Autori Tema: FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....  (Lexuar 9169 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë SHEFREKU

 • DON'T MESS WITH SHEFREKU
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • SHEFREKU IS COMING FOR YOU....BEWARE.......
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #15 Me: Shtator 02, 2008, 11:49:23 MD »
kalo pilivesi me X5 dhe i thot piliveses:
-o pilivese ho me ke noi menje per motel
dhe i futin i pilivili gjith noten  :D
TOGETHER WE CAN FLY  , AND NO ONE CAN STOP US

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #16 Me: Shtator 03, 2008, 12:40:50 PD »
Sot degjova nje cun qe po i thoshte njonit o  BARBI   u habita,me vone e kuptova se barbi do te thoshte barbon   ;D ;D ;D

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #17 Me: Shtator 13, 2008, 11:10:18 MD »
oj kacavid bisht thyme

oj madona

 :D :D :D :DJashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #18 Me: Shtator 14, 2008, 12:49:00 PD »
o pem thym  ;D ;D ;D ;D


Jashtë Linjë AIMAR

 • klmn;lkm;lkm
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 148
 • Popullariteti: -1
  • me von
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #19 Me: Dhjetor 01, 2008, 10:26:29 PD »
vetem k......p....i ngel ne goje
rinia me shkolle
leximi i tepert demton injorancen

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #20 Me: Shtator 05, 2009, 06:12:18 MD »
Se di une vetem ne shqiperi kam degjuar...ketej adoleshtentet i zhdepin prinderit ne pune

..me se e vertete.

Jashtë Linjë El`Mejor

 • AlB_LoVeR
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 165
 • Popullariteti: 3
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #21 Me: Tetor 29, 2009, 10:00:41 PD »
Nuk bohet shqiperia me shqiptar :D Me bukra o kur themi ne cuna ca ke qe shikon hahaha...
Ti Qendrojme Muhabetit Ne Kufijte e Lezetit ......

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #22 Me: Tetor 29, 2009, 02:36:55 MD »
Sot degjova nje cun qe po i thoshte njonit o  BARBI   u habita,me vone e kuptova se barbi do te thoshte barbon   ;D ;D ;D
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]o sa kam qeshure kete barbon e perdore dhe une ..po qe i thokane barbi shkurte . nuk e dija ///ja do ja hape ketyre keteji na athina tani ..barbi ..........
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #23 Me: Tetor 29, 2009, 02:43:27 MD »
ndersa kur ..ndonjeri ka pasure 1 te dashure qe 15 vjece dhe e ka  pasure 4 vjet dhe e ka lene ..thote .........la filanken e kam rriturr une ..................ndersa  me e forta eshte kur ke 1 te dashure ...dhe e merre veshe  lagjia ...dhe nuk thone psh xhersila e dashura e  xhemilite ..po thone  e q.. xhemili kete ...e digjenerojne femren fare ..........bo bo ca jane keta rrugacet e vakefit..........
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #24 Me: Nëntor 11, 2009, 02:40:21 MD »
Spo them gje per mamin se e di qe e ke zonj gru po ti ti je bir k .. Lol  kte e perdorin naj her cunat n'durres kur mblidhen n'dark
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #25 Me: Mars 26, 2010, 01:39:49 PD »
uffa sa u trasha ,,, me trashe,,, ma trashi computeri... [mrgreen]
te shtrifsha kabllin gjate e gjere  [rlmao]

Jashtë Linjë Vanito$a

 • Im The BomB Like [Tic-Tic] :P
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 520
 • Popullariteti: 26
 • CoCCìи℮ĿĿά Col ƒiocco яoѕα
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #26 Me: Prill 03, 2010, 10:21:10 MD »
ti thyj balestrat  <kerce mbi tavoline> = kembet   [tongue3]  [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]
iM nOT anTiSoCiaL - i JuST=DONT LIKE YOU=

__________________________


Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #27 Me: Prill 03, 2010, 10:23:14 MD »
degjova njerin qe tha: un te iq e sta fus....si e kuptoni ju kte?

Jashtë Linjë Vanito$a

 • Im The BomB Like [Tic-Tic] :P
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 520
 • Popullariteti: 26
 • CoCCìи℮ĿĿά Col ƒiocco яoѕα
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #28 Me: Prill 03, 2010, 10:31:10 MD »
qeka i zoti me i be gjerat me mend!  [rlmao] o na rrufsh nai plonc thuj atij!  [whisteling]
iM nOT anTiSoCiaL - i JuST=DONT LIKE YOU=

__________________________


Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
FJALORI I ADOLESHENTEVE TE SOTEM....
« Pergjigju #29 Me: Prill 04, 2010, 01:08:18 MD »
...merre me leng se mishin e hengri idehalja  [rlmao] [rlmao] [rlmao]