Autori Tema: FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....  (Lexuar 9728 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Me: Gusht 17, 2008, 01:54:47 PD »
1200-sh – spiun, person që nuk mban sekretin, i bindur ndaj më të mëdhenjve - Më përjashtuan nga shkolla sepse një 1200-sh i tha drejtorit për mua.
zogule – vajzë simpatike, e vogël - Do rritesh zogule, ku do shkosh nga ne do vish.
bush – njeri negativ - Po të jenë të gjithë si puna jote, bushra, ne duhet të vdesim.
lac – djalë që do të duket si i fortë - Ai është lac, fryhet kot së koti.
të zinjtë – policat - Të kesh kujdes nga të zinjtë se po të hodhën në dorë ta ndërruan fenë.
aerodrom – djalë pa, ose më pak flokë - Ia more dhe Rinasit, të është bërë koka pistë aerodromi.
drejtor i zyrës – drejtori i shkollës, zyrë sërish me kuptimin banjë - Jepi të fala drejtorit të zyrës dhe thuaji të na shuaj m. –të.
pompë – zemra - Ia dha pompa rock ‘n‘ roll sa e pa, e kupton.
elektrodë – cigare të holla - Kam nja ca elektroda se ato të tjerat s‘i duroj dot fare.
e zezë, kërp, bixh – hashash - Sihim në shpi nisëm të zezën, u bë oxhak brenda s‘merrje dot frymë.
kuçerdra – mësuese - Ajo kuçedra e letërsisë është nmjeri i mirë.
bordellacion – shkollë - Po shkoj pak në burdellacion, të marr librat e do iki.
borzilok – djalë pa personalitet, i urtë, peshkop - Këta borzilokët të rrinë në bankë të parë e të mos ia bëjnë gëk.
kthesa e kamzës – vajza me këmbë jo të drejta - Më mirë të mos dalësh nga shtëpia kur je si Kthesa e Kamzës.
pantera – femrat e bëshme, seksi - Një panterë si kjo të kisha e s‘doja gjë tjetër.
e palosa – e bëra për vete, e përvetësova - Iku dhe ajo, e palosa, më pranoi përfundimisht.
Bazut – i zgjuar - E kapi që do t‘i fusja golin, ia bëftë Zoti hallall bazutit.
Dak, çun me norma – djalë i respektueshëm nga shoqëria - Ai është çun me norma, nuk e lë asnjëherë shoqërinë në baltë.
Bundra – vajzë e përdalë, prostitutë - Ajo duke që është bundër që nga mënyra se si sheh.
Levë – djalë i fuqishëm - Mos u merr me atë. Nuk e sheh që është levë.
Porcion njeriu – njeri trupvogël - Atje ku ka këmbët ka dhe kokën, porcion njeriu domethënë.
Trampolino – njeri mendjelehtë - Aiështë trampolino, një herë është pro e një herë kundër.
Shtatë penxhere – burg - Kur të vizitosh shtatë penxheret atëherë flasim për jetën bashkë.
Universitet pa mungesa – burg - Nëse do të jesh rehat ik në universitetin pa mungesa të mësosh mirë.
Bombë, granatë – cigare e rëndë, puro - Më jep një bombë (granatë) se më kanë mbetur vetëm ca elektroda.
Hudhër – çëmçakëz - Më jep një hudhër se mbaj erë duhan.
Panatallona me ajërosje – pantallona me pjesë të rrjepura - I paske marrë me ajërsje të të ftohen pjesët.
TDF – kuptimi origjinal: të dua fort, të dashuroj fuqishëm, përdoret: të dhj... fenë - Ia DF atij kokrrës.
Hallat nga Amerika – periodat - Më kanë ardhë hallat nga Amerika, ndaj nuk vij dot për në det.
Lëvizës – makinë - Kam ndërmend të marr një lëvizës, se me këmbë nuk bçhet fjalë të vij.
Rrugë boshe- masturbim - Na ra keq fati dje me panterën, prapë morëm rrugën boshe.
Parkingu I vjetër- rikthimi tek e ish e dashura - Nuk ka si parkingu i vjetër, ngado të shkosh aty do kthehesh.
Mësimore- prostitutë - Ajo është e mrië, por për mësimore jo më shumë.
Kuti votimi- prostitutë- Mos shko me atë, është bërë si kuti votimi
Tribale- femër moderne me tatuazhe - Mua më pëlqejnë tribalet, mbushur trupi me tatuazh.
Bërthamë e thyer- zyshat dhe vajzat e kaluara në moshë - Ajo mund të ketë qënë tribale dikur, por sot është bërhtamë e thyer.

