Autori Tema: Sa te dhene pas modes jeni?  (Lexuar 10343 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë conrad

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 465
 • Popullariteti: 45
 • Jeto dhe leri edhe te tjeret te jetojne.
  • Bigoo.ws
Sa te dhene pas modes jeni?
« Pergjigju #45 Me: Qershor 26, 2011, 01:30:50 PD »
Eshte tendence qe sado kohe ti rezistosh pa u prekur, si perfundim nuk ia del mbane...sepse gjithandej vetem si ato do shiten edhe do apo jo do te blesh :)

Vertete ashtu eshte. Fatkeqesisht na impunojne edhe si do te vishemi. Per te patur nje rrobe seriose duhet te kerkosh neper dyqane gjithandej dhe veshtire se gjen. Vetem me porosi te rrobaqepesi mund te keshe ate qe vetetete deshiron, nese akoma s'ke rene preh e modes qe pa keqardhje do ta quanja Decadence.

Jashtë Linjë conrad

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 465
 • Popullariteti: 45
 • Jeto dhe leri edhe te tjeret te jetojne.
  • Bigoo.ws
Sa te dhene pas modes jeni?
« Pergjigju #46 Me: Qershor 26, 2011, 02:34:20 PD »


Nuk jam i dhene pas modes, por gjithesesi ajo hyne ne jeten time. Eshte e veshtire te vecohesh nga shoqeria ku jetojme dhe nga menyra e jeteses qe impunohet drejte per drejte ose ne menyre anesore. Opinioni eshte nje shtytje drejt saj.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Sa te dhene pas modes jeni?
« Pergjigju #47 Me: Qershor 30, 2011, 08:11:33 PD »
Sma ndjen fare ,,, moda eshte individualitet tek njeriu ... Jam e pavarur nga bleriet e emrave te modes ... Me mjafton veshje me ngjyra te kendshme dhe perberje pambuku e tme kenaqe syrin tim ,,, te tilla veshje zgjedh si per vete edhe per familjen time.

Jashtë Linjë conrad

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 465
 • Popullariteti: 45
 • Jeto dhe leri edhe te tjeret te jetojne.
  • Bigoo.ws
Sa te dhene pas modes jeni?
« Pergjigju #48 Me: Gusht 07, 2011, 02:08:12 PD »
Sma ndjen fare ,,, moda eshte individualitet tek njeriu ... Jam e pavarur nga bleriet e emrave te modes ... Me mjafton veshje me ngjyra te kendshme dhe perberje pambuku e tme kenaqe syrin tim ,,, te tilla veshje zgjedh si per vete edhe per familjen time.


 [coolthumb] [bravo] [bravo] [bravo] [bestfriends]