Autori Tema: Droga sa eshte e perhapur?  (Lexuar 23834 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #45 Me: Maj 31, 2008, 08:14:22 MD »
jo nuk kam pire

Jashtë Linjë Gjarpni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1285
 • Popullariteti: 0
 • HIER_FUR_DICH
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #46 Me: Qershor 02, 2008, 01:45:00 MD »
Mendoj se shume eshte perhapur :(
GooD H4CkER`s

Jashtë Linjë LeaNdrO

 • Endrrat Jan Te Miat
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 88
 • Popullariteti: 0
 • GhOsT RiDeR
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #47 Me: Qershor 09, 2008, 12:42:08 MD »
Droga qenka si puna e seksit, hera e pare ta shpif por sa me eksperte behesh, aq me shume te pelqen!
po mbrapa te omelsohet dhe i thu jetes ik pilu pastaj loool :D
Cdo Kush Mund Te Me Vjedh Cdo Gje , Por Endrrat Jo Se Ato I Enderroj Vetem une !

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #48 Me: Qershor 09, 2008, 02:19:36 MD »
E pra ate thashe edhe une!

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #49 Me: Qershor 09, 2008, 03:53:59 MD »
shum e di pak e lujn :)

Jashtë Linjë e di une

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 141
 • Popullariteti: 0
 • Ai qe shton dijet e tija shton vuajtjet e tija.
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #50 Me: Qershor 29, 2008, 11:29:57 PD »
Eksperiencat jane te nevojshme ne jet , por para se ato ti kryejme eshte mire te dime dicka me shume rreth pasojave. A nuk mendon dhe ti se do ishte me mire keshtu? Respekte!
Nese mendon se i ke aritur te gjitha ne jete, cohe koken larte te kujtosh nje te vertet. Per sa kohe qe koka jote nen re qendron dihe se koha iken dhe boten krejtesisht kure nuk e zotron.

Jashtë Linjë camarrokja

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #51 Me: Qershor 29, 2008, 10:39:45 MD »
un asnjeher nuk e kam provuar drogen as te lehte as te fort dhe as mendoj ta provoj.ajo te shkaterron jeten.jo vetem ty por dhe njerzve qe ke afer qe te duan.by

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #52 Me: Qershor 30, 2008, 08:13:15 MD »
pse shteti e ndalon lendet narkotike?

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #53 Me: Korrik 23, 2008, 05:24:09 MD »
shume

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #54 Me: Korrik 25, 2008, 09:17:50 PD »
Personalisht me pelqen,
do te flesh dhe syte pishe,
do te hash dhe je e ngopur,
do qetesi dhe muzika ne maksimum.
Mendoj se jane gjera qe duhen provuar, i forte eshte ai qe nuk behet vares i saj, qe nuk i dorezon jeten!
Une e kam mundur, por nuk e privoj vehten nga kenaqesite e saj.

Jashtë Linjë kasemi111

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2221
 • Popullariteti: 12
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #55 Me: Korrik 25, 2008, 10:41:33 PD »
per mua larg

e kame provu  jame kenaqur
Cdo gje mundë te ndodh duhesh te jesh i vetedishem

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #56 Me: Korrik 25, 2008, 03:32:35 MD »
shume

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Droga sa eshte e perhapur?
« Pergjigju #57 Me: Maj 01, 2009, 11:18:07 PD »
ESHTE perhapur PA MAse po une se pi
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
Eshte e vertete qe rinia sot merret me droge?
« Pergjigju #58 Me: Maj 08, 2009, 08:56:00 MD »
Do doja te dija opinionin tuaj se shum thone qePO si mendoni ju
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Eshte e vertete qe rinia sot merret me droge?
« Pergjigju #59 Me: Maj 08, 2009, 09:03:06 MD »
Ka te rinj qe nuk i rezistojn dot tundimit per te provuar drogen dhe e bejn por duke e provuar 1 here ata behen vartes te saj.
Ndoshta jan dhe duhet te jene me te shumte ata qe nuk marin, por fatkeqsisht nje pjese sidomos adoleshentet e qyteteve marin droge.
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com