Forumi Nastradini

Prane Njeri-Tjetrit . " Tematika Shoqerore " => Rinia Shqiptare => Tema është filluar nga: loni_milano ne Mars 18, 2009, 10:44:54 PD

Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: loni_milano ne Mars 18, 2009, 10:44:54 PD
pse djemte dashurojne bjondet e martojne brunet ??? (flas per ato natyralet)  per mendimin tim jane me pak inteligjente e te sinqerta (sigurisht me te mira ) gje qe i ben djemte te jetojne eksperienca te mrekullushme  [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] kurse brunet lene mos e pyt spo baj koment per to  [teasing] [teasing] [teasing]Korrigjim titulli!
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Mars 20, 2009, 10:57:55 PD
pse djemte dashurojne bjondet e martojne brunet ??? (flas per ato natyralet)  per mendimin tim jane me pak inteligjente e te sinqerta (sigurisht me te mira ) gje qe i ben djemte te jetojne eksperienca te mrekullushme  [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] kurse brunet lene mos e pyt spo baj koment per to  [teasing] [teasing] [teasing]

 [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok]  Bjondeeeeeeettttttttttttttttttttt  [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Mars 20, 2009, 11:15:59 PD
Hec  se  ra  sysh  per  Bjondet  [cheers] [cheers]  [bigok]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: loni_milano ne Mars 20, 2009, 11:17:26 PD
Hec  se  ra  sysh  per  Bjondet  [cheers] [cheers]  [bigok]
uu sa e bukur qeka kjo foto me mami  [mrgreen] ti je te kjo foto  [rlmao] me duket sikur je marigoja ne kete mes  [rlmao] [rlmao] [rlmao]  marigo mekatarja  [teasing] [teasing] 
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Mars 20, 2009, 11:18:13 PD
Me  marrc  pleshtat  se  jam  e  paster  si  qelibari  [teasing] [teasing] [teasing]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: loni_milano ne Mars 20, 2009, 11:21:01 PD
u quqa mi gra ngeli planci pa la hahahah kujdes pleshtat ariel se te bjondet nu gjindet kollaj  [rlmao] [rlmao] [rlmao]  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Mars 20, 2009, 11:22:56 PD
hahahaahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  jo, Bjondet  nuk  kane  pleshta, se  s'kane  ku  mecifen, dalin  zbulut. [teethsmile]

Ke  brunet  gjejn  me  shume  vend  [mrgreen] [mrgreen]


Ra  llafi  ri  dreq, shprehje  e  popllit.  [teasing] [teasing]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: EDLIRA ne Mars 20, 2009, 03:35:47 MD
Brunettttttttttttttttttttttttttttttttttttt


 [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party]
jane te sinqerta..te zgjuara...intelegjente....te bukura...seksi....ylla....
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: EDLIRA ne Mars 20, 2009, 03:36:56 MD
tema gabim.....djemte lidhin biondet martojne brunet....dashurojne brunet..... [whisteling]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: BOHAN ne Mars 20, 2009, 03:39:45 MD
Brunet jane si embelsire....si cokollate  :D :D
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: EDLIRA ne Mars 20, 2009, 03:41:05 MD
[ok] [ok] [ok] [ok] [ok] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [bravo] [bravo] [bravo] [bravo] [bravo] [bravo]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: inaaaa ne Mars 20, 2009, 03:43:05 MD
 [bravo] [bravo] [bravo] [bravo] [bravo] [bravo] [bravo] [bravo] [bravo] [bravo] [bravo] [bravo] [bravo]
biondet jane mendjelehta...........se i bien te jene dashnoret.......
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: BOHAN ne Mars 20, 2009, 03:44:33 MD
 [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
PER te gjitha BRUNET e forumit  ;D
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: EDLIRA ne Mars 20, 2009, 03:45:00 MD
 [bravo] [bravo] [bravo] [bravo] [bravo]motraaaaaaaaaaaaaaaa ime ec aty plako.....u shtun brunet ketu......ec aty..... [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [party] [party] [party] [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: BOHAN ne Mars 20, 2009, 03:46:19 MD
Dhe un brun jam  [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: EDLIRA ne Mars 20, 2009, 03:46:42 MD
[kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
PER te gjitha BRUNET e forumit  ;D
rrofsh  [kisss2] [kisss2] [kisss2]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: EDLIRA ne Mars 20, 2009, 03:47:43 MD
Dhe un brun jam  [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]
hhahaahhaa te marret e mira te marre dreq  se je mashkulll jo femer...... [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: inaaaa ne Mars 20, 2009, 03:49:23 MD
u bo motla ime e milllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll    [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
ne brunet jemi YJET e FORUMIT t'na marrin tkeqen ato biondet...... [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
 [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: BOHAN ne Mars 20, 2009, 03:49:53 MD
Dhe un brun jam  [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]
hhahaahhaa te marret e mira te marre dreq  se je mashkulll jo femer...... [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
hahahahahahhahaa ;rolf; ;rolf; ;rolf;
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: SYCKA ne Mars 20, 2009, 03:51:14 MD
une bjonde jam por me lesh te verdhe ama....

