Autori Tema: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????  (Lexuar 30414 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #165 Me: Korrik 11, 2011, 09:01:42 MD »
e zez e zez :P
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #166 Me: Korrik 11, 2011, 09:34:39 MD »
une kam shoqe brune edhe bjonde dua te martohem me zezake [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #167 Me: Korrik 11, 2011, 10:31:49 MD »

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #168 Me: Korrik 11, 2011, 10:46:31 MD »
e zez e zez :P

...... [excited]
.......... <fresk>


hahhahaha  [kisss2]  [kisss2]

Per tiparet e kisha fjalen :P :P :P
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #169 Me: Korrik 11, 2011, 11:05:19 MD »
....  [kisss2]

Po pra po.. per tiparet :P

Jashtë Linjë Alegri

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 811
 • Popullariteti: 21
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #170 Me: Korrik 12, 2011, 12:25:51 PD »
 biondet jane si dielli te ngrohin vetem diten:p

Jashtë Linjë conrad

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 465
 • Popullariteti: 45
 • Jeto dhe leri edhe te tjeret te jetojne.
  • Bigoo.ws
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #171 Me: Korrik 12, 2011, 03:09:31 PD »
biondet jane si dielli te ngrohin vetem diten:p


Megjithate shumica e meshkujve e kane enderr nje bjonde.Sidomos kur i ka dhe syte blu apo jeshile,eshte shtatlarte dhe e mencur.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #172 Me: Korrik 13, 2011, 07:54:33 MD »
biondet jane si dielli te ngrohin vetem diten:p
Pra sipas kesaj teorie brunet jane si hena vetem per  naten  [laugh1] [laugh1] Vetem se viondet jane jo si dielli ne pergjithesi por vetem si dielli dimeror dhe vjeshtak  kurse brunet jane diell pranveror e veror  ;)

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #173 Me: Korrik 14, 2011, 12:53:41 PD »
edhe helena e trojes bjonde ishte..
per bjondet behet lufte ..Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë conrad

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 465
 • Popullariteti: 45
 • Jeto dhe leri edhe te tjeret te jetojne.
  • Bigoo.ws
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #174 Me: Korrik 14, 2011, 01:07:03 PD »
Edhe tema nuk mund ta pergjithesoj si fakt apo fenomen...

Me se e drejte verejtja jote.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #175 Me: Korrik 23, 2011, 02:54:59 MD »
kjo eshte tema me V/K ketu [tongue3] [tongue3] [tongue3] [tongue3]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #176 Me: Gusht 01, 2011, 09:02:13 MD »
kjo eshte tema me V/K ketu [tongue3] [tongue3] [tongue3] [tongue3]

Pse xhoni ,,, ajo e jotja sikur sben pjese ke bjondet  ;)