Autori Tema: PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......  (Lexuar 72722 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Me: Mars 04, 2008, 09:56:00 MD »
10 VJET GATI LARG.....
LARG TIRANES SIME TE DASHUR
EH NE KOHET E MIA
XHIRO BULEVARDIT
NGA MATERNITETI DERI TE UNEVERSITETI
EH C QEF QE KENA BO KUR U PRISH MUZEU ENVERIT DHE MUND TE RRINIM ATY CUNA GOCA ULUR NE SHKALLET E MERMERTA
EH RINIA E ATYRE VITEVE 90 EH C VITE TE ZJARRTA C VITE NDRYSHIMI
PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
C TE THEM
SME HIQEN NGA MENDJA AMON AMON AMON :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
S KTHEHEN MO
TASHI CUNA E GOCA TIRONA O BO METROPOL
DHE  CUNAT E GOCAT JAN BO METROPOLITANSA
S KA ME MIRE
MODE E GJALLE TRENDLLIKU SHESHIT...EHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
POR S ME BEHET VONE S DUA TE THEM ASPAK SE DO DOJA TE ISHA GJIMNAZISTE E KETYRE VITEVE TANI...ASPAK
ME E KENDSHME ISH PER MUA AJO DISKO E VOGEL QE E KRIJUAM NE TE PARET RINIA E VITEVE 90 NE SHTEPITE E SHO SHOQIT  ME DRITA TE VOCKLA RL  ME CIGARE ME MAJTOFON TE VECKEL DHE ME MUZIKEN E GJIGANDEVE TE RROKUT 85 -90 DHE GJIGANDEVE METALARE
EHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
TASHI FOLNI VET
PER MUA RINIA TIRANES MBETET AJO QE KOM NJOFT DHE JETU VET
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #1 Me: Mars 06, 2008, 07:20:10 MD »
DO TE JAP NJE KESHILL
NESE MA PRANON DO ME PELQESH

PAK ME TE SHKURTRA FJALIMET!!!

GOCAT E TIRONES JANE SHUME SHNEKSI
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #2 Me: Mars 07, 2008, 12:59:14 MD »
Tironcet..si gjithmon jan me te mirat...rroft tirona me ato goca qe ka bo nona  8)

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #3 Me: Mars 07, 2008, 02:50:40 MD »
Rrofshi ju yllat lart...sidomos The Rock...haha...
:-*
Ca te thumi, mi Gotika?
Tirona..???
Kam aty gjithe femijerine...por jo rinine...
 
Fillon gjithcka ne Tirone per here te pare, dhe perfundon diku tjeter...pozitive o negative qofte...ajo...
Ligj i kapitaleve...
Gjen me te bukuren qe s'ka askund diku tjeter...
Por dhe te shemtuaren, mund t'a gjesh serish aty...
 
I love 4ever ...RONCAT&RONCET...

Me mungon!

Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #4 Me: Mars 07, 2008, 05:43:26 MD »
gocat yjeeeeeeee shu sexy (por jo te gjitha  ;D)

lum Tirona per gocat qe ka hahaaa

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #5 Me: Mars 07, 2008, 08:18:01 MD »
gocat yjeeeeeeee shu sexy (por jo te gjitha  ;D)

lum Tirona per gocat qe ka hahaaa
Pa pa pa si na e cove gojen lang mar vilson me kta yjet e Tirans

Jashtë Linjë tesaa

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #6 Me: Mars 09, 2008, 06:22:33 MD »
per goca te tiranes nuk e di  sdii smuj me vlersu mirpo nje  gje e diii qe me gocaa  te kosoves nuk ka  mvjen keq   ::)

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #7 Me: Mars 09, 2008, 07:09:47 MD »
Tesaaa...
Haha...
"Yje zbritur nga qielli" jane mi gocat e Tirones...
Cunat gjithashtu...
Kjo teme ka si qellim opinionin mbi rinine tironse...
por edhe "cika" kosovare, te bukura nga te gjitha pikepamjet, kemi pare kemi pare...
Tek e fundit te se njejtes race jane, te gjithe shqiptaret...
 
:-* :-* :-*

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #8 Me: Mars 09, 2008, 10:02:39 MD »
per goca te tiranes nuk e di  sdii smuj me vlersu mirpo nje  gje e diii qe me gocaa  te kosoves nuk ka  mvjen keq   ::)
tesaa dhe kosova i ka te mira..sidomos jan te  gjata..po me te tirones nuk krahasoen m'vje keq tashi qe s'ta mshtes dot menimin,por kshu esht bella!!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #9 Me: Mars 18, 2008, 12:16:05 PD »
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D« Redaktimi i Fundit: Mars 18, 2008, 12:18:06 PD nga gotika »
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #10 Me: Prill 02, 2008, 07:14:36 MD »
yje jane  ;)
PIKERISHT KTE DESHA ME THON  ;) :D :-*
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #11 Me: Prill 03, 2008, 09:32:45 MD »
Tiranset yje jan, te lehta jane, me mire ska ku te veje. U shtofshin sa me shume  ;D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #12 Me: Prill 03, 2008, 11:59:56 MD »
Femnat e Tirans jan goma me shum varietete, sex bomba taman jan, mas na laft fati e juniversi pa ta

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #13 Me: Prill 20, 2008, 06:39:48 MD »
Tiranset yje jan, te lehta jane, me mire ska ku te veje. U shtofshin sa me shume  ;D
po pse si i dashke ti 100 kilshe  O0

gocat tironse jan te urta ,  :D te edukuara,  ;D, te bukura yll yll e tejkalu yllit, te zgjuta, dhe kush i gjen single i perlan me nje her  O0

kam pershtypjen qe ti nuk je nga Tirana
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
PER CUNAT E GOCAT E TIRONES NA THUNI NOI GJO ......
« Pergjigju #14 Me: Prill 22, 2008, 04:37:42 MD »
Pershendetje tironcve e tironceve :)
« Redaktimi i Fundit: Prill 22, 2008, 04:49:31 MD nga angel_girl »
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.