HAHHAHAHAHAHAHAAHAA SHUME E FORTE... ;D ;D ;D ;D ;D ;D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #1 Me: Gusht 26, 2008, 06:42:01 MD »
  :o Nuk njihja asnje prej tyre. Mos valle do te thote qe po plakem?
Apo ja ke futur kot ti gotike?  :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #2 Me: Gusht 26, 2008, 06:45:42 MD »
jo me s ja futa kot ......
ca i kom nigju dhe live per zotin
ate e palosa
t zinjte 1200
bunder
dak
lac
kom dhe un kushurinj adoloshente hahahahaaaaaaaaaaaaaaa
« Redaktimi i Fundit: Gusht 26, 2008, 06:47:29 MD nga gotika »
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #3 Me: Gusht 26, 2008, 06:49:11 MD »
Atehere qenkam plakur si kuptoj me adoleshentet  :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #4 Me: Gusht 26, 2008, 06:51:15 MD »
Atehere qenkam plakur si kuptoj me adoleshentet  :P
qenkemi plakur thuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :'( :'( :'( :P ;D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë miri13

 • My family
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 150
 • Popullariteti: 0
  • Devolli.net
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #5 Me: Gusht 26, 2008, 06:55:03 MD »
madare e kane bere fjalorin shqip keto kuçerdra ;D ;D ;D

Jashtë Linjë elba-girl4ever

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2252
 • Popullariteti: 5
 • KLAUDIA MAMIT VET !!!!!!!!!!!
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #6 Me: Gusht 27, 2008, 01:16:00 PD »
M'DOKET SE JAN TIRONCE KTO RI GAXHIJE SE KA CA ELBASANCE QE T'IKEN TRUNI  :D

KACAVIDE TEKJE- DEBILE NA TRUTE AHAHAHAAHAH

SPO M;KUJTOHEN TJERA  TANI

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #7 Me: Gusht 28, 2008, 06:04:29 MD »
GOTIKA  KU  I  KE  GJET  E  RIII  AHAHAHAHAHAA

AMON  SE  TRECEREKUN  E  ATYRE  E  NIGJOJ  PERDITE --E  DI  TI  MO  ;) ;D ;D ;D ;DJashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #8 Me: Gusht 30, 2008, 10:16:58 MD »
bordellacion – shkollë - Po shkoj pak në burdellacion, të marr librat e do iki.
 hahahahahahahahahaha e ke myt fare per zotin hahahaha  ;D ;D ;D

Jashtë Linjë miri13

 • My family
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 150
 • Popullariteti: 0
  • Devolli.net
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #9 Me: Gusht 31, 2008, 10:00:57 PD »
Ja te shtoj dhe une nje tjeter
Shiko ate shoshen? vajzat te cilat skane lene vend pa vene vathe ne pjese te trupit

Jashtë Linjë SHEFREKU

 • DON'T MESS WITH SHEFREKU
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • SHEFREKU IS COMING FOR YOU....BEWARE.......
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #10 Me: Gusht 31, 2008, 10:43:46 PD »
qenka pasuruar fjalori shqiptar e se ditkam  :D  ;D
TOGETHER WE CAN FLY  , AND NO ONE CAN STOP US

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #11 Me: Gusht 31, 2008, 09:50:06 MD »
Ka prap po he...........

Jashtë Linjë elba-girl4ever

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2252
 • Popullariteti: 5
 • KLAUDIA MAMIT VET !!!!!!!!!!!
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #12 Me: Shtator 02, 2008, 04:32:05 MD »
CA S'PO LEXOJME TASHI  ;D

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #13 Me: Shtator 02, 2008, 04:36:33 MD »
keshtu e kam une fjalorin me shoqerine... ;D :P
« Redaktimi i Fundit: Shtator 03, 2008, 08:43:39 PD nga edlira »

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #14 Me: Shtator 02, 2008, 05:16:41 MD »
m pelqe me shume kur je n timon n  shqipri e t futet nonjoni keq dhe shoferja femer ja kput
ku futesh o pall
hahahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!