Autori Tema: Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.  (Lexuar 23863 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Nuk e di nese i shkarkuat dhe veshtruat ato videot qe kam publikuar tek Zona e Kuqe. Megjithate edhe ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni si ne cdo shtet tjeter perendimor ka dale nje mode e re. Te gjithe bejne gara te filmojne shoqe dashnore apo te njohura duke bere seks oral dhe duke i nxjer ne internet, ne faqe si YouTube apo te ngjashme me te.
Tashme kjo gje dihet domethen edhe vajzat e dine por perseri videot shtohen cdo dite.  Sipas jush:

1) Vajzat jan aq idjote saqe edhe pse e din kete gje vazhdojne te bejne video te tilla duke shpresuar qe mos ti publikojne?

2) U pelqen ti bejne, te dalin ne faqe famoze ?

3) Nuk e njohin fare ekzistencen e faqeve te tilla, dhe e injorojne realitetin e shperdanrjeve te videove nepermjet internetit?

Po per djemte qe i publikojne keto gjera cfar mendoni? Shume prej tyre kan nxjer ish te dashurat pasi jan ndare. Si ju duket kjo sjellje?

Lexohemi ne vazhdim...
« Redaktimi i Fundit: Maj 12, 2008, 11:28:20 MD nga Pleshti »
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #1 Me: Janar 07, 2008, 09:12:11 MD »
Se besoj se ka vajze shqiptare qe e lejon dicka te tille te vihet ne internet por me te vertet me vjen keq qe jan bere meshkujt keshtu desha te shtoj dicka per keto cuna:Uroj qe videoja tjeter sexy qe shohin ne internet te jet e motres tyre :)  Atehere e shohin dhe e ndjejne me te vertet ca do te thot.
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #2 Me: Janar 08, 2008, 10:04:27 MD »
JANE IDIOTE them une.

Se di qe kur qenka ne mod te behet jeta "private" publike.  LoL.
Sa per fam, s'besoj se marrin ndonje sepse jo te gjithe i shofin ato video.

Tani e mesove edhe ti qe eshte bere si mode. Ne fakt ka nja 2 a 3 vjete qe ka dale  ;D

Deri ne nje fare pike jam dakord me angel_girl.
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Plaku

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 258
 • Popullariteti: 1
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #3 Me: Janar 09, 2008, 02:08:44 MD »
Mode e bukur i duket plakur  8) . Keshtu pasi te digjen disa do mesojn edhe te tjer te mos bejne te tilla gabime  ;D

Jashtë Linjë TePeLeNsja_Omel

 • LiLo Labja Mo
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 664
 • Popullariteti: -2
 • What goes up FUCKS you down!
  • Ineffable
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #4 Me: Janar 09, 2008, 10:54:01 MD »
po kur ua ka qejfi vet pse jo
Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur  Shqiptare
nga do  qe te  jem  me ndjek fati
se jam vajze labe hesapi!!

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #5 Me: Janar 09, 2008, 11:09:57 MD »
pleshti  ke te drejte se kur u publikohet  pastaj fillojne e qajne zdalin na shpia mire qe nuk vrasin veten po nuk e dijne qe sja var ma njeri se e tregojne veten e tyre ca vajzash janeSnow_white

 • Vizitor
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #6 Me: Janar 09, 2008, 11:20:11 MD »
Kete komentin tend Adi as qe e kuptova  :o kur shkruan a e ve re se ca po shkruan??


Djemve tu vije turp qe publikojn gjera te tilla.
Nuk e ve ne dyshim qe dhe vajzave mund tua ket qefi se ka femra te tilla qe sju duket gje se nuk kan fytyre thjesht jan femra te ulta.Vetem pse jemi shqiptar sjemi mesuar me gjera te tilla po te huajt i bejn cdo dite dhe su duket gje.Prisni se ky eshte vec fillimi ehuuuu  sa do na shohin syte ..........

Jashtë Linjë POSEIDON

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3722
 • Popullariteti: 0
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #7 Me: Janar 10, 2008, 05:55:18 MD »
mos ti nzim kaq shum gjerat nuk e besoi se kjo eshte e pergjithshmja e rinis shqiptare ??? ???
megjithse kush jeton aty enjef me mire realitetin.

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #8 Me: Janar 11, 2008, 07:07:52 MD »
vetem labja u tregua realiste!!

kur u pelqejne ju pse i gjykoni!

ka femra qe sexi i pelqen me dhun por jo per kete duhen gjykuar!
ka lloj lloj por nuk ke pse tu thuash idjote!!!
ndryshe ju jeni FSHATAR!!!
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #9 Me: Janar 11, 2008, 07:22:23 MD »
vetem labja u tregua realiste!!

kur u pelqejne ju pse i gjykoni!

ka femra qe sexi i pelqen me dhun por jo per kete duhen gjykuar!
ka lloj lloj por nuk ke pse tu thuash idjote!!!
ndryshe ju jeni FSHATAR!!!


