Autori Tema: Droga sa eshte e perhapur?  (Lexuar 24097 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Eshte e vertete qe rinia sot merret me droge?
« Pergjigju #60 Me: Maj 09, 2009, 12:05:23 PD »
tashi po e lejn kto thojn a merren pupupu qa nuk degjo njeriu
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Eshte e vertete qe rinia sot merret me droge?
« Pergjigju #61 Me: Maj 09, 2009, 01:18:24 MD »
Po eshte e vertet se mirren edhe rinia me drog.Ka shumm gjithkah
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Eshte e vertete qe rinia sot merret me droge?
« Pergjigju #62 Me: Maj 09, 2009, 01:21:25 MD »
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy e vertet eshte super e vertete......

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #63 Me: Maj 09, 2009, 01:23:43 MD »
kam frike te shkoj pubeve, se del e droguar pa e ndjer  [rlmao]

ktu eshte perhap  shum, jam tmerruar  kur pash 1 goc 13 vjecare qe bente sikur kishte 18 vjec e kusur . ishte dora atyre qe benin 'reklamen'. mos them me mire se si e trajtonin ate goc, sdo e harroj ..
« Redaktimi i Fundit: Qershor 11, 2009, 04:20:06 MD nga *Bleri* »

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #64 Me: Maj 09, 2009, 01:26:42 MD »
Keni provuar ndonjehere? Nuk flas vetem per droget e renda, por edhe te lehtat si marijuana.
Po shoket/shoqet tuaj e perdorin?

Une mendoj se keto gjera fillohen direkt pas cigares mosha 16 - 17 vjece.
Une e vetmja gje qe kam provuar eshte marijuana kam pire nje, s'me pelqeu dhe qe atehere as me shkone me ne mendje te provoj.

Jo une personalisht se kom provuar asnihere edhe sdo ta provoj kurre.As shoqeria ime sdi qe perdor ndonjeri vetem nese i bejn keto gjera tinez
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Eshte e vertete qe rinia sot merret me droge?
« Pergjigju #65 Me: Maj 09, 2009, 10:06:12 MD »
pyetja e pare ....per ke rini e keni fjalen.........pyetja e 2 ke quani ju droge ...... une psh ashashin e fus tek duhani nuk e fus te droga.......se n shqiperi vetem ashash pine.........
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Eshte e vertete qe rinia sot merret me droge?
« Pergjigju #66 Me: Maj 09, 2009, 10:31:30 MD »
Borzilok ktu senatorja hahaha

une do mundohem te pergjigjem  pyetjeve, duke prekur ne pergjithesi rinine e gjithanshme te globit tokesor. Sepse kjo vertete eshte koha me e keqe e rinise , qe e ben te veproj dhe te dali ne humbje si ceshtje njerzore.
Tani sa i perket droges te lehte apo me  pak e lehte, une do thoja, qe droga eshte 1 llojshe. Ajo nese te  hyn ne trup, do te hyj ne tru, ne cdo gje qe do te nxisi qe ti ta reperserisesh ne pafundsi, dhe sigurisht me demtime nga me te ndryshmet.
Une nese do kisha mundesi si senatore qe jam ;D do ndaloja ne jeten mbi njeriun cdo drog e cila ben keq .
 kjo gje nuk eshte pozitive te pakten per mua personalisht . flm :) lol

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Eshte e vertete qe rinia sot merret me droge?
« Pergjigju #67 Me: Maj 09, 2009, 10:34:08 MD »
po une dyshoj tek nje shoqja ime ne forum ketu nje metalare me duket se pi heroin emri sbehet i ditur per arsye investigimi

