Autori Tema: PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......  (Lexuar 72019 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #75 Me: Shtator 29, 2008, 07:12:58 MD »
Kshu po qe ka lezet,ka lezet kur shef nje grup tironsish  ;) jeni rob zoti te gjithe  ;)

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #76 Me: Shtator 29, 2008, 07:18:18 MD »
Kshu po qe ka lezet,ka lezet kur shef nje grup tironsish  ;) jeni rob zoti te gjithe  ;)

sheee.... tironc ti me?  ;D
faraway, so close!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #77 Me: Tetor 01, 2008, 05:52:31 MD »
Po normal qe jam tirons,kot nuk jam tu i bo dhe rreklame e jam tu u zon me robt  ;)

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #78 Me: Tetor 01, 2008, 07:45:36 MD »
hahahahaha, hallall!
si tirona se bo mo nona kan thon ca tmencem!
po mos u zi me robt se ne kena gjak tomel...  :Djashaaaaaaa sak sak sak sssssssssssssssss 
per cunat e tirones!
  ;)
faraway, so close!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #79 Me: Tetor 01, 2008, 07:47:41 MD »
Kena me verte gjak te omelt...
Ec te vdeksha,ma bone qefin me kongen...
Ty tka lala GoC TiRoNe  :-* :-* :-*

Jashtë Linjë space_boy

 • njeriu nuk jeton vetem prej buke !
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 316
 • Popullariteti: -1
 • WWW.VERIU.COM
  • veriu.com
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #80 Me: Tetor 02, 2008, 04:56:57 MD »
u rrofte qyteti se tironsa ska
Njeriu nuk jeton vetem prej buke !

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #81 Me: Tetor 02, 2008, 05:03:44 MD »
Ja e shef si e gjeti cuni me te paren,puno ne GJENDJE CIVILE  me siguri

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #82 Me: Tetor 02, 2008, 06:02:22 MD »
jo me lal, mjafto me dal i xhiro nga qendra dhe del nkonkluzion direkt...
po tironcat e vertete kan ku rrine... srrine ne qender te kali skanderbegut!  ;D
faraway, so close!

Jashtë Linjë Pandi bosi

 • i love cats
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 33
 • Popullariteti: 0
 • follow me
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #83 Me: Tetor 02, 2008, 06:04:19 MD »
jo me lal, mjafto me dal i xhiro nga qendra dhe del nkonkluzion direkt...
po tironcat e vertete kan ku rrine... srrine ne qender te kali skanderbegut!  ;D
e ke pare xhetken??
se spo e gjej dot

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #84 Me: Tetor 02, 2008, 06:05:32 MD »
ja tkontrlloj pak xhepat... oops me paska rene.... lol
do kete ikur pando, ketu ishte deri para 1 ore.
faraway, so close!

Jashtë Linjë Pandi bosi

 • i love cats
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 33
 • Popullariteti: 0
 • follow me
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #85 Me: Tetor 02, 2008, 06:32:01 MD »
ja tkontrlloj pak xhepat... oops me paska rene.... lol
do kete ikur pando, ketu ishte deri para 1 ore.
une spo e gjej nga eshte

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #86 Me: Tetor 02, 2008, 06:33:30 MD »
mos ka ikur tani...
faraway, so close!

Jashtë Linjë Pandi bosi

 • i love cats
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 33
 • Popullariteti: 0
 • follow me
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #87 Me: Tetor 02, 2008, 06:34:57 MD »
kush e mer vesh

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #88 Me: Tetor 02, 2008, 06:36:55 MD »
kush e mer vesh

mos dil nga tema te lutem, na thuaj ndonje gje per cunat e gocat e tirones!  :D
faraway, so close!

Jashtë Linjë Pandi bosi

 • i love cats
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 33
 • Popullariteti: 0
 • follow me
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #89 Me: Tetor 02, 2008, 06:38:22 MD »
jane njisha