e gishtave ,,,Shtrigan meshkuj do quheshin  [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë conrad

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 465
 • Popullariteti: 45
 • Jeto dhe leri edhe te tjeret te jetojne.
  • Bigoo.ws
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #52 Me: Korrik 08, 2011, 02:28:55 PD »
Ka raste kur nje thua i pa prere mund te nevojitet, sidomos kur kemi te bejme me gjera shume te vogla, te holla dhe imta , si gjilpere, pulla poste, etiketat ngjitese te cmimeve etj. te kesaj natyre.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #53 Me: Korrik 08, 2011, 02:29:56 PD »
Ka raste kur nje thua i pa prere mund te nevojitet, sidomos kur kemi te bejme me gjera shume te vogla, te holla dhe imta , si gjilpere, pulla poste, etiketat ngjitese te cmimeve etj. te kesaj natyre.
Sa origjinal qe je ,,, ja nje mendim i ndritur  [bravo] [bravo]

Jashtë Linjë conrad

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 465
 • Popullariteti: 45
 • Jeto dhe leri edhe te tjeret te jetojne.
  • Bigoo.ws
Pse shqiptaret zgjasin thonje e vogel te te dyja duarve ose nje?
« Pergjigju #54 Me: Korrik 08, 2011, 02:44:13 PD »
Ka raste kur nje thua i pa prere mund te nevojitet, sidomos kur kemi te bejme me gjera shume te vogla, te holla dhe imta , si gjilpere, pulla poste, etiketat ngjitese te cmimeve etj. te kesaj natyre.
Sa origjinal qe je ,,, ja nje mendim i ndritur  [bravo] [bravo]


Faleminderit Bea!