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Eshte e vertete qe rinia sot merret me droge?
« Pergjigju #68 Me: Maj 09, 2009, 10:44:08 MD »
Borzilok ktu senatorja hahaha

une do mundohem te pergjigjem  pyetjeve, duke prekur ne pergjithesi rinine e gjithanshme te globit tokesor. Sepse kjo vertete eshte koha me e keqe e rinise , qe e ben te veproj dhe te dali ne humbje si ceshtje njerzore.
Tani sa i perket droges te lehte apo me  pak e lehte, une do thoja, qe droga eshte 1 llojshe. Ajo nese te  hyn ne trup, do te hyj ne tru, ne cdo gje qe do te nxisi qe ti ta reperserisesh ne pafundsi, dhe sigurisht me demtime nga me te ndryshmet.
Une nese do kisha mundesi si senatore qe jam ;D do ndaloja ne jeten mbi njeriun cdo drog e cila ben keq .
 kjo gje nuk eshte pozitive te pakten per mua personalisht . flm :) lol

ju kuptova juve marrje ......1 histori kam ......ishte nje dasem .....dhe zonje e dasmes  po ndante rakine nga  zamzanet  (shishe te medha  qe mbajne gjere ne 30 litra) ne shishe ranxhate........dhe kur mbaroi iku ra tuc ...e zuri  rakia..vetem me ere......pyetje   ...rakia futet te kategoria e droges.... ha se harrova se edhe te kuqes kur i bene perzierrjen ...te hedhe tuc ajo.............

kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Eshte e vertete qe rinia sot merret me droge?
« Pergjigju #69 Me: Maj 09, 2009, 10:56:55 MD »
ktu senatorja, sigurohem qe degjohem ;D

Borzilok  ngjarja ishte vertete tronditese por dhe qesharake... O0 une kam pothuajse te njejtin problem me nuhatjen  e ktyre drogave te lehta.  komshiu im edhe pse muri qe na ndan eshte goxha i trash   mua me duket mengjesi kur ngrihem sikur jam e droguar. lol
pse do thuash ti?Ai gjith naten rri e pi   hashash .Kam ven re shum her   sikur tymi  hyn ne poret e murit  dhe mua me shkakton dhimbje koke, te vjellura dhe dua te kerkoj ndihme per kte gje ;D do realizoj 1 ankese te perbashket me komshijet e tjere per ndotjen e ajrit , sepse sic e kuptuam jo te gjith jan rezistent ndaj nuhatjeve te alkoolit dhe  droges te lehte. Alkooli mund te quhet drog poashtu dhe kafeja.. :) 

Xhoni Bravo  [grin1] investigimi eshte i hapur  hahaha

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Eshte e vertete qe rinia sot merret me droge?
« Pergjigju #70 Me: Maj 09, 2009, 11:05:42 MD »
ma rrje m arrje.  ju degjova paster juve......d.mth ne qe pime raki  na fute te drogaxhinjte  ti............p o mire kur ajo eshte ne gjake ... e ka pire gjyshi ,,plaku ..tani mo s ta pi une ...........ma do shpirti ma do xhani ..pije borzilok kapedani.........tani ca kuptuam nga kjo ne ...qe te pijme vetem lenge molle dhe pjeshke.........ejjjj po te rueshim ashtu ne .....edhe une e kam frike vdekjen...po jo te nxhij jeten...........
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Eshte e vertete qe rinia sot merret me droge?
« Pergjigju #71 Me: Maj 10, 2009, 11:29:08 PD »
 po pse te djeg ty se mos je metalare ti [tongue3]
po ja kam ber te ditur edhe nastradinit nje raport per femrat drogaxhesha dhe priten masat tani [teethsmile]

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #72 Me: Maj 14, 2009, 02:11:57 MD »
Po i pergjigjem vetem pyetjes.

Ca jemi ne me trafikante????

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Eshte e vertete qe rinia sot merret me droge?
« Pergjigju #73 Me: Maj 21, 2009, 09:17:02 MD »
paska patur droga keq ketej mos e pini lereni se ju demton shendetin ;D


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Eshte e vertete qe rinia sot merret me droge?
« Pergjigju #74 Me: Maj 22, 2009, 12:25:46 MD »
 [excited] [excited] [excited] [excited] [cool1]
ore beni cte doni, fundja fundit njeriu vet ja ben bam bam jetes kshuqe o burraaaaaaa sa me shum   [rlmao]