Autori Tema: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????  (Lexuar 30415 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë SimpatiCo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1512
 • Popullariteti: 6
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #45 Me: Korrik 17, 2009, 03:11:45 MD »
u pa puna do fush shkuese arielin  [teethsmile]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36242
 • Popullariteti: 436
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #46 Me: Korrik 17, 2009, 05:26:45 MD »
 [excited] [excited]
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
hahahahahahahahahahahahaahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36242
 • Popullariteti: 436
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #47 Me: Korrik 17, 2009, 05:27:33 MD »
bjondeeeeee  [praying]

[cheers] t'shef  zoti  me  bjonde  se  nuk  t'merzitet. [teethsmile]

ca thua me qafsh  [teethsmile] [teethsmile]

Te  kam  thon  100  here - bohu  bjonde  se  s'do  pendohesh  hahahahahahaaaa  [mrgreen] [mrgreen]

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #48 Me: Korrik 17, 2009, 06:05:54 MD »
u pa puna do fush shkuese arielin  [teethsmile]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë LindA...

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1354
 • Popullariteti: 60
 • E omel
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #49 Me: Gusht 03, 2009, 09:14:42 PD »
Se ne fund ju vijne ment te veni dhe martohen. [teethsmile]
Një femër e bukur i pëlqen syve ndërsa një femër me virtyte i pëlqen zemres. E para është diamant, e dyta është një THESAR!

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #50 Me: Gusht 03, 2009, 09:18:17 PD »
Bjondet jane per qejf, per gjera te shkurtera, per aventura jo per gjera te perseritura dhe te merzitshme ndonjehere ( si martesa) . 
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Bomboni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2318
 • Popullariteti: 59
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #51 Me: Gusht 11, 2009, 12:49:25 PD »
stereotip (paragjykim) tipik racist/seksit !!!!

Eshte e njejta gje , sikur nese nje i rritur, pjekur (maturuar) t'besonte ne ekzistencen e babadimrit !!!!
Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #52 Me: Prill 04, 2010, 12:36:23 PD »
Po pyetini  ;)

Jashtë Linjë Ushtari24

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 5
 • Popullariteti: 1
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #53 Me: Maj 12, 2010, 12:10:03 MD »
per mendimin tim.... bjondet jane me shume te mardhenje seksuale se sa brunetet dhe kur nje djal shqipetar qe mer nje vajze nuk e do qe ajo te ket pasur nja 3-4 te dashur ... dhe bjondet kane me shume partner se sa brunetet. dhe brunetet per mendimin tim jane per shtepi.... dhe na nje bjonde per dashnore...  [happydance]

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #54 Me: Maj 12, 2010, 12:14:08 MD »
Brunet jane goca per shpi......

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #55 Me: Maj 18, 2010, 10:37:30 PD »
dashuria me bjondet eshte aventure

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #56 Me: Maj 19, 2010, 07:28:30 MD »
dashuria me bjondet eshte aventure
Pastaj kthehen brune serioze po gjithmone mbeten karagjoze  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #57 Me: Maj 22, 2010, 08:37:36 MD »
Sepse jane te mira

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #58 Me: Maj 22, 2010, 08:40:38 MD »
po budallenj jane  se leshit vetem ngjyra i ndryshon [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #59 Me: Maj 23, 2010, 12:54:16 MD »
po budallenj jane  se leshit vetem ngjyra i ndryshon [laugh1] [laugh1] [laugh1]
E po ka lesh e lesh se  [rlmao] [rlmao] [rlmao]