iiiiiiiiiiiiiii [cry1] [cry1] [cry1]motla me cauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu [cry1] [cry1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: EDLIRA ne Mars 20, 2009, 03:51:39 MD
u bo motla ime e milllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll    [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
ne brunet jemi YJET e FORUMIT t'na marrin tkeqen ato biondet...... [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
 [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok]
po te kom xhan re dreq....po pra na marrshin te keqen...neve..... [kisss2] [kisss2]Dhe un brun jam  [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]
hhahaahhaa te marret e mira te marre dreq  se je mashkulll jo femer...... [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
hahahahahahhahaa ;rolf; ;rolf; ;rolf;
amon se te rane dhembet re dreq....
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: SYCKA ne Mars 20, 2009, 03:52:25 MD
he me ju mos i shani bjondet se dhe mamin edhe motren i keni bjonde [whackbutt]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: BOHAN ne Mars 20, 2009, 03:53:06 MD
he me ju mos i shani bjondet se dhe mamin edhe motren i keni bjonde [whackbutt]
kush ta tha ty mi?????????????????? ;rolf;
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: inaaaa ne Mars 20, 2009, 03:53:21 MD
une bjonde jam por me lesh te verdhe ama....

iiiiiiiiiiiiiii [cry1] [cry1] [cry1]motla me cauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu [cry1] [cry1]

motlat e kane per ato biondet natyrale.......nqs je natyrale prap mund te bejm naj perjashtim    [kisss2] [kisss2] [kisss2]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: BOHAN ne Mars 20, 2009, 03:54:43 MD
Te gjitha bjondet e forumit te lyjne floket geshtenje,,,te zeza ose si patellxhan  [teethsmile] [teethsmile]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: SYCKA ne Mars 20, 2009, 03:54:55 MD
une bjonde jam por me lesh te verdhe ama....

iiiiiiiiiiiiiii [cry1] [cry1] [cry1]motla me cauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu [cry1] [cry1]

motlat e kane per ato biondet natyrale.......nqs je natyrale prap mund te bejm naj perjashtim    [kisss2] [kisss2] [kisss2]
jo jo motla nuk jam natyrale,,,,,,vdekca un pel ty ca te mil qe te kammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm [kisss2]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: SYCKA ne Mars 20, 2009, 03:56:07 MD
he me ju mos i shani bjondet se dhe mamin edhe motren i keni bjonde [whackbutt]
kush ta tha ty mi?????????????????? ;rolf;
si me kush m,e tha??

po une pra jam motla jote apo nuk je ne kete dynja ti!!
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: inaaaa ne Mars 20, 2009, 03:56:18 MD
ele un ty........ [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
po si do shajm mamin dhe motlen ne??????????????????????????????????????????????????????????
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: dennis ne Mars 20, 2009, 03:56:28 MD
po kuqloshet ku po i leni mar ato jau marrin ne kthes bjondeve e bruneve [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: SYCKA ne Mars 20, 2009, 03:57:53 MD
ju kam xan,,,motlen time binjake,motla edliren dhe vellain qe nuk ja di emrin akoma se nuk po na e prezanton motla edlira [sad3]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: EDLIRA ne Mars 20, 2009, 03:58:32 MD
Te gjitha bjondet e forumit te lyjne floket geshtenje,,,te zeza ose si patellxhan  [teethsmile] [teethsmile]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: inaaaa ne Mars 20, 2009, 03:59:56 MD
po kuqloshet ku po i leni mar ato jau marrin ne kthes bjondeve e bruneve [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
ato spo i llogarisin hic merre me mend ce kthese i bejm? [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: EDLIRA ne Mars 20, 2009, 04:01:34 MD
ju kam xan,,,motlen time binjake,motla edliren dhe vellain qe nuk ja di emrin akoma se nuk po na e prezanton motla edlira [sad3]
eshte dj_diamont ylli vogel..... [kisss2] [kisss2] [kisss2]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: inaaaa ne Mars 20, 2009, 04:06:02 MD
shyqyr qe na sqarove  ...........as per ta marr vesht se atij nuk i bin mendja per motlat e reja.....
 [happydance] [happydance] [kisss2] [kisss2]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Qershor 15, 2009, 05:36:07 MD
Brunetttttttttttttttttt


 [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party]
jane te sinqerta..te zgjuara...intelegjente....te bukura...seksi....ylla....


 [excited]

 [peace2]  Je  e  sigurt  [mrgreen]Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: KORABI AL ne Korrik 11, 2009, 12:21:33 PD
BRUNETTTTTTTTTT
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: SimpatiCo ne Korrik 17, 2009, 10:27:28 PD
bjondeeeeee  [praying]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Korrik 17, 2009, 11:33:26 PD
bjondeeeeee  [praying]

[cheers] t'shef  zoti  me  bjonde  se  nuk  t'merzitet. [teethsmile]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: SimpatiCo ne Korrik 17, 2009, 12:05:00 MD
a thu!?
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: SimpatiCo ne Korrik 17, 2009, 01:10:08 MD
 [sick4]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★Mystic★ ne Korrik 17, 2009, 03:04:44 MD
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
kush e tha ket???pastaj pse femrat kane gjithnje mani per tu bere bionde me zor e dalin
si karikature  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] bjondet mer daj jane te bukura flasim per natyralet
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: SimpatiCo ne Korrik 17, 2009, 03:05:53 MD
pse bjonde je ti  [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★Mystic★ ne Korrik 17, 2009, 03:07:24 MD
pse bjonde je ti  [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye]
jom si ariel  [kisss2]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: SimpatiCo ne Korrik 17, 2009, 03:07:58 MD
ac e mire????????????? yyyyyyyyyyy ku e ke shpin ti? hahhahahahhaha
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★Mystic★ ne Korrik 17, 2009, 03:08:37 MD
ATY KU E KISHA DJE  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: SimpatiCo ne Korrik 17, 2009, 03:11:45 MD
u pa puna do fush shkuese arielin  [teethsmile]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Korrik 17, 2009, 05:26:45 MD
 [excited] [excited]
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
hahahahahahahahahahahahaahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Korrik 17, 2009, 05:27:33 MD
bjondeeeeee  [praying]