Ore Eri ca flet more ti mbase keto goca as se kan dijenin qe keto video egzistojn, Une per vete se mendoj se dicka e tille eshte e pelqyeshme,  :-\
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #10 Me: Janar 11, 2008, 09:20:45 MD »
Kete komentin tend Adi as qe e kuptova  :o kur shkruan a e ve re se ca po shkruan??


Djemve tu vije turp qe publikojn gjera te tilla.


weee po mbase i ven vet ato kucka pse thoni djemt.
Un them qe keto goca qe dalin ketu jan SEMAFORISTE ;)Jashtë Linjë Plaku

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 258
 • Popullariteti: 1
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #11 Me: Janar 12, 2008, 03:54:50 MD »
Shume mire bejne te dyja palet  ;) mos i shani kot. Vajzat kan mesuar te bejne orale djemt te perdorin telefonat dhe ti vendosin video ne youtube , ja keshtu ecet para  ;D

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #12 Me: Janar 12, 2008, 05:08:27 MD »
hahhahaha Mire e ke Plaku cna duhet ne ti gjykojm njer ''Si befshin gjetshin si shtrofshin fjetshin''
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #13 Me: Janar 13, 2008, 09:08:44 MD »
Nuk e di nese t'i pergjigjesha duke bertitur apo duke shtruar qarte kte problemin qe  ekziston ne rinin e sotshme. Per mua eshte nje problem kjo gje , sepse dhe une jam e re dhe konstatoj qe  shumices e te rinjeve i duket dicka e perparuar , mua me duket kjo gje  nje mposhtje e moralit . Megjithate dua te kuptoj pse eshte interpretuar dhe katandisur seksi kshtu ne kte gjendje?

Une jam vajze per vete, kjo gje me ben te  dyshoj qe ashtu sic nuk jan te gjitha vajzat te pamoralshme dhe qe  jan koshiente per jeten e tyre, te njejten gje mendoj dhe per meshkujt. Jo cdo mashkull do e  bente kte gje.

seksi eshte ber fokusi kryesor i nje maredhenie,   por mos harrojm qe seksi  ka ekzistuar dhe do te ekzistoj, por  koha qe ne po jetojm ka sjellur me shume teknollogji dhe kjo ka ber njerzit si ujqer. Nuk ka me intimitet , njerzit bashkeveprojn ne nivele te ndryshme:(, ku shkatrrojn me shume shpirtra sidoqofshin ato idjote, mendjelehta , por do thoja nje mesazh per te gjithe ato qe veprojn ne kte menyre.

si rezultat,
Do vij nje dite qe te gjithe do beheni burra te martuar, dhe nqs do kishit kryer kto lloj aktesh duke filmuar vajza, mund te duronit dot  qe njera prej tyre do ishte gruaja juaj mamaja e femijve tuaj ne te ardhmen???

Ajo mund te jet e bija e dikujt  e keni menduar kte gje?? Motra juaj ndoshta?

 Njerez te dashur po flasim per njerez jo per objekte .

Femra ka me shume nivele, qe perbehen nga emocjone, mendime, shpirt, dhe jo vetem fizik . shikoheni nga te tjera kendveshtrime dhe jo vetem si nje objekt shfrytzimi !!!!

Kurse per femrat qe bejn kto lloj aktesh per te then degjeneruese:
Pse e beni ? Sepse nj? dit? do t? pendoheni , dhe pendimi do t? zgjas? shum? m? tep?r se k?naq?sia.

Nderi eshte nje dhurate qe ja jep vetes ;) perjetojeni
:(
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë oxa

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #14 Me: Janar 15, 2008, 04:36:34 MD »
thjesht me kte gjest kuptoj qe meshkujt jan derra dhe nuk din ta vleresojn nje femer kaq!

Nuk e di nese i shkarkuat dhe veshtruat ato videot qe kam publikuar tek Zona e Kuqe. Megjithate edhe ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni si ne ?do shtet tjeter perendimor ka dale nje mode e re. Te gjithe bejne gara te filmojne shoqe dashnore apo te njohura duke bere seks oral dhe duke i nxjer ne internet, ne faqe si YouTube apo te ngjashme me te.
Tashme kjo gje dihet domethen edhe vajzat e dine por perseri videot shtohen cdo dite.  Sipas jush:

1) Vajzat jan aq idjote saqe edhe pse e din kete gje vazhdojne te bejne video te tilla duke shpresuar qe mos ti publikojne?

2) U pelqen ti bejne, te dalin ne faqe famoze ?

3) Nuk e njohin fare ekzistencen e faqeve te tilla, dhe e injorojne realitetin e shperdanrjeve te videove nepermjet internetit?

Po per djemte qe i publikojne keto gjera cfar mendoni? Shume prej tyre kan nxjer ish te dashurat pasi jan ndare. Si ju duket kjo sjellje?

Lexohemi ne vazhdim...
>:(
« Redaktimi i Fundit: Janar 19, 2008, 04:12:29 MD nga Nastradini »