Autori Tema: Jepni mendimin tuaj. ku kane arritur te rinjte e sotem me menyren si jetojne????  (Lexuar 6641 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë NaStRaDiNsJa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5722
 • Popullariteti: 185
 • In love...
Jepni mendimin tuaj. ku kane arritur te rinjte e sotem me menyren si jetojne????
« Pergjigju #15 Me: Nëntor 01, 2009, 03:09:42 MD »
kan arritur ne fund te pusit [cry1]
I hate goodbye...♥

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Jepni mendimin tuaj. ku kane arritur te rinjte e sotem me menyren si jetojne????
« Pergjigju #16 Me: Qershor 26, 2010, 01:23:21 MD »
jeta per ta eshte si biciklete pa frena [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Jepni mendimin tuaj. ku kane arritur te rinjte e sotem me menyren si jetojne????
« Pergjigju #17 Me: Qershor 26, 2010, 01:25:00 MD »
po prekin realitetin
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Jepni mendimin tuaj. ku kane arritur te rinjte e sotem me menyren si jetojne????
« Pergjigju #18 Me: Qershor 26, 2010, 04:50:17 MD »
Shumica e tyre asgjekundi . Mundesisht ecin mbrapa .

 

Jashtë Linjë tulipina

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 181
 • Popullariteti: 5
 • black hair, white smile.
Jepni mendimin tuaj. ku kane arritur te rinjte e sotem me menyren si jetojne????
« Pergjigju #19 Me: Qershor 30, 2010, 08:00:10 MD »
sa mendime pesimiste, te rinjte e sotem kane mundesine te studjojne, te jetojne ne nje kulture multietnike, te ballafaqohen me kultura dhe ide te ndryshme, sot nuk ka kufi, nje shmb banal: sot jep nje provim ne londer neser nje ne paris.
nuk i shikoj kaq negativisht rinine e sotme, e shikoj sh me te avantazhuar, nga ajo e prinderve tane.

sot nje gje eshte e rendesihsme, vullnet dhe kurajo, dyert i ke te hapura kudo. (edhe pse ne  varsi te ndryshimit ekonomik ku jeton)

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Jepni mendimin tuaj. ku kane arritur te rinjte e sotem me menyren si jetojne????
« Pergjigju #20 Me: Qershor 30, 2010, 08:03:50 MD »
sa mendime pesimiste, te rinjte e sotem kane mundesine te studjojne, te jetojne ne nje kulture multietnike, te ballafaqohen me kultura dhe ide te ndryshme, sot nuk ka kufi, nje shmb banal: sot jep nje provim ne londer neser nje ne paris.
nuk i shikoj kaq negativisht rinine e sotme, e shikoj sh me te avantazhuar, nga ajo e prinderve tane.

sot nje gje eshte e rendesihsme, vullnet dhe kurajo, dyert i ke te hapura kudo. (edhe pse ne  varsi te ndryshimit ekonomik ku jeton)

E vertet moj Tulipina po ngaqe i kane te gjitha gati harrojne rendesine e tyre dhe kenaqen me gjera te vogla .

 

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Jepni mendimin tuaj. ku kane arritur te rinjte e sotem me menyren si jetojne????
« Pergjigju #21 Me: Korrik 08, 2011, 02:28:59 PD »
jeta per ta eshte si biciklete pa frena [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
...ne disheze me kend nga 20°- 90°  [smiley1]