Autori Tema: Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.  (Lexuar 23862 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #30 Me: Prill 29, 2008, 10:13:54 MD »
ore reklam oralit tek ajo faqja apo lexione per adoleshentet..?

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #31 Me: Qershor 27, 2008, 02:12:53 MD »
sh.mir ku eshte vetem fillimi e ka mbrapa bishtin dardha O0

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #32 Me: Qershor 27, 2008, 02:38:31 MD »
po mos te kishte kucka s'do dihej ca eshte sexi oral ;D

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #33 Me: Qershor 27, 2008, 06:03:50 MD »
Blerinda sa na kupton ne djemve ti  :P

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #34 Me: Qershor 27, 2008, 08:00:00 MD »
Nastradin i dashur ;D
kuptueshmeria e dikujt nga e vepruara e tjeter kujt   ka pole krejt te kunderta ;) ;D

Jashtë Linjë lori_el

 • You are my life!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 846
 • Popullariteti: -2
 • Dashuria eshte parajsa qe une kerkoj!
  • [url=http://avatars.jurko.net][img]http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_19996.jpg[/img][/url]
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #35 Me: Gusht 02, 2008, 10:47:34 MD »
jane idiotesira gjera koti

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #36 Me: Gusht 13, 2008, 09:48:35 MD »
Bravo i qofte...kush ka qef ta boj...seshte me detyrim  ;)

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #37 Me: Maj 14, 2009, 02:22:42 MD »
Jane zagare ata qe e bejne,,,nuk u mjafton kenaqesia qe marin po zbaviten me keto gjera ca reklamojne mjetine punes debila pa tru zagare gjahu.

Jashtë Linjë Dangerous-

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 956
 • Popullariteti: 19
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #38 Me: Maj 27, 2009, 06:46:22 MD »
Kam njoftur dike qe nxirrte fotot dhe videot e ish te dashures ...vertet per te ardhur keq kto njerez  [sick4]
love life, engage in it, give it all you've got. love it with a passion, because life truly does give back, many times over, what you put into it!!
[img]

Jashtë Linjë Dangerous-

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 956
 • Popullariteti: 19
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #39 Me: Maj 27, 2009, 06:51:56 MD »
Nuk e di nese i shkarkuat dhe veshtruat ato videot qe kam publikuar tek Zona e Kuqe. Megjithate edhe ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni si ne cdo shtet tjeter perendimor ka dale nje mode e re. Te gjithe bejne gara te filmojne shoqe dashnore apo te njohura duke bere seks oral dhe duke i nxjer ne internet, ne faqe si YouTube apo te ngjashme me te.
Tashme kjo gje dihet domethen edhe vajzat e dine por perseri videot shtohen cdo dite.  Sipas jush:

1) Vajzat jan aq idjote saqe edhe pse e din kete gje vazhdojne te bejne video te tilla duke shpresuar qe mos ti publikojne?
Normal qe jan ..

2) U pelqen ti bejne, te dalin ne faqe famoze ?
Te kishin qef ka menyra te tjera per ta ber ,por nuk e perjashtoj rastin..

3) Nuk e njohin fare ekzistencen e faqeve te tilla, dhe e injorojne realitetin e shperdanrjeve te videove nepermjet internetit?
Mbase por se besoj ..

Po per djemte qe i publikojne keto gjera cfar mendoni? Shume prej tyre kan nxjer ish te dashurat pasi jan ndare. Si ju duket kjo sjellje?
Anormale ,vetem manjaket e bejn ,psikopatet (me hypin nervat kur e mendoj )  edhe te mendosh qe kan motra vete ..

Lexohemi ne vazhdim...
love life, engage in it, give it all you've got. love it with a passion, because life truly does give back, many times over, what you put into it!!
[img]

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #40 Me: Qershor 01, 2009, 04:47:57 MD »
Un mjaftohem me kenaqsin qe me jep nje Femer.....Kurse per personat qe nxjerin te dashurat e tyre ose shoqet  per inat do tju thosa se kan deshtuar ne jet dhe se jan te [sick4] [sick4] [sick4] [sick4] [sick4] [grosecolere] [grosecolere]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #41 Me: Qershor 02, 2009, 01:51:58 MD »
 ??? ??? ??? ??? ???
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #42 Me: Qershor 21, 2009, 09:44:59 PD »
Un mjaftohem me kenaqsin qe me jep nje Femer.....Kurse per personat qe nxjerin te dashurat e tyre ose shoqet  per inat do tju thosa se kan deshtuar ne jet dhe se jan te [sick4] [sick4] [sick4] [sick4] [sick4] [grosecolere] [grosecolere]
Shume e drejt  :-\
S'keni per tu bere kurre njerez more shtaze te mjera
Nuk dini c'eshte ndjenja qofte kjo e momentale apo me nje kohezgjatje aq sa mundet t'i rezistoje
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë rrebani

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #43 Me: Qershor 21, 2009, 08:11:54 MD »
Nuk e di nese i shkarkuat dhe veshtruat ato videot qe kam publikuar tek Zona e Kuqe. Megjithate edhe ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni si ne cdo shtet tjeter perendimor ka dale nje mode e re. Te gjithe bejne gara te filmojne shoqe dashnore apo te njohura duke bere seks oral dhe duke i nxjer ne internet, ne faqe si YouTube apo te ngjashme me te.
Tashme kjo gje dihet domethen edhe vajzat e dine por perseri videot shtohen cdo dite.  Sipas jush:

1) Vajzat jan aq idjote saqe edhe pse e din kete gje vazhdojne te bejne video te tilla duke shpresuar qe mos ti publikojne?

2) U pelqen ti bejne, te dalin ne faqe famoze ?

3) Nuk e njohin fare ekzistencen e faqeve te tilla, dhe e injorojne realitetin e shperdanrjeve te videove nepermjet internetit?

Po per djemte qe i publikojne keto gjera cfar mendoni? Shume prej tyre kan nxjer ish te dashurat pasi jan ndare. Si ju duket kjo sjellje?

Lexohemi ne vazhdim...
po eshte e vertet kjo dhe shume keq qe po behet por ma e keqja nuk eshte kjo nese e bon atehere e ke ba ,po ma e keqja eshte qe keto po bahen edhe montazha psh nje shoqes teme keshtu po i ndodhe ton kohen ka friken qe fotoja e saj ka me u shtu ne keto ama me montazh se qiki shum qiki e mire eshte nuk bon kurgja te tille :S:S

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Moda e re: Te nxjeresh ne internet vajzat qe bejne seks oral.
« Pergjigju #44 Me: Korrik 23, 2009, 11:07:54 MD »
Wankers
KNOW YOUR RIGHTS!