Autori Tema: Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????  (Lexuar 27166 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #105 Me: Gusht 08, 2010, 03:50:56 MD »
pfffffffffffff sa tem koti


qka ka lidhje bionde apo brune me rendesi me dasht at person edhe me kalu mir me te
Teorikisht kshu duhet te jet.
Po ja qe egziston si problemRinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #106 Me: Gusht 08, 2010, 04:16:42 MD »
nastre ka te drejte  [rose]

Jashtë Linjë NaStRaDiNsJa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5722
 • Popullariteti: 185
 • In love...
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #107 Me: Gusht 08, 2010, 04:17:49 MD »
sheqere gjithnje un kam te drejt  [mrgreen] [bestfriends] <dance together>
I hate goodbye...♥

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #108 Me: Gusht 08, 2010, 04:37:53 MD »
  njeriu zgjedh vet cfar te besoj :PRinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #109 Me: Gusht 08, 2010, 04:38:53 MD »

Jashtë Linjë NaStRaDiNsJa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5722
 • Popullariteti: 185
 • In love...
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #110 Me: Gusht 08, 2010, 04:41:04 MD »
  njeriu zgjedh vet cfar te besoj :P

sigurisht qe po mirpo ndonjeher edhe pajtohet me ate qe thon te tjeret  :D
I hate goodbye...♥

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #111 Me: Gusht 08, 2010, 04:56:43 MD »
  njeriu zgjedh vet cfar te besoj :P

sigurisht qe po mirpo ndonjeher edhe pajtohet me ate qe thon te tjeret  :D
Ky eshte problemi qe nuk mund te arrijme kur ne nje pik te perbashkt me te tjeret duke menduar qe ne vet kemi te drejt ,sepse ashtu mendojm sipas llogjikes tone.Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #112 Me: Gusht 08, 2010, 05:01:54 MD »
abo dhe nastre ka ngel ky llaf per bjondet por nuk eshte se kane ndonje ndryshim nga brunet njelloj jnae si bjondet dhe brunet vetem ngjyra e flokeve ndryshon

pastaj kush ka inat bjondet kane inat se jane me te mir a shumica  <muskul>

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #113 Me: Gusht 08, 2010, 08:44:33 MD »
abo dhe nastre ka ngel ky llaf per bjondet por nuk eshte se kane ndonje ndryshim nga brunet njelloj jnae si bjondet dhe brunet vetem ngjyra e flokeve ndryshon

pastaj kush ka inat bjondet kane inat se jane me te mir a shumica  <muskul>
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Po mi po shume te mira jeni  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
2 pare men ne koke si keni  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #114 Me: Gusht 08, 2010, 10:28:15 MD »
Se biondet i kane sa me mor i cop 5 kurse brunet per note maksimale [laugh1]

Jashtë Linjë tildaaa

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1335
 • Popullariteti: 40
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #115 Me: Gusht 08, 2010, 10:38:30 MD »
Se biondet i kane sa me mor i cop 5 kurse brunet per note maksimale [laugh1]

 [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] e forte kjo......brunet t`i shtojne kreditet
If you belive in me, I`ll belive in you!

Jashtë Linjë tulipina

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 181
 • Popullariteti: 5
 • black hair, white smile.
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #116 Me: Gusht 10, 2010, 09:33:22 MD »
po ne femrat? dashurojme bionda dhe martohemi me zeshkana, apo te ne eshte e kunderta.


duke qene bruneeee i bie te martohem gje qe nuk eshte e vertete, lol ketu ku jam une zeshkanet rine beqare  [cry1]   [mrgreen]

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #117 Me: Gusht 11, 2010, 12:48:05 PD »
sa qef e kam me diskutu ket punen e ngjyres se leshit.
Mbi 80% e femra i ka provuar te dyja koloret dhe kur ka par qe nuk u shkonte njera ngjyre,fillon e flet per ngjyren tjeter qe nuk eshte gje  edhe pse kjo ngjyren qe ka mund ta ket artificiale .
Pastaj po abuzohet edhe me meshkujt se po na beni te dashurohemi me ngjyren e lshit dhe jo me gjerat e tjera  ........  :P.........Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #118 Me: Gusht 11, 2010, 11:16:35 PD »
Mendoje se kur flitet bjonde dhe brune behet fjale qe kane ngjyren natyrale bjonde ose brune dhe jo artificiale ;)

Jashtë Linjë a_lesio

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 770
 • Popullariteti: 10
Pse djemte dashurojne bjondet dhe martohen me brunet???????????
« Pergjigju #119 Me: Gusht 14, 2010, 05:39:41 MD »
ne fakt biondet jane me terheqese dhe me joshese