Autori Tema: Droga sa eshte e perhapur?  (Lexuar 27370 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Eshte e vertete qe rinia sot merret me droge?
« Pergjigju #120 Me: Shkurt 09, 2010, 01:06:24 MD »
e pra, c'eshte ky myhabet preshi? ;D rinia sot merr cdo gje, vetem drog JO loool

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #121 Me: Qershor 30, 2011, 08:15:13 PD »
Pervec Nikotines asnje lloj tjeter ... I kam dhene urdher trurit :-Stop ,,,asnje lloj droge gjaku yt ka adrenalinen e mjaftueshme per te qene me humorin lart .  [smiley1]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #122 Me: Korrik 30, 2011, 09:48:17 MD »
pake fare  [futboll] [futboll] [futboll]