[cheers] t'shef  zoti  me  bjonde  se  nuk  t'merzitet. [teethsmile]

ca thua me qafsh  [teethsmile] [teethsmile]

Te  kam  thon  100  here - bohu  bjonde  se  s'do  pendohesh  hahahahahahaaaa  [mrgreen] [mrgreen]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★Mystic★ ne Korrik 17, 2009, 06:05:54 MD
u pa puna do fush shkuese arielin  [teethsmile]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: LindA... ne Gusht 03, 2009, 09:14:42 PD
Se ne fund ju vijne ment te veni dhe martohen. [teethsmile]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: Pleshti ne Gusht 03, 2009, 09:18:17 PD
Bjondet jane per qejf, per gjera te shkurtera, per aventura jo per gjera te perseritura dhe te merzitshme ndonjehere ( si martesa) . 
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: Bomboni ne Gusht 11, 2009, 12:49:25 PD
stereotip (paragjykim) tipik racist/seksit !!!!

Eshte e njejta gje , sikur nese nje i rritur, pjekur (maturuar) t'besonte ne ekzistencen e babadimrit !!!!
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Prill 04, 2010, 12:36:23 PD
Po pyetini  ;)
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: Ushtari24 ne Maj 12, 2010, 12:10:03 MD
per mendimin tim.... bjondet jane me shume te mardhenje seksuale se sa brunetet dhe kur nje djal shqipetar qe mer nje vajze nuk e do qe ajo te ket pasur nja 3-4 te dashur ... dhe bjondet kane me shume partner se sa brunetet. dhe brunetet per mendimin tim jane per shtepi.... dhe na nje bjonde per dashnore...  [happydance]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: inaaaa ne Maj 12, 2010, 12:14:08 MD
Brunet jane goca per shpi......
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: qapkeni ne Maj 18, 2010, 10:37:30 PD
dashuria me bjondet eshte aventure
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Maj 19, 2010, 07:28:30 MD
dashuria me bjondet eshte aventure
Pastaj kthehen brune serioze po gjithmone mbeten karagjoze  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: EDLIRA ne Maj 22, 2010, 08:37:36 MD
Sepse jane te mira
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: qapkeni ne Maj 22, 2010, 08:40:38 MD
po budallenj jane  se leshit vetem ngjyra i ndryshon [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Maj 23, 2010, 12:54:16 MD
po budallenj jane  se leshit vetem ngjyra i ndryshon [laugh1] [laugh1] [laugh1]
E po ka lesh e lesh se  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: n___a ne Maj 23, 2010, 12:55:09 MD
po budallenj jane  se leshit vetem ngjyra i ndryshon [laugh1] [laugh1] [laugh1]
E po ka lesh e lesh se  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
po pato qe e kane me fije si i bi
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: qapkeni ne Maj 27, 2010, 04:47:02 MD
mjaft te dush njeren edhe po te qelloi brune e bon bjonde
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Maj 27, 2010, 04:49:18 MD
mjaft te dush njeren edhe po te qelloi brune e bon bjonde

Ti  ke  fol  bukur  [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]
prape  ke  bjondet  [grin1] [grin1]
hallall.. [cheers]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: qapkeni ne Maj 27, 2010, 04:50:48 MD
te jete per mu i du si demi moore [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Maj 27, 2010, 04:53:14 MD
 [grin1] [grin1]

Jo  si  charlize  theron  [teethsmile]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: qapkeni ne Maj 27, 2010, 04:54:21 MD
bjondet rrezatojne si diell qe me shpejt te djeg se te ngroh [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Maj 27, 2010, 04:57:27 MD
aaaaa hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaa  ti  e  do  me  avashllik   [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: qapkeni ne Maj 30, 2010, 12:36:46 MD
biondet  jan et shkatheta thone [laugh1]

(http://i1.tagstat.com/image01/a/3121/000a0512z4x.jpg)
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Maj 30, 2010, 12:38:04 MD
biondet  jan et shkatheta thone [laugh1]

(http://i1.tagstat.com/image01/a/3121/000a0512z4x.jpg)
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Maj 30, 2010, 12:41:44 MD
biondet  jan et shkatheta thone [laugh1]

(http://i1.tagstat.com/image01/a/3121/000a0512z4x.jpg)
Po jane si kuklla me keto bjondinat ,,, po ce do se forcen e kane brunet  [laugh1]  [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Maj 30, 2010, 12:42:22 MD
biondet  jan et shkatheta thone [laugh1]

(http://i1.tagstat.com/image01/a/3121/000a0512z4x.jpg)
Po jane si kuklla me keto bjondinat ,,, po ce do se forcen e kane brunet  [laugh1]  [laugh1] [laugh1]
[clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [choochoo] [choochoo] [teethsmile]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★Mystic★ ne Maj 30, 2010, 03:16:31 MD
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????   

Kush e tha ket  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Maj 30, 2010, 04:34:42 MD
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????   

Kush e tha ket  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Ja  kan  fut  kot  mi.....
Po  burrat  tane  qe  jan  martu  me  bjonde  dhe  puna  eshte  qe  nuk po  merziten  me  bjondet  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Jena  si  magnet  mi .... nuk  na  shkiten  mo... [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]


Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★Mystic★ ne Maj 30, 2010, 10:01:00 MD
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????   

Kush e tha ket  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Ja  kan  fut  kot  mi.....
Po  burrat  tane  qe  jan  martu  me  bjonde  dhe  puna  eshte  qe  nuk po  merziten  me  bjondet  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Jena  si  magnet  mi .... nuk  na  shkiten  mo... [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile][laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Ja kan fut shume kot  [embarrased1] [embarrased1] [embarrased1]

Po ne bejme figure 1000 metra larg moj imagjino te na kesh 10 centim afer te iken petlla  [prankster]

Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Maj 30, 2010, 10:13:43 MD
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????   

Kush e tha ket  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Ja  kan  fut  kot  mi.....
Po  burrat  tane  qe  jan  martu  me  bjonde  dhe  puna  eshte  qe  nuk po  merziten  me  bjondet  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Jena  si  magnet  mi .... nuk  na  shkiten  mo... [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile][laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Ja kan fut shume kot  [embarrased1] [embarrased1] [embarrased1]

Po ne bejme figure 1000 metra larg moj imagjino te na kesh 10 centim afer te iken petlla  [prankster]


Nga larg beni figur se nga afer ne jemi si yje  [party] [party] [party]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★Mystic★ ne Maj 30, 2010, 10:18:02 MD
 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Sa inot qe keni ri ja direkt ne kunderpergjigje  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Maj 30, 2010, 10:21:40 MD
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Sa inot qe keni ri ja direkt ne kunderpergjigje  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Inat ne  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jo thjesht doja te zbrisje ne toke mi se ngelet me kemb ne ajer  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★Mystic★ ne Maj 30, 2010, 10:23:16 MD
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Sa inot qe keni ri ja direkt ne kunderpergjigje  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Inat ne  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jo thjesht doja te zbrisje ne toke mi se ngelet me kemb ne ajer  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
ncncncncnncnc  [battingeye] i njoh mire vlerta e bjondeve  [prankster]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Maj 30, 2010, 10:27:06 MD
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Sa inot qe keni ri ja direkt ne kunderpergjigje  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Inat ne  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jo thjesht doja te zbrisje ne toke mi se ngelet me kemb ne ajer  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
ncncncncnncnc  [battingeye] i njoh mire vlerta e bjondeve  [prankster]
Normal se je bjoinde te gjitha kshu thoni ju,hajt na pyet ne bruneve per vlerat e juaja  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: qapkeni ne Maj 30, 2010, 10:28:42 MD
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Sa inot qe keni ri ja direkt ne kunderpergjigje  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Inat ne  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jo thjesht doja te zbrisje ne toke mi se ngelet me kemb ne ajer  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
ncncncncnncnc  [battingeye] i njoh mire vlerta e bjondeve  [prankster]
Normal se je bjoinde te gjitha kshu thoni ju,hajt na pyet ne bruneve per vlerat e juaja  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

po ju kot debatoni me  na pysni me  se ke pelqejme
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Maj 30, 2010, 10:32:25 MD
Qapkeno na thuaj pak kush ju pelkqen  [kisss2]  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ★Mystic★ ne Maj 30, 2010, 10:32:34 MD
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Sa inot qe keni ri ja direkt ne kunderpergjigje  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Inat ne  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jo thjesht doja te zbrisje ne toke mi se ngelet me kemb ne ajer  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
ncncncncnncnc  [battingeye] i njoh mire vlerta e bjondeve  [prankster]
Normal se je bjoinde te gjitha kshu thoni ju,hajt na pyet ne bruneve per vlerat e juaja  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

po ju kot debatoni me  na pysni me  se ke pelqejme
Po bjondet do thuash ore  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Maro rri se o ta mshitilli or tijjjjj  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Maj 30, 2010, 10:34:54 MD
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Sa inot qe keni ri ja direkt ne kunderpergjigje  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Inat ne  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jo thjesht doja te zbrisje ne toke mi se ngelet me kemb ne ajer  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
ncncncncnncnc  [battingeye] i njoh mire vlerta e bjondeve  [prankster]
Normal se je bjoinde te gjitha kshu thoni ju,hajt na pyet ne bruneve per vlerat e juaja  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

po ju kot debatoni me  na pysni me  se ke pelqejme
Po bjondet do thuash ore  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Maro rri se o ta mshitilli or tijjjjj  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Mystik presim pergjigjen e qapkenit  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: qapkeni ne Maj 30, 2010, 10:35:33 MD
Qapkeno na thuaj pak kush ju pelkqen  [kisss2]  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

po edhe pyet me  sweet? [laugh1] [laugh1] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]

deng komshia [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Maj 30, 2010, 10:36:49 MD
Qapkeno na thuaj pak kush ju pelkqen  [kisss2]  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

po edhe pyet me  sweet? [laugh1] [laugh1] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]

deng komshia [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Mystic e more pergjigjen  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Qapkeno  [kisss2] [kisss2] [kisss2] do thot Mystic qe te korruptova  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: qapkeni ne Maj 30, 2010, 10:38:13 MD
Qapkeno na thuaj pak kush ju pelkqen  [kisss2]  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

po edhe pyet me  sweet? [laugh1] [laugh1] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]

deng komshia [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Mystic e more pergjigjen  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Qapkeno  [kisss2] [kisss2] [kisss2] do thot Mystic qe te korruptova  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

qyqja eshte e zeza mbi te bardhe me  shiko te tera komentet qe kam bere ne lidhje me kete teme po  ajo u nxitu me [kisss2] [kisss2]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: Minatori ne Maj 30, 2010, 10:39:16 MD
ku ka si brunet e bukura mer plak  [mrgreen],lere pastaj me te qellu noj brune me sy bojeqielli............
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Maj 30, 2010, 10:41:03 MD
ku ka si brunet e bukura mer plak  [mrgreen],lere pastaj me te qellu noj brune me sy bojeqielli............
[bravo] [bravo] [bravo]

Mystic do me moj?Ja dy meshkuj  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: Thabelina ne Maj 30, 2010, 10:46:12 MD
ku ka si brunet e bukura mer plak  [mrgreen],lere pastaj me te qellu noj brune me sy bojeqielli............

 [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]

Doni me per belulin [grin1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Maj 30, 2010, 11:04:42 MD
ku ka si brunet e bukura mer plak  [mrgreen],lere pastaj me te qellu noj brune me sy bojeqielli............

u qyqja si une [teethsmile]


brunet jane me te mira
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: EmoNa ne Maj 31, 2010, 07:26:15 MD
Hm Brunet Jon Swet ndersa Burnet Si HonnY ::)
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Maj 31, 2010, 07:29:23 MD
Hm Brunet Jon Swet ndersa Burnet Si HonnY ::)
Ca ka dash te thot autori me kete  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: EmoNa ne Maj 31, 2010, 07:31:39 MD
Gjeje vet ska spjegim ! ::) [cheesy1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Maj 31, 2010, 07:32:51 MD
Gjeje vet ska spjegim ! ::) [cheesy1]
O la shife mire mbase je ngaterruar  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: EmoNa ne Maj 31, 2010, 07:37:37 MD
Jo Moj Hahaha
Qka te shpjegoj ty Nuke sht ashty siq thuhet ....
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Maj 31, 2010, 08:28:09 MD
Hm Brunet Jon Swet ndersa Burnet Si HonnY ::)
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: EmoNa ne Qershor 08, 2010, 07:59:16 MD
 ::) ::)
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 11, 2010, 12:13:19 PD
bjondet jane per nxemje [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: Mistrece ne Korrik 11, 2010, 12:21:16 PD
Qyqa, duhet te nderroje ngjyren e flokeve une nese dua te martohem? [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: qapkeni ne Korrik 11, 2010, 12:22:09 PD
Qyqa, duhet te nderroje ngjyren e flokeve une nese dua te martohem? [laugh1]

po ti pse kerkon berebere ne cdo teme ty te duhet parukiere [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
Postuar nga: Mistrece ne Korrik 11, 2010, 12:23:08 PD
Epo nga anet e mia, ai qe ta qeth edhe ta lyen prandaj kerkoj berbere. [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: BAILANDO ne Gusht 08, 2010, 11:39:04 PD
bjondet jane te qejfit prandaj
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: tildaaa ne Gusht 08, 2010, 03:32:31 MD
perderisa arrijne te martohen me brunet do te  thot se ato i duan vertet (dmth i dashurojne); kurse sa per bjondet-do te thote se ato cilesohen si kalimtare=thjesht terheqje e momentit (se ne fakt ngjyrat e ndezura bijne me ne sy...)  [smiley1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ABORDAZH ne Gusht 08, 2010, 03:38:07 MD
hajt tu prezantoj nje komshijen time bjonde(me vrau kur ta lexoj) dhe shikojeni qe edhe kush eshte martu me brune do ndahet vec te martohet me ate  [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: NaStRaDiNsJa ne Gusht 08, 2010, 03:44:07 MD
pfffffffffffff sa tem koti


qka ka lidhje bionde apo brune me rendesi me dasht at person edhe me kalu mir me te
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ABORDAZH ne Gusht 08, 2010, 03:50:56 MD
pfffffffffffff sa tem koti


qka ka lidhje bionde apo brune me rendesi me dasht at person edhe me kalu mir me te
Teorikisht kshu duhet te jet.
Po ja qe egziston si problem
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Gusht 08, 2010, 04:16:42 MD
nastre ka te drejte  [rose]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: NaStRaDiNsJa ne Gusht 08, 2010, 04:17:49 MD
sheqere gjithnje un kam te drejt  [mrgreen] [bestfriends] <dance together>
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ABORDAZH ne Gusht 08, 2010, 04:37:53 MD
  njeriu zgjedh vet cfar te besoj :P
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Gusht 08, 2010, 04:38:53 MD
sheqere gjithnje un kam te drejt  [mrgreen] [bestfriends] <dance together>
<kissing lips> <kissing lips>

Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: NaStRaDiNsJa ne Gusht 08, 2010, 04:41:04 MD
  njeriu zgjedh vet cfar te besoj :P

sigurisht qe po mirpo ndonjeher edhe pajtohet me ate qe thon te tjeret  :D
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ABORDAZH ne Gusht 08, 2010, 04:56:43 MD
  njeriu zgjedh vet cfar te besoj :P

sigurisht qe po mirpo ndonjeher edhe pajtohet me ate qe thon te tjeret  :D
Ky eshte problemi qe nuk mund te arrijme kur ne nje pik te perbashkt me te tjeret duke menduar qe ne vet kemi te drejt ,sepse ashtu mendojm sipas llogjikes tone.
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Gusht 08, 2010, 05:01:54 MD
abo dhe nastre ka ngel ky llaf per bjondet por nuk eshte se kane ndonje ndryshim nga brunet njelloj jnae si bjondet dhe brunet vetem ngjyra e flokeve ndryshon

pastaj kush ka inat bjondet kane inat se jane me te mir a shumica  <muskul>
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Gusht 08, 2010, 08:44:33 MD
abo dhe nastre ka ngel ky llaf per bjondet por nuk eshte se kane ndonje ndryshim nga brunet njelloj jnae si bjondet dhe brunet vetem ngjyra e flokeve ndryshon

pastaj kush ka inat bjondet kane inat se jane me te mir a shumica  <muskul>
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Po mi po shume te mira jeni  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
2 pare men ne koke si keni  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: Fshatari_Tr ne Gusht 08, 2010, 10:28:15 MD
Se biondet i kane sa me mor i cop 5 kurse brunet per note maksimale [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: tildaaa ne Gusht 08, 2010, 10:38:30 MD
Se biondet i kane sa me mor i cop 5 kurse brunet per note maksimale [laugh1]

 [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] e forte kjo......brunet t`i shtojne kreditet
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: tulipina ne Gusht 10, 2010, 09:33:22 MD
po ne femrat? dashurojme bionda dhe martohemi me zeshkana, apo te ne eshte e kunderta.


duke qene bruneeee i bie te martohem gje qe nuk eshte e vertete, lol ketu ku jam une zeshkanet rine beqare  [cry1]   [mrgreen]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ABORDAZH ne Gusht 11, 2010, 12:48:05 PD
sa qef e kam me diskutu ket punen e ngjyres se leshit.
Mbi 80% e femra i ka provuar te dyja koloret dhe kur ka par qe nuk u shkonte njera ngjyre,fillon e flet per ngjyren tjeter qe nuk eshte gje  edhe pse kjo ngjyren qe ka mund ta ket artificiale .
Pastaj po abuzohet edhe me meshkujt se po na beni te dashurohemi me ngjyren e lshit dhe jo me gjerat e tjera  ........  :P.........
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Gusht 11, 2010, 11:16:35 PD
Mendoje se kur flitet bjonde dhe brune behet fjale qe kane ngjyren natyrale bjonde ose brune dhe jo artificiale ;)
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: a_lesio ne Gusht 14, 2010, 05:39:41 MD
ne fakt biondet jane me terheqese dhe me joshese
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Gusht 16, 2010, 12:02:05 MD
ne fakt biondet jane me terheqese dhe me joshese

  po thuja leshes  [rlmao] [rlmao]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Gusht 16, 2010, 12:30:54 MD
ne fakt biondet jane me terheqese dhe me joshese

  po thuja leshes  [rlmao] [rlmao]
Leshe bejme nje gare ne te dyja  [flirt] [flirt]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Gusht 16, 2010, 12:49:15 MD
po mi po jepua te gjitheve mesn ti edhe pastaj fiton  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Gusht 16, 2010, 12:50:44 MD
po mi po jepua te gjitheve mesn ti edhe pastaj fiton  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Rri se kane ngel ca pa ja dhene msn prit tja jap dhe atyre  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Gusht 16, 2010, 12:51:55 MD
 [rlmao] kshu fitove edhe ke vipi i javes ti  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Gusht 16, 2010, 12:54:55 MD
[rlmao] kshu fitove edhe ke vipi i javes ti  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
[uhmm] [gjuha] [gjuha] [gjuha] [gjuha]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: a_lesio ne Gusht 16, 2010, 05:39:42 MD
sepse biondet bien me shume ne sy
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Gusht 17, 2010, 12:19:41 PD
sepse biondet bien me shume ne sy

Normal...ta  bejne  koken  me  kuzhineta  [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]
Burrat martohen me  brunet  qe  t'kene  variant  tradhtie  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
se me  u  martu  me  bjondet  si  bi  n'men me tradhtu  se  jan  magnet  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: *Bleri* ne Gusht 17, 2010, 12:24:27 PD
 [cheesy1]

kot si thojn mendje bjonde  [teethsmile]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Gusht 17, 2010, 12:25:16 PD
Brunet i tradhtojne se bjondet te njiten si ferra e ste shqiten dhe normal prej mishi e gjaku jam dhe burrat  ;D
Ndersa bjondet si tradhtojne se brunet se bejne dashnoren asnjehere  [raisedeyebrow]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Gusht 17, 2010, 12:29:52 PD
ja  ja  xhelozia  e  bruneve hahahahahaha [teethsmile]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ABORDAZH ne Gusht 17, 2010, 12:44:14 PD
paska ec debati

Po hallin me te veshtir e kemi ne meshkujt qe bejm zgjedhjen:P
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Gusht 17, 2010, 12:56:48 PD
Ne  femrat  ja  fusim  kot  se  me  sakte  e  jepni  ju  meshkujt  pergjigjen.  [teethsmile]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ABORDAZH ne Gusht 17, 2010, 01:17:10 PD
edhe per neve thik me dy presa eshte :P

Cudi me vjen me Marjaanen,se thot qe eshte bjonde artificiale dhe ketej mbron brunet,hajde merre vesh moralin e prralles :P
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Gusht 17, 2010, 08:43:16 PD
edhe per neve thik me dy presa eshte :P

Cudi me vjen me Marjaanen,se thot qe eshte bjonde artificiale dhe ketej mbron brunet,hajde merre vesh moralin e prralles :P
Ta kam thene behet fjale per bjondet dhe brunet origjinale jo fallso si puna ime  ;D
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ஜKamikazjaஜ ne Gusht 17, 2010, 11:48:43 PD
o njerez e shifni tmen?thote pse djemte i dashurojne bjondet dhe martohen me brunet?
pra kjo do te thote qe djemte i duan bjondet por kur nuk i arrijne dot martohen me brunet keshtu qe brunet jane mrapa  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ABORDAZH ne Gusht 17, 2010, 01:38:37 MD
edhe per neve thik me dy presa eshte :P

Cudi me vjen me Marjaanen,se thot qe eshte bjonde artificiale dhe ketej mbron brunet,hajde merre vesh moralin e prralles :P
Ta kam thene behet fjale per bjondet dhe brunet origjinale jo fallso si puna ime  ;D
Psh te pelqejn bjondet dhe e njefcfar ben shkon ben analizat e leshit a eshte origjinale
Pastaj e kam then me pare qe shumica e femrave i ka  provu te dy koloret
Ateher ku ngelet origjinaliteti?
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: tulipina ne Gusht 20, 2010, 02:20:18 MD
idealia do ishte gjithnje brune, me raste te vecanta paruke bionde ose te kuqe. 
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: a_lesio ne Gusht 21, 2010, 04:35:54 MD
biondet jane si dielli kush nuk e do diellin [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Gusht 21, 2010, 04:37:54 MD
biondet jane si dielli kush nuk e do diellin [laugh1]

Hallall ... hahahahahaha  ho  pra  fol.. [grin1] [grin1] [cheers]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Gusht 22, 2010, 03:00:13 MD
Dashurojne bjondet se u duket koka me floke  naten ,,, e martojne brunet se ua bejne jeten drite  [smiley1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: tildaaa ne Gusht 22, 2010, 05:45:33 MD
Dashurojne bjondet se u duket koka me floke  naten ,,, e martojne brunet se ua bejne jeten drite  [smiley1]

 [bigok]
drite, po ca drite se.   jo si dielli qe te verbon........
[smiley1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: a_lesio ne Gusht 22, 2010, 09:54:12 MD
sa per martese nuk e di po edhe po u desh te marr nje brune edhe pse i kam qejf brunet do ja bej biode [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: *Bleri* ne Gusht 23, 2010, 01:22:38 PD
bjonde bjonde e ke radhen ti sonte..loool
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ABORDAZH ne Gusht 23, 2010, 01:27:00 PD
hahaha
Shyqyr qe nuk ka bjonde ne linje se do te jepte fjalin qe vjen mbrapa :P
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: *Bleri* ne Gusht 23, 2010, 01:28:27 PD
e di e di po thash ti provokoj mos dalin ne pah hahahaha
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: Alegri ne Janar 11, 2011, 08:50:43 MD
se besoj se eshte ngjyra e flokeve ajo qe vendos ne dashuri
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: xhon_rektori ne Janar 11, 2011, 08:51:59 MD
e di e di po thash ti provokoj mos dalin ne pah hahahahaoooooooooooooooooooooooooooohhhhhhhhhh fikismi  jetes nga me ke humbur ti brune muaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: Alegri ne Qershor 01, 2011, 03:36:36 MD
se biondet e mbajne zjarrin ndezur keshtu qe brunet kenaqen me ngrohtesine e partnerit [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: Haka_mashkull ne Qershor 01, 2011, 04:00:33 MD
Nuk pajtohem, ngase per sa me perket mua, do te mjaftonte vetem te jete femer perbrenda dhe jashte nga pamja fizike
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Qershor 04, 2011, 03:32:52 MD
Nga doli kjo  [grin1] ,,, sipas kesaj teorie te tera bjondet rrugeve jane te dashurura nga meshkujt  ;) ; dhe ne fund c'behet merren keto bjonde dhe nje boje e erret edhe behen te tyret  [laugh1] [laugh1] [laugh1] ...
                      Cdo kush dashuron dhe marton me te miren e mundshme ne ate mori jete,,, ku merr fryme ne te gjitha kuptimet.
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: Alegri ne Qershor 04, 2011, 03:50:39 MD
beaaaaaaaaaa bjondet jane zjarr shif cokun me vetem me nje shikimhde kullon djerse nga koka te kembet [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Qershor 04, 2011, 03:55:23 MD
Ale kujdes mos pervelohesh  [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: Alegri ne Qershor 04, 2011, 03:57:59 MD
Ale kujdes mos pervelohesh  [laugh1] [laugh1]

jo me se mua me pelqejne me shume brunetpo0 nderrova mendje ka boje flokesh plot ja telendis si te dua [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: conrad ne Korrik 10, 2011, 04:53:16 PD
Kur Zoti beri bjondet e kishte mbaruar kursine e piktures, por I kishte mbetur pak sheqer se e kishte harxhuar per arapinat dhe brunet.
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: HeRa ne Korrik 10, 2011, 09:23:22 PD
le Bionde colpiscono ma le MORE rapiscono  ;) ;) ;) [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Korrik 10, 2011, 02:25:38 MD
Kur Zoti beri bjondet e kishte mbaruar kursine e piktures, por I kishte mbetur pak sheqer se e kishte harxhuar per arapinat dhe brunet.
E lezetshme kjo thenie ,,, po pse une e dija qe brunet kane me kripe ?  [rolleyes1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: conrad ne Korrik 10, 2011, 11:43:30 MD
Kur Zoti beri bjondet e kishte mbaruar kursine e piktures, por I kishte mbetur pak sheqer se e kishte harxhuar per arapinat dhe brunet.
E lezetshme kjo thenie ,,, po pse une e dija qe brunet kane me kripe ?  [rolleyes1]

Po krype e sheqer jane metafora, o Bea, kur djersisin krype nxjerrin te gjitha. Ti e ke  fjalen per kengen: ezmerke, o lezet me kripe.
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Korrik 10, 2011, 11:47:56 MD
Jo Conrad une e kam fjalen kripa eshte shija e jetes ,,, embelsia perdoret rralle e permalle  [smiley1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: conrad ne Korrik 11, 2011, 01:30:12 MD
Jo Conrad une e kam fjalen kripa eshte shija e jetes ,,, embelsia perdoret rralle e permalle  [smiley1]

Qe te dya shkencerisht jane helme shume te rrezikshme. Por trupat e qenieve nuk mund te ekzistojne do pa to. Pra qe te dya mbeshtesin ekzistencen e qenieve.
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ABORDAZH ne Korrik 11, 2011, 01:35:09 MD
sepse bjondet jan me pasionante
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: conrad ne Korrik 11, 2011, 02:10:35 MD
Pershendetje ABONDAZH!

Thenia jote nuk e pergjitheson si fakt apo si fenomen. Ka bjonde qe jane te ftohta dhe as qe behet fjale per pasion.
Pasioni eshte nenfaktore i shume nenfaktoreve te tjere, si psh. gjendja e hormoneve, bindjet, gjendja e mire shendetsore dhe shpirterore, si dhe faktoret e jashtem si stresi lumturia, zhgenjimi etj. etj.
Kalofsh mire!
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ABORDAZH ne Korrik 11, 2011, 02:14:57 MD
Edhe tema nuk mund ta pergjithesoj si fakt apo fenomen...
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: Feeling-Good ne Korrik 11, 2011, 03:12:54 MD
Ktu duhet te pergj vetem djemte   :P
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: Xena ne Korrik 11, 2011, 08:59:17 MD
Feeling-Good kot meqe ra fjala... brunette apo blonde je ti? :P
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: Feeling-Good ne Korrik 11, 2011, 09:01:42 MD
e zez e zez :P
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: xhon_rektori ne Korrik 11, 2011, 09:34:39 MD
une kam shoqe brune edhe bjonde dua te martohem me zezake [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: Xena ne Korrik 11, 2011, 10:31:49 MD
e zez e zez :P

...... [excited]
.......... <fresk>
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: Feeling-Good ne Korrik 11, 2011, 10:46:31 MD
e zez e zez :P

...... [excited]
.......... <fresk>


hahhahaha  [kisss2]  [kisss2]

Per tiparet e kisha fjalen :P :P :P
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: Xena ne Korrik 11, 2011, 11:05:19 MD
....  [kisss2]

Po pra po.. per tiparet :P
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: Alegri ne Korrik 12, 2011, 12:25:51 PD
 biondet jane si dielli te ngrohin vetem diten:p
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: conrad ne Korrik 12, 2011, 03:09:31 PD
biondet jane si dielli te ngrohin vetem diten:p


Megjithate shumica e meshkujve e kane enderr nje bjonde.Sidomos kur i ka dhe syte blu apo jeshile,eshte shtatlarte dhe e mencur.
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Korrik 13, 2011, 07:54:33 MD
biondet jane si dielli te ngrohin vetem diten:p
Pra sipas kesaj teorie brunet jane si hena vetem per  naten  [laugh1] [laugh1] Vetem se viondet jane jo si dielli ne pergjithesi por vetem si dielli dimeror dhe vjeshtak  kurse brunet jane diell pranveror e veror  ;)
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ABORDAZH ne Korrik 14, 2011, 12:53:41 PD
edhe helena e trojes bjonde ishte..
per bjondet behet lufte ..
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: conrad ne Korrik 14, 2011, 01:07:03 PD
Edhe tema nuk mund ta pergjithesoj si fakt apo fenomen...

Me se e drejte verejtja jote.
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: xhon_rektori ne Korrik 23, 2011, 02:54:59 MD
kjo eshte tema me V/K ketu [tongue3] [tongue3] [tongue3] [tongue3]
Titulli: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Gusht 01, 2011, 09:02:13 MD
kjo eshte tema me V/K ketu [tongue3] [tongue3] [tongue3] [tongue3]

Pse xhoni ,,, ajo e jotja sikur sben pjese ke bjondet  ;)