Autori Tema: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????  (Lexuar 30418 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #15 Me: Mars 20, 2009, 03:46:42 MD »
[kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
PER te gjitha BRUNET e forumit  ;D
rrofsh  [kisss2] [kisss2] [kisss2]

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #16 Me: Mars 20, 2009, 03:47:43 MD »
Dhe un brun jam  [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]
hhahaahhaa te marret e mira te marre dreq  se je mashkulll jo femer...... [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #17 Me: Mars 20, 2009, 03:49:23 MD »
u bo motla ime e milllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll    [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
ne brunet jemi YJET e FORUMIT t'na marrin tkeqen ato biondet...... [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
 [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok]

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #18 Me: Mars 20, 2009, 03:49:53 MD »
Dhe un brun jam  [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]
hhahaahhaa te marret e mira te marre dreq  se je mashkulll jo femer...... [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
hahahahahahhahaa ;rolf; ;rolf; ;rolf;

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #19 Me: Mars 20, 2009, 03:51:14 MD »
une bjonde jam por me lesh te verdhe ama....

iiiiiiiiiiiiiii [cry1] [cry1] [cry1]motla me cauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu [cry1] [cry1]
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #20 Me: Mars 20, 2009, 03:51:39 MD »
u bo motla ime e milllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll    [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
ne brunet jemi YJET e FORUMIT t'na marrin tkeqen ato biondet...... [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
 [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok] [bigok]
po te kom xhan re dreq....po pra na marrshin te keqen...neve..... [kisss2] [kisss2]Dhe un brun jam  [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]
hhahaahhaa te marret e mira te marre dreq  se je mashkulll jo femer...... [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
hahahahahahhahaa ;rolf; ;rolf; ;rolf;
amon se te rane dhembet re dreq....

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #21 Me: Mars 20, 2009, 03:52:25 MD »
he me ju mos i shani bjondet se dhe mamin edhe motren i keni bjonde [whackbutt]
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #22 Me: Mars 20, 2009, 03:53:06 MD »
he me ju mos i shani bjondet se dhe mamin edhe motren i keni bjonde [whackbutt]
kush ta tha ty mi?????????????????? ;rolf;

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #23 Me: Mars 20, 2009, 03:53:21 MD »
une bjonde jam por me lesh te verdhe ama....

iiiiiiiiiiiiiii [cry1] [cry1] [cry1]motla me cauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu [cry1] [cry1]

motlat e kane per ato biondet natyrale.......nqs je natyrale prap mund te bejm naj perjashtim    [kisss2] [kisss2] [kisss2]

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #24 Me: Mars 20, 2009, 03:54:43 MD »
Te gjitha bjondet e forumit te lyjne floket geshtenje,,,te zeza ose si patellxhan  [teethsmile] [teethsmile]

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #25 Me: Mars 20, 2009, 03:54:55 MD »
une bjonde jam por me lesh te verdhe ama....

iiiiiiiiiiiiiii [cry1] [cry1] [cry1]motla me cauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu [cry1] [cry1]

motlat e kane per ato biondet natyrale.......nqs je natyrale prap mund te bejm naj perjashtim    [kisss2] [kisss2] [kisss2]
jo jo motla nuk jam natyrale,,,,,,vdekca un pel ty ca te mil qe te kammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm [kisss2]
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #26 Me: Mars 20, 2009, 03:56:07 MD »
he me ju mos i shani bjondet se dhe mamin edhe motren i keni bjonde [whackbutt]
kush ta tha ty mi?????????????????? ;rolf;
si me kush m,e tha??

po une pra jam motla jote apo nuk je ne kete dynja ti!!
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #27 Me: Mars 20, 2009, 03:56:18 MD »
ele un ty........ [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
po si do shajm mamin dhe motlen ne??????????????????????????????????????????????????????????

Jashtë Linjë dennis

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 878
 • Popullariteti: 3
 • me shterngo fort MUA ose me lesho
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #28 Me: Mars 20, 2009, 03:56:28 MD »
po kuqloshet ku po i leni mar ato jau marrin ne kthes bjondeve e bruneve [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
URREJ shume spiunat por ma INAT kam servilat

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
Pse djemte dashurojne bjondet dhje maretojne brunet???????????
« Pergjigju #29 Me: Mars 20, 2009, 03:57:53 MD »
ju kam xan,,,motlen time binjake,motla edliren dhe vellain qe nuk ja di emrin akoma se nuk po na e prezanton motla edlira [sad3]
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES