Autori Tema: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????  (Lexuar 27171 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë EmoNa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5246
 • Popullariteti: 113
 • Lose yourself in Love.♥
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #90 Me: Maj 31, 2010, 07:26:15 MD »
Hm Brunet Jon Swet ndersa Burnet Si HonnY ::)
You only live once, but if you do it right, once is enough.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #91 Me: Maj 31, 2010, 07:29:23 MD »
Hm Brunet Jon Swet ndersa Burnet Si HonnY ::)
Ca ka dash te thot autori me kete  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë EmoNa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5246
 • Popullariteti: 113
 • Lose yourself in Love.♥
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #92 Me: Maj 31, 2010, 07:31:39 MD »
Gjeje vet ska spjegim ! ::) [cheesy1]
You only live once, but if you do it right, once is enough.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #93 Me: Maj 31, 2010, 07:32:51 MD »
Gjeje vet ska spjegim ! ::) [cheesy1]
O la shife mire mbase je ngaterruar  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë EmoNa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5246
 • Popullariteti: 113
 • Lose yourself in Love.♥
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #94 Me: Maj 31, 2010, 07:37:37 MD »
Jo Moj Hahaha
Qka te shpjegoj ty Nuke sht ashty siq thuhet ....
You only live once, but if you do it right, once is enough.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #95 Me: Maj 31, 2010, 08:28:09 MD »
Hm Brunet Jon Swet ndersa Burnet Si HonnY ::)
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë EmoNa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5246
 • Popullariteti: 113
 • Lose yourself in Love.♥
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #96 Me: Qershor 08, 2010, 07:59:16 MD »
 ::) ::)
You only live once, but if you do it right, once is enough.

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #97 Me: Korrik 11, 2010, 12:13:19 PD »
bjondet jane per nxemje [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #98 Me: Korrik 11, 2010, 12:21:16 PD »
Qyqa, duhet te nderroje ngjyren e flokeve une nese dua te martohem? [laugh1]

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #99 Me: Korrik 11, 2010, 12:22:09 PD »
Qyqa, duhet te nderroje ngjyren e flokeve une nese dua te martohem? [laugh1]

po ti pse kerkon berebere ne cdo teme ty te duhet parukiere [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #100 Me: Korrik 11, 2010, 12:23:08 PD »
Epo nga anet e mia, ai qe ta qeth edhe ta lyen prandaj kerkoj berbere. [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë BAILANDO

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 127
 • Popullariteti: -6
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #101 Me: Gusht 08, 2010, 11:39:04 PD »
bjondet jane te qejfit prandaj

Jashtë Linjë tildaaa

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1335
 • Popullariteti: 40
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #102 Me: Gusht 08, 2010, 03:32:31 MD »
perderisa arrijne te martohen me brunet do te  thot se ato i duan vertet (dmth i dashurojne); kurse sa per bjondet-do te thote se ato cilesohen si kalimtare=thjesht terheqje e momentit (se ne fakt ngjyrat e ndezura bijne me ne sy...)  [smiley1]
If you belive in me, I`ll belive in you!

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #103 Me: Gusht 08, 2010, 03:38:07 MD »
hajt tu prezantoj nje komshijen time bjonde(me vrau kur ta lexoj) dhe shikojeni qe edhe kush eshte martu me brune do ndahet vec te martohet me ate  [laugh1] [laugh1]Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë NaStRaDiNsJa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5722
 • Popullariteti: 185
 • In love...
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #104 Me: Gusht 08, 2010, 03:44:07 MD »
pfffffffffffff sa tem koti


qka ka lidhje bionde apo brune me rendesi me dasht at person edhe me kalu mir me te
I hate goodbye...♥