Autori Tema: PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......  (Lexuar 69424 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #45 Me: Qershor 16, 2008, 06:13:09 MD »
edlira ti nga e folmja sikur s'me dukesh tironse mua ;D
babin e kam nga elbasani  po kemi jetur ne tirane aty kam lindur dhe me pelqen ti flas te dy gjuhet
ke lind ne tr ti edlira?
po dhe aty kam jetu 13 vjet....
po ti qeke elbasonllie ça ma man veten per tironce,je 16 dhe ke jetu 13 vjet tiron lol
mos  e ma veten per tironce se sje  :)

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #46 Me: Qershor 16, 2008, 06:16:03 MD »
edlira ti nga e folmja sikur s'me dukesh tironse mua ;D
babin e kam nga elbasani  po kemi jetur ne tirane aty kam lindur dhe me pelqen ti flas te dy gjuhet
ke lind ne tr ti edlira?
po dhe aty kam jetu 13 vjet....
po ti qeke elbasonllie ça ma man veten per tironce,je 16 dhe ke jetu 13 vjet tiron lol
mos  e ma veten per tironce se sje  :)
po 13 vjec kam ardhur ne itali lali dhe une nuk e kam mbajtur vete se jam tironce  nuk kam shit gjo pordhe....le te jem dhe nga tropoja  une jam krenare per vendin ku kam lindur nuk kam pse te kem turp se si tironse si elbasonllie  njolloj jane nga shqiperia jane qe te dy nje gjuhe flasin njona me trash e njona me lehte po mua te flash    elbasonllie  nuk kuptoj asgjo se kam jetu tironese aty kam lindur e jam rritur  une jam krenare per te dy vendet ...... :-*
« Redaktimi i Fundit: Qershor 16, 2008, 06:25:02 MD nga edlira »

Jashtë Linjë amor

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 134
 • Popullariteti: 93
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #47 Me: Qershor 23, 2008, 01:11:35 MD »
Cunat e Tirones....dembele ne kulm,tipa qe cdo gje e duan gati,duan ti vish pas x cdo gje,duan te duken gjithnje para te tjereve...djem te cilet per nje ceshtje nderrone mendim 100 here...shkojne nga fryn era...

Gocat e Tirones....kam jetuar gjate ne Tirane por spara jam shoqeuar naj here me tironse...thjeshte i njof nga larg kshuqe smund te flas...mund te pershkruaj vetem me nje fjale vajza te bukura..;D
« Redaktimi i Fundit: Qershor 24, 2008, 03:51:28 PD nga amor »
«La vita è ciò che ti accade quando sei tutto intento a fare altri piani.»

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #48 Me: Qershor 24, 2008, 12:06:05 PD »
gocat jane te lirshme ne mendime

po ne cunat jena pak fanatik
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #49 Me: Qershor 24, 2008, 11:22:49 PD »
normale,mjafton te  shohesh mu dhe blerin :P

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #50 Me: Qershor 24, 2008, 11:35:57 PD »
kasemo  he mo patriot thuaji pak si jemi ne tironset ;D
ta knaqin shpirtin  gocat yje te tirones , s'ka si ne :P
patjete kemi rene nga qielli  jemi yje :P

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #51 Me: Qershor 24, 2008, 01:14:54 MD »
doni ndonje teke raki pak gjiz ene gjys qepe jeni ne rregull ju njerez pa shpenzime :P
kurse femrat tiranase  :P :P :P

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #52 Me: Qershor 24, 2008, 08:58:22 MD »
doni ndonje teke raki pak gjiz ene gjys qepe jeni ne rregull ju njerez pa shpenzime :P kurse femrat tiranase  :P :P :P

A Xhoooni...
Ca thu mo gjize e qepe...?
Ja ke fut kot lal...mua me pelqen spinaci...haha!

Gati goooooca...e leshova naplonin... :D


 po normal njerez pa shpenzime ne jemi njerez te qejfit dhe te haremit :P

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #53 Me: Qershor 24, 2008, 09:03:16 MD »
kasemo  he mo patriot thuaji pak si jemi ne tironset ;D
ta knaqin shpirtin  gocat yje te tirones , s'ka si ne :P

ju a henksha zomren gocavet e tirones

i kom si selvie. :D
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #54 Me: Qershor 24, 2008, 09:24:40 MD »
PO UN A QUHEM GOC TIRONE MO DHE PSE KOM BO NA 10 VJET MUNGESA  :( :( :( :-X :-X :-\ :-\ :-\
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #55 Me: Qershor 24, 2008, 09:36:28 MD »
PO UN A QUHEM GOC TIRONE MO DHE PSE KOM BO NA 10 VJET MUNGESA  :( :( :( :-X :-X :-\ :-\ :-\


po mi lal
goc tironce je
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #56 Me: Qershor 24, 2008, 09:42:33 MD »
PO UN A QUHEM GOC TIRONE MO DHE PSE KOM BO NA 10 VJET MUNGESA  :( :( :( :-X :-X :-\ :-\ :-\


po mi lal
goc tironce je

 ;D ;D ;D ;D :-* :-*
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #57 Me: Qershor 25, 2008, 12:04:30 MD »
normale,mjafton te  shohesh mu dhe blerin :P
dhe modeste ne kulm jemi ne ;D ja na shifni mu dhe girlyn ;D
ok ishte nje provokim  :-*hodha rrjeten per te par kush jan vajzat tiranse  O0
edhe tani e mora vesh :-*

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #58 Me: Qershor 25, 2008, 12:06:13 MD »
doni ndonje teke raki pak gjiz ene gjys qepe jeni ne rregull ju njerez pa shpenzime :P kurse femrat tiranase  :P :P :P

A Xhoooni...
Ca thu mo gjize e qepe...?
Ja ke fut kot lal...mua me pelqen spinaci...haha!

Gati goooooca...e leshova naplonin... :D


 po normal njerez pa shpenzime ne jemi njerez te qejfit dhe te haremit :P
gjiza me qep ishte per cunat O0 paske shum sy te bukura  :-*

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #59 Me: Qershor 25, 2008, 01:11:46 MD »
PO UN A QUHEM GOC TIRONE MO DHE PSE KOM BO NA 10 VJET MUNGESA  :( :( :( :-X :-X :-\ :-\ :-\

Keksibomba!
Jo mi jo...pas 10 vjetesh larg, yllo...
je qytetare e botes...
me prejardhje nga Tirona...
hahaha...puc!

Xhoni-Bravo!
Flm per komplimentin! :-*