Autori Tema: E doni shkollen apo do donit te mos egzistonte fare?  (Lexuar 4358 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
E doni shkollen apo do donit te mos egzistonte fare?
« Me: Prill 28, 2009, 07:52:44 MD »
Te dyja [grin1] [grin1] [grin1]
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
E doni shkollen apo do donit te mos egzistonte fare?
« Pergjigju #1 Me: Prill 28, 2009, 07:55:08 MD »
tashiiiiiii varet per ke shkolle e ke ti se kjo pyetje do ishte me mire per kalamojt e 8-vjecares  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]
ajo eshte mosha ku une kam thene me mire mos ishte shkolla  [teethsmile] [teasing] [teasing] [teasing]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
E doni shkollen apo do donit te mos egzistonte fare?
« Pergjigju #2 Me: Prill 30, 2009, 12:52:40 MD »
E dua
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
E doni shkollen apo do donit te mos egzistonte fare?
« Pergjigju #3 Me: Maj 01, 2009, 09:56:57 PD »
 o juve..... thame tani te hapim tema .....jo te tallim k......
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
E doni shkollen apo do donit te mos egzistonte fare?
« Pergjigju #4 Me: Maj 18, 2009, 02:33:43 PD »
Shkolla eshte drita e syve per mua.

Jashtë Linjë edony

 • Patri0ti
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 71
 • Popullariteti: 1
 • Jeta është një profesion, andaj duhet të mësohet
E doni shkollen apo do donit te mos egzistonte fare?
« Pergjigju #5 Me: Maj 19, 2009, 08:44:38 PD »
Sigurisht qe e dua shkollen

Mendoj qe te gjithe e duan shkollen

Dhe ata qe skan qen fare

dhe ata qe kan mbaru vetem 4 vite, dhe ata qe skan mbaru dot filloren.

Shkollen e duan te gjithe,  askush nuk e shan shkollen (vetem per shaka e bejne)

Por jo te gjithe kane mundesi te shkollohen, sepse jeta eshte e tille. disa nuk munde te vazhdojne shkollen per  shkak te kushteve te dobeta ekonomike.  dikush duhet te nderpres shkollen, dhe te iki ne gurbet, tjetri duhet te nderpres shkollen sepse ne shkoll nuk ndjehet mire, tjetra  duhet te nderpres shkollen sepse  duhet te bej gati qejzin sepse shume shpejte martohet.

Por mendoj qe te gjithe keta kane mendime te mira per shkollen.

Dhe nuk mendoj qe ndokush me plot  mend e thot qe do doja qe shkolla te mos egzistone fare...

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
E doni shkollen apo do donit te mos egzistonte fare?
« Pergjigju #6 Me: Maj 19, 2009, 08:58:25 PD »
Hahahhahaha Edony referat e paske bo. [smiley1] [smiley1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
E doni shkollen apo do donit te mos egzistonte fare?
« Pergjigju #7 Me: Maj 19, 2009, 10:48:21 PD »
Sigurisht qe e dua shkollen

Mendoj qe te gjithe e duan shkollen

Dhe ata qe skan qen fare

dhe ata qe kan mbaru vetem 4 vite, dhe ata qe skan mbaru dot filloren.

Shkollen e duan te gjithe,  askush nuk e shan shkollen (vetem per shaka e bejne)

Por jo te gjithe kane mundesi te shkollohen, sepse jeta eshte e tille. disa nuk munde te vazhdojne shkollen per  shkak te kushteve te dobeta ekonomike.  dikush duhet te nderpres shkollen, dhe te iki ne gurbet, tjetri duhet te nderpres shkollen sepse ne shkoll nuk ndjehet mire, tjetra  duhet te nderpres shkollen sepse  duhet te bej gati qejzin sepse shume shpejte martohet.

Por mendoj qe te gjithe keta kane mendime te mira per shkollen.

Dhe nuk mendoj qe ndokush me plot  mend e thot qe do doja qe shkolla te mos egzistone fare...

o folri e ke qare vella ketu mbylleni temen tani ..se ska me kuptim...........
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
E doni shkollen apo do donit te mos egzistonte fare?
« Pergjigju #8 Me: Qershor 07, 2009, 08:07:00 MD »
E duaaaaaaaaaaaaaaaaa
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë Bul

 • THE END
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3744
 • Popullariteti: 58
 • Ndodhit qe te lendojn jan edukative.
E doni shkollen apo do donit te mos egzistonte fare?
« Pergjigju #9 Me: Qershor 09, 2009, 10:31:01 MD »
E dua
E verteta nuk eshte cdo here e bukur, por etja per te PO .

Jashtë Linjë ebukura

 • te dua shum
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 54
 • Popullariteti: 0
E doni shkollen apo do donit te mos egzistonte fare?
« Pergjigju #10 Me: Qershor 11, 2009, 09:45:34 MD »
pse mos e dua shkollen cfare pyetje
sa kam mbaruar fakulltet
dua te regjistroj master
po skem mundesi
ebukura

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
E doni shkollen apo do donit te mos egzistonte fare?
« Pergjigju #11 Me: Qershor 15, 2009, 01:30:31 PD »
Eh  te  me  ktheheshin  dhe  njehere  vitet  e  shkolles....

Shkolla  eshte  jeta  mo, ca  diskutoni  juve.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
E doni shkollen apo do donit te mos egzistonte fare?
« Pergjigju #12 Me: Korrik 08, 2011, 02:26:00 PD »
Shkolla eshte drita e syve per mua.

Se fundmi eshte bere dhe drita e mendjes.  [smiley1]

Jashtë Linjë conrad

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 465
 • Popullariteti: 45
 • Jeto dhe leri edhe te tjeret te jetojne.
  • Bigoo.ws
E doni shkollen apo do donit te mos egzistonte fare?
« Pergjigju #13 Me: Korrik 08, 2011, 02:36:43 PD »
Shkola si institucion eshte nje pjesez nga shkolla e madhe dhe vertete e JETES. Shkolla eshte dituri. Nuk besoj se ndokush do te donte te ishte injorant. Kjo do te ishte kundra te natyres se njeriut qe eshte misherim i kureshtjes dhe etjes per dije.