Autori Tema: PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......  (Lexuar 70797 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Katilja

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 244
  • Popullariteti: 1
  • Burrelsja
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #495 Me: Korrik 16, 2013, 07:49:52 PD »
skam an negative perkundrqazi mpelqejn...kam shum cuna e goca nga tr jan me trespektushem sesa kto qe kam
afer vetes.....edhe pse mund tbejn gjera banale tbejn seks nmosh tmitur apo tpijn drog prap se prap ato lol kan mentalitet
ma tperparu