Autori Tema: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????  (Lexuar 30454 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n___a

  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 14839
  • Popullariteti: 82
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #60 Me: Maj 23, 2010, 12:55:09 MD »
po budallenj jane  se leshit vetem ngjyra i ndryshon [laugh1] [laugh1] [laugh1]
E po ka lesh e lesh se  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
po pato qe e kane me fije si i bi
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë qapkeni

  • ne deshiren tuaj
  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 4231
  • Popullariteti: 13
  • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
    • nuk kam
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #61 Me: Maj 27, 2010, 04:47:02 MD »
mjaft te dush njeren edhe po te qelloi brune e bon bjonde

Jashtë Linjë ★ARIEL★

  • ★MADAME★BEST_MOM★
  • Supreme Moderator
  • Senator ne Nastradini.com
  • ****
  • Postime: 36242
  • Popullariteti: 436
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #62 Me: Maj 27, 2010, 04:49:18 MD »
mjaft te dush njeren edhe po te qelloi brune e bon bjonde

Ti  ke  fol  bukur  [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]
prape  ke  bjondet  [grin1] [grin1]
hallall.. [cheers]

Jashtë Linjë qapkeni

  • ne deshiren tuaj
  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 4231
  • Popullariteti: 13
  • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
    • nuk kam
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #63 Me: Maj 27, 2010, 04:50:48 MD »
te jete per mu i du si demi moore [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

  • ★MADAME★BEST_MOM★
  • Supreme Moderator
  • Senator ne Nastradini.com
  • ****
  • Postime: 36242
  • Popullariteti: 436
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #64 Me: Maj 27, 2010, 04:53:14 MD »
 [grin1] [grin1]

Jo  si  charlize  theron  [teethsmile]

Jashtë Linjë qapkeni

  • ne deshiren tuaj
  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 4231
  • Popullariteti: 13
  • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
    • nuk kam
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #65 Me: Maj 27, 2010, 04:54:21 MD »
bjondet rrezatojne si diell qe me shpejt te djeg se te ngroh [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

  • ★MADAME★BEST_MOM★
  • Supreme Moderator
  • Senator ne Nastradini.com
  • ****
  • Postime: 36242
  • Popullariteti: 436
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #66 Me: Maj 27, 2010, 04:57:27 MD »
aaaaa hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaa  ti  e  do  me  avashllik   [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë qapkeni

  • ne deshiren tuaj
  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 4231
  • Popullariteti: 13
  • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
    • nuk kam
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #67 Me: Maj 30, 2010, 12:36:46 MD »
biondet  jan et shkatheta thone [laugh1]


Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

  • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 32896
  • Popullariteti: 386
  • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #68 Me: Maj 30, 2010, 12:38:04 MD »
biondet  jan et shkatheta thone [laugh1]


[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

  • Carpe_Diem
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 14009
  • Popullariteti: 109
  • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #69 Me: Maj 30, 2010, 12:41:44 MD »
biondet  jan et shkatheta thone [laugh1]


Po jane si kuklla me keto bjondinat ,,, po ce do se forcen e kane brunet  [laugh1]  [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

  • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 32896
  • Popullariteti: 386
  • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #70 Me: Maj 30, 2010, 12:42:22 MD »
biondet  jan et shkatheta thone [laugh1]


Po jane si kuklla me keto bjondinat ,,, po ce do se forcen e kane brunet  [laugh1]  [laugh1] [laugh1]
[clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [choochoo] [choochoo] [teethsmile]

Jashtë Linjë ★Mystic★

  • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 15075
  • Popullariteti: 305
  • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #71 Me: Maj 30, 2010, 03:16:31 MD »
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????   

Kush e tha ket  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë ★ARIEL★

  • ★MADAME★BEST_MOM★
  • Supreme Moderator
  • Senator ne Nastradini.com
  • ****
  • Postime: 36242
  • Popullariteti: 436
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #72 Me: Maj 30, 2010, 04:34:42 MD »
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????   

Kush e tha ket  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Ja  kan  fut  kot  mi.....
Po  burrat  tane  qe  jan  martu  me  bjonde  dhe  puna  eshte  qe  nuk po  merziten  me  bjondet  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Jena  si  magnet  mi .... nuk  na  shkiten  mo... [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]Jashtë Linjë ★Mystic★

  • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 15075
  • Popullariteti: 305
  • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #73 Me: Maj 30, 2010, 10:01:00 MD »
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????   

Kush e tha ket  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Ja  kan  fut  kot  mi.....
Po  burrat  tane  qe  jan  martu  me  bjonde  dhe  puna  eshte  qe  nuk po  merziten  me  bjondet  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Jena  si  magnet  mi .... nuk  na  shkiten  mo... [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile][laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Ja kan fut shume kot  [embarrased1] [embarrased1] [embarrased1]

Po ne bejme figure 1000 metra larg moj imagjino te na kesh 10 centim afer te iken petlla  [prankster]

Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

  • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 32896
  • Popullariteti: 386
  • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #74 Me: Maj 30, 2010, 10:13:43 MD »
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????   

Kush e tha ket  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Ja  kan  fut  kot  mi.....
Po  burrat  tane  qe  jan  martu  me  bjonde  dhe  puna  eshte  qe  nuk po  merziten  me  bjondet  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Jena  si  magnet  mi .... nuk  na  shkiten  mo... [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile][laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Ja kan fut shume kot  [embarrased1] [embarrased1] [embarrased1]

Po ne bejme figure 1000 metra larg moj imagjino te na kesh 10 centim afer te iken petlla  [prankster]


Nga larg beni figur se nga afer ne jemi si yje  [party] [party